Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Siłownie Koszalin

Siłownia Koszalin

74 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hardkorowy~

~hardkorowy~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 14:43:21

Jakie tanie i dobrze wyposażone siłownie polecacie?
Fajnie gdyby znalazło się coś w okolicach Rokosowa.
Pozdrawiam.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 15:01:09

na gieldzie przy osrodku teakwondo

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 16:47:08

Tanie i dobre, a co rozumiesz przez poęcie "dobra siłownia " ? Powiem tak, jeśli masz w sobie wiele samozaparcia, chęci i samodyscypliny to i w domu świetnie się wyrzeźbisz, jeśli chcesz tylko chodzić i sporadycznie pykać to wybór siłowni nie ma znaczenia. ;)

#4 ~hardkorowy~

~hardkorowy~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 17:28:40

Witam! Pod tym pojęciem rozumiem - zadbane, schludne pomieszczenie, dobry, różnorodny sprzęt, miłą atmosferę.

Rozumiem o czym piszesz, kiedyś trenowałem przez długi czas w domowych warunkach (siłownia mieściła się u kolegi w piwnicy). Mam jednak na myśli coś profesjonalnego, gdzie będę mógł zamienić przy wielu ćwiczeniach sztangę i hantle na atlas ;)

Nie pogardzę jakimś kontaktem, namiarem, stroną www.
Mieszkam od niedawna na Rokosowie dlatego też nie pogardziłbym namiarami na pobliskie siłownie.

Z góry za wszelki odzew w tym temacie - wielkie dzięki. Pozdrawiam :)

#5 ~bodek~

~bodek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2012 - 12:41:06

ul. Zgoda 3
75-555 Koszalin, woj. zachodniopomorskie
Lest s.c. Studio Sportowo-Rekreacyjne K. Lech i M. Strusiński i a i przychodza tam ormalni ludzie a nie jak reszta oszołomy i nie ma lepszej no chyba że forum

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 10:50:11

Siłowni przy ul. Zgody nie polecam, jest w piwnicy, zimno, ciemno, komunistycznie. Jeśli chcesz żeby było czysto o pofesjonalnie to zosaje C.H Atrium lub Galeria Kosmom- sieć siłowni Pure.

#7 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 05 maj 2012 - 11:50:17

hotel "gromada" przy Zwycięstwa...

#8 ~svsvsvsve~

~svsvsvsve~
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 23:56:21

Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

#9 ~romek atomek~

~romek atomek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 08:07:04

siłownia nad Intermarche, Okulickiego 24

#10 ~cee'd~

~cee'd~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 21:50:02

Nad intermarche siłownia nie głupia, miła atmosfera, fajne miejsce, czysto zadbanie, cena nie duza - w okolicy 80 zl/miesiac, dobry sprzet, dlugie godziny otwarcia. Jedynie do to jest mała... po południu, wieczorem, w weekend, nie ma gdzie stopy postawic. Wiec polecam jedynie, gdybys chodzi np w godzinach rannych lub tak do poludnia.

Osobiscie wybralem pure fitness w kosmosie, mimo ze mieszkam pól minuty od silowni nad intermarche, gdyz jest generalnie lepiej, wieksza, wiecej sprzetu minusy pure - w kosmosie strasznie smierdzi stechlizna, i trzeba podpisywac umowe i niestety zrezygnowac z miesiecznym wyprzedzeniem...

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 07:22:22

Szczególnie gdy się wjeżdża ruchomymi schodami do góry to strasznie cuchnie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 11:05:33

daj spokoj z pure fitness
silownia dla warszawki ktorzy musza chodzic tam gdzie ich prezesi

ludzie na forach prawnych pytaja sie z tego bagienka wypisac
http://forumprawne.o...re-fitness.html

tu artykul o tym badziewiu
http://warszawa.gaze...regoslupem.html

#13 ~KtośTam~

~KtośTam~
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 18:56:36

Pure...hahaha... bez jaj! Gówniarze, około 18- 19 lat co ledwo skończyli szkoły zawodowe (znam osobiście taką osobę z PURE'a, trener personalny co jest po ZSZ fryzjerskiej) są tzw. Personal Trainer ^^ Żenada. To po pierwsze. A po drugie to ta zabawa w podpisywanie umowy. Nie dość, że z konta bankowego koszą Tobie kasiorę to jeszcze jak z nimi zerwiesz umowę płacisz karę!

Ja osobiście wybieram się pod Hotel Gromada, słyszałem, że atmosfera super, niedawno remoncik był i cena też nie za wysoka (70zł/ miesiąc). Sprzęcik mają w stanie bardzo dobrym albo i nawet można powiedzieć idealnym. Słyszałem dużo dobrego o tej siłowni. A poza tym mają też walki na matach ^^

#14 ~Lima~

~Lima~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2013 - 18:13:01

Mam pytanko do was a propos siłowni nad Intermarche. Chciałabym sie dowiedziec, czy jest tam jakis kompetentny instruktor, który pomógłby w zestawieniu odpowiednich cwiczen wspomagajacych odchudzanie? Doradzi , pomoze itp?

#15 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 14:09:47

Czy w okolicach Pętli, Śniadeckich, Rodła i O. Lange jest jakaś siłownia??

#16 ~pako~

~pako~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 16:29:35

na Langego jest przy przychodni.ma byc przy hws ale nikt jeszcze jej nie wynajął.jest tez przy gieldziepako

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 18:43:45

Czy ktoś się może orientuje, czy funkcjonuje jeszcze siłownia i prowadzona jest przez Jarka w dawnej 16-tce ul. Dąbka ?

#18 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 21 luty 2013 - 22:34:32

Siłownia 16-tka działa i ma się dobrze.
Nie jestem z Koszalina więc o którą przychodnie na Langego chodzi i na jakiej ul jest giełda?

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 11:47:56

Ja bym polecił siłownię Amadeus na ul. Modrzejewskiej 40,
Nowy sprzęt, bieżnie i ceny normalne. Najlepiej wpisać w google siłownia koszalin i wyskoczą strony.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 16:38:28

A ta siłownia nad Intermarche ma jakąś stronę?
Mógłby ktoś napisać coś więcej o niej? Duża tam sprzętu, miejsca? Jest czysto? Jaka atmosfera?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Siłownia, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych