Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siłownie Koszalin

Siłownia Koszalin

75 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2016 - 09:01:19

A ta siłownia nad Intermarche ma jakąś stronę?
Mógłby ktoś napisać coś więcej o niej? Duża tam sprzętu, miejsca? Jest czysto? Jaka atmosfera?

ma, ale nie polecam, facet się stara, pozuje na takiego co wszystko wie i wszystko może, zapowiadał remont ale co z tego wyjdzie? Ja "wypisałem" się

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:06:36

Chcieliście Marasa wydymać to teraz Maras was wydyma.

#43 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 16:21:00

szału nie ma myślałem, że po remoncie sporo się zmieni, dobudowana buda - lepsza ilość niż jakość

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 05:37:38

Polecam silownie w Parku Wodnym Forma Dwukondygnacyjna. Mnóstwa sprzętu aerobiwego i wysiłkowego m.in.firmy Hammer

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2016 - 05:41:35

Tak tak Centrum Rekreacji Forma w Aquaparku kupa dobrego sprzetu i miesieczne umowy. Fitness salka Ok , ale Hammera nigdzie indziej nie znajdziecie.

#46 ~adrian~

~adrian~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 13:35:24

Nad intermarche siłownia nie głupia, miła atmosfera, fajne miejsce, czysto zadbanie, cena nie duza - w okolicy 80 zl/miesiac, dobry sprzet, dlugie godziny otwarcia. Jedynie do to jest mała... po południu, wieczorem, w weekend, nie ma gdzie stopy postawic. Wiec polecam jedynie, gdybys chodzi np w godzinach rannych lub tak do poludnia.
Osobiscie wybralem pure fitness w kosmosie, mimo ze mieszkam pól minuty od silowni nad intermarche, gdyz jest generalnie lepiej, wieksza, wiecej sprzetu minusy pure - w kosmosie strasznie smierdzi stechlizna, i trzeba podpisywac umowe i niestety zrezygnowac z miesiecznym wyprzedzeniem...

też zrezygnowałem, alternatywą na smród są pootwierane okna zamiast klimy, to nie jest rozwiązanie

#47 ~adrian~

~adrian~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 13:41:55

już pisałem alternatywą na smród nad intermarsche są pootwierane okna zamiast klimy, polecam park wodny

#48 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 08 maj 2016 - 12:39:48

już pisałem alternatywą na smród nad intermarsche są pootwierane okna zamiast klimy, polecam park wodny

kolego myślałem, że żarty sobie robisz ale rzeczywiście pachnieć to tam nie pachnie, a co zimą też pootwierane okna? Ja pitole może ja za delikatny jestem ale smród to mi nie pasuje

#49 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 16:51:39

Witam, dajcie namiar na dobrą siłownię, przeprowadziłem się na Bałtycką, zaglądałem dzisiaj nad sklepem Intermarsche, ludzie to co sobie pomyślałem wypikam, smród jak cholera, jak tam w ogóle można przebywać, fakt chyba ze 2 okna otwarte ale ja pitolę na dłuższą metę to się nie wytrzyma, a to dopiero początek wiosny. Czekam na jakieś info.

#50 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 16:30:52

hej co się dzieje nikt nic nie pisze jakieś karki chyba tam chodzą ale może i dobrze widocznie nie mają nic do powiedzenia, już wiem, że na pewno tam nie pójdę przynajmniej popocę się w klimatyzowanej siłowni w parku wodnym, a cudzych smrodów nie muszę wąchać

#51 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 15:34:24

JA polecam Siłownie w Aquaparku , nazywa sie Forma 

Czysto ,fajny sprzęt i miła obsługa :)

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 18:07:49

JA polecam Siłownie w Aquaparku , nazywa sie Forma 

Czysto ,fajny sprzęt i miła obsługa :)

Racja najlepsza w Aquaparku, sprawdzałem bo zależy mi na dobrym sprzęcie a przede wszystkim na czystości. nie znoszę smrodu, nie ma klimy to jest smród wolę parę groszy dać więcej - bliżej mi do siłki koło Intermarsche ale nie dam się skusić kasą

#53 ~Valdi Gym~

~Valdi Gym~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 18:59:29

VALDI GYM na Lelewela :P

#54 ~DArekds~

~DArekds~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 08:36:51

Siłownia Forma W AQUAPARKU , jestem jak najbardziej ZA :)

Przy okazji mozna na basen skoczyć hehe 

#55 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 13:54:31

Siłownia Forma W AQUAPARKU , jestem jak najbardziej ZA :)

Przy okazji mozna na basen skoczyć hehe 

Super, dzięki za info, aquapark sprawdzałem, rzeczywiście super, nie zaszkodzi zajrzeć na Lelewela

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 07:48:13

z tego co mi wiadomo to ktos otwiera silownie na wawozowej. ma byc tanio i profesjonalnie

#57 ~Tomasz3244~

~Tomasz3244~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 16:33:00

Byłem na siłowni w Formie w aquaparku, podobało mi sie, kupiłem karnet odrazu , polecam kazdemu kto lubi przestrzeń i miła atmosfere

#58 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 18:01:45

z tego co mi wiadomo to ktos otwiera silownie na wawozowej. ma byc tanio i profesjonalnie

ok, quźwa na okulickiego zalatuje tylko nie wiem czy od potu czy od tego mięcha ze sklepu, wydaje mu się ze jak okna otworzy to powietrze bedzie inne, quźwa klima albo witrakow pelno bo w taki upal to nic innego tego nie wymiesza

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 18:27:54

nie jest chyba najlepiej bo facio konkursy ogłasza, no cóż każdy kiedyś utonie

#60 ~Ryszard892~

~Ryszard892~
  • Goście

Napisano 25 maj 2016 - 15:06:18

Dajcie spokoj w tej siłowni smierdzi. 

dla mnie najlepiej jest w formie w aquaparku

Dodaj odpowiedź