Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Siłownie Koszalin

Siłownia Koszalin

75 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 11:26:08

Dajcie spokoj w tej siłowni smierdzi. 

dla mnie najlepiej jest w formie w aquaparku

a już myślałem ze to ja tylko poczulem tylko mnie dziwi jak ludziska to wytrzymują 

#62 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 09:26:00

tam przychodza malolaty albo kryzys wieku sredniego, dosc niska cena, nie kazdego stac na aquapark

#63 ~były klient~

~były klient~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 18:07:54

tam przychodza malolaty albo kryzys wieku sredniego, dosc niska cena, nie kazdego stac na aquapark

spadam z tej siłowni, duchota, że się pot leje, nic nie dają te okna, powietrze stoi w miejscu, a i jakieś ciągłe obserwacje czuje się jak w big bratherze

#64 ~mirek 28~

~mirek 28~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:58:20

nie było mnie w Koszalinie, w siłowni zmiana właściciela, tamten nie dał rady? no tak nie mają szans takie małe siłownie, teraz każdy chce ćwiczyć na bardzo dobrym sprzęcie i w dobrych warunkach a i po ćwiczeniach popływać, odstresować się - zazdroszczę wam siłowni w aquaparku tam wszystko na miejscu, oby się tylko następny nie nabrał tamten miała szczęście, że znalazł kupca

#65 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 16:16:38

rzeczywiście miał szczęście, chyba nie najlepiej się dzieje bo dzieciaki przychodzą, a poprzednik wyjechał z kraju nie opłacało się wpadać w długi

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2016 - 10:28:36

spoko, wymalowane barierki będą chłodziły zamiast klimy to ważniejsze niż zapoceni klienci

#67 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 18:22:34

temu też nie wróżę sukcesu, jeszcze troszkę i padnie tak jak większość

#68 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 18:32:04

hej koszalinianie zazdroszcze wam tej siłowni retro na okulickiego, naturalne wietrzenie, odrobina smrodu ale muza fajna człowiek własnych myśli nie słyszy nic to szukam dalej, jak wszystkie są takie to ten miesiąc wytrzymam

#69 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2016 - 09:55:50

Muszę to napisać, byliśmy z żoną u znajomych i jakież było moje zdziwienie kiedy z okna znajomych jak na dłoni widziałem ćwiczących w tej siłowni (nad Inter Marsche). Korzystam z siłowni (oczywiście z innej) ale właściciel "mojej" siłowni dba o prywatność swoich klientów. Dziwi mnie, że klientom siłowni to nie przeszkadza, że wystawieni są na widok publiczny. Domyślam się, że czym niżej tym wyraźniej widać kto przychodzi, jak wygląda. Zniesmaczony jestem tym, że właściciel nie dba o prywatność, intymność swoich klientów. Ja czułbym się zlekceważony ale cóż wybór należy do ludzi, którzy tam przychodzą.

#70 basiula782

basiula782

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 11:38:41

Fitness dla Pań w Szkole Podstawowej nr7

na Wojska Polskiego 36

Polecam :) :)

Poniedziałki i czwartki 19.00

tel. 508-145-482

Użytkownik basiula782 edytował ten post 29 listopad 2017 - 11:42:17

#71 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 14:01:42

Nad intermarche siłownia nie głupia, miła atmosfera, fajne miejsce, czysto zadbanie, cena nie duza - w okolicy 80 zl/miesiac, dobry sprzet, dlugie godziny otwarcia. Jedynie do to jest mała... po południu, wieczorem, w weekend, nie ma gdzie stopy postawic. Wiec polecam jedynie, gdybys chodzi np w godzinach rannych lub tak do poludnia.
Osobiscie wybralem pure fitness w kosmosie, mimo ze mieszkam pól minuty od silowni nad intermarche, gdyz jest generalnie lepiej, wieksza, wiecej sprzetu minusy pure - w kosmosie strasznie smierdzi stechlizna, i trzeba podpisywac umowe i niestety zrezygnowac z miesiecznym wyprzedzeniem...

chyba słabo przędzie bo nawet w świeta otwarta

#72 ~Zły~

~Zły~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 17:01:41

Zamknęli Pure i teraz w siłowniach w Koszalinie jest masakra a w Formie na basenie to w ogóle tragedia, trzeba stamtąd uciekać.

#73 ~Szymi~

~Szymi~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2018 - 14:23:37

W maju otwierają zdrofit w atrium, a wiadomo coś o nowej siłowni w kosmosie?

#74 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:49:18

czyżby plajta, na fb ogłoszono zamknięcie - czytam, że najpierw wzieli kasę, a za dwa dni zamknęli

#75 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:43:09

co za deb***na nazwa
harem - prywatna strefa w tradycyjnym muzułmańskim domu. Część tradycyjnego domu muzułmańskiego zamieszkana przez kobiety, żony i nałożnice muzułmanina oraz ich dzieci tam mieszkające
Zwyczaj izolowania kobiet Arabowie przejęli w VII wieku od bizantyjczyków[1]. W starożytnych Chinach, Turcji i Egipcie haremu pilnowali eunuchowie. W Chinach w haremie mógł przebywać jedynie cesarz ze swoimi kobietami – opieka eunucha nad kobietami sprawiała, że nie istniały wątpliwości w kwestii ojcostwa dzieci.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Siłownia, Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych