Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklepy obuwnicze

buty obuwie sklep co polecacie

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 11:11:40

Witam,
które sklepy obuwnicze polecacie?
Co myślicie o obsłudze w CCC i Boti ?
Który sklep ma jakościowo dobre buty waszym zdaniem?

#2 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 12:12:06

WITAM
CO DO OBSŁUGI W CCC TO BYM SIĘ ZASTANOWIŁA,WEJDZIESZ TAM TO TAKA ATMOSFERA AŻ NIE CHCE SIĘ TAM BYĆ DAMULKI DWIE WIECZNIE STOJĄ PRZY KASIE I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ A OBSERWUJĄ I KOMENTUJĄ MYSLĄ ŻE PRZESZŁY Z BOTI DO CCC TO JUŻ WIELKIE PANIE SĄ A TAK NA PRAWDĘ TO DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJĄ JAK TYLKO DO KARTONÓW.POZDRAWIAM PANIE I RADZE SIĘ ZMIENIC

#3 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 12:42:47

popieram Olę!!!!!!

#4 ~magduchaaa~

~magduchaaa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 14:02:07

na pwno nie poperam sklepu obuwniczego xl przy manhatanie totalna porażka buty kujac u nich w okresie 6 miesiacy wymienialam chyba ze 4 razy na inne bo wiecznie sie psuly,pochodzilam ledwo dwa tyg a juz podeszwa latała,ccc fajne obuwie jakościowo tez wydaje mi sie że dobre,co do obslugi szczerze jak ide kupowac jakies buciki to wole isc ze znajomą niż maja mi je polecać w sklepie .... sama wiem co do mnie pasuje co lubie nosić,nie wazne jest tez dla mnie czy to w danym sezonie modne bo tak zapewne mowia ekspedientki w sklepie..nie kazdemu pasuje co modne.

#5 ~pantofelek~

~pantofelek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 19:33:51

mama co ty gadasz wcale nie do bani, ta blondynka w krótkich włosach jest niczego sobie fajna laska pozdrawiam

#6 ~...............~

~...............~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 20:39:09

laska może i jest ale mężatka:)

#7 ~pantofelek~

~pantofelek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 20:46:45

nie miałem nic złego na myśli napisałem tylko że jest ładna kobietą i życzę powodzonka

#8 ~-barbara-~

~-barbara-~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:27:33

moim zdaniem sklep jest fajny ,duży wybór obuwia,a wy zazdrośnicy weźcie się do pracy ,a nie tylko komentujecie?zazdrość was zżera ?

#9 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:32:28

witam
ten sklep to wogole jakas pomylka... obsluga do bani, a do tego buty drogie i szajsowate... kupilam dziecku buty i to nie tanie, 2 tyg pochodzil i sie rozkleily;/ wogole nie polecam tego sklepu...

no to leć do PARYŻA tam są zaje.....te i z górnej półki jak tobie nie pasuje ,to przecież nie musisz tam kupować nikt tobie nie kazała na siłę w tym sklepie kupować....ogarnij się !!!!

#10 ~****~

~****~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 08:38:30

WITAM
CO DO OBSŁUGI W CCC TO BYM SIĘ ZASTANOWIŁA,WEJDZIESZ TAM TO TAKA ATMOSFERA AŻ NIE CHCE SIĘ TAM BYĆ DAMULKI DWIE WIECZNIE STOJĄ PRZY KASIE I UDAJĄ ŻE COŚ ROBIĄ A OBSERWUJĄ I KOMENTUJĄ MYSLĄ ŻE PRZESZŁY Z BOTI DO CCC TO JUŻ WIELKIE PANIE SĄ A TAK NA PRAWDĘ TO DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJĄ JAK TYLKO DO KARTONÓW.POZDRAWIAM PANIE I RADZE SIĘ ZMIENIC

A TO PISZE JAKAŚ''PANI'',KTÓRA TAM PRACOWAŁA ,albo jeszcze pracuje to niech się zwolni jak ma jakiś problem

#11 ~Trampek~

~Trampek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 12:30:18

BOTI na 3-go marca to jakaś pomyłka. Sprubójcie zrealziować tam reklamację na buty. Nie da się. Pani kierowniczka opryskliwa i do tego delikatnie mówiąc mija się z prawdą nt. obsługi reklamacji. Sprzedają badziewie i tak samo badziewnie obsługuja klientów.
Nigdy więcej BOTI. Szkoda kasy.

#12 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 15:48:58

Kto zatrudnia takie baby MASAKRA!!!!

#13 ~pantofelek~

~pantofelek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 15:52:26

Najfajniejsza i tak jest laska w krótkich blond włosach ze sklepu CCC

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 22:05:39

Nienawidzę chodzić do BOTI, człowiek wchodzi, jest mierzony z góry do dołu, żadna z Pań nie raczy odpowiedzieć "dzień dobry ", stoją jak te trutnie, nawet jak człowiek chce obejrzeć jakieś buty, sam sobie musi radzić a one nawet nie odejdą żeby odsłonić buty, a jeszcze uwielbiają stać przy lustrze i żadna się nie odsunie, żeby lustro odsłonić, a Ty się człowieku martw.
To samo w CCC.
Miła obsługa jest u Szewczyka, ale buty mają drogie a szału nie robią.

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Drugiej tak nadętej i bufonowatej obsługi ze świecą szukać...

#15 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 20:00:45

hej ale jak komuś nie pasuje to niech nie kupuje a w świdwinie naprawde super że jest taki sklep jak ccc bo w świdwinie to już nic nie ma dziewczyny super na 6

#16 ~RADEK~

~RADEK~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2012 - 20:28:22

tak tak blądyna jest fajna super ma uśmiech

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2012 - 20:30:58

Witam.
Ja kupuję buciki w tym sklepie gdzie kiedys był hotel Piast i nie narzekam.Nie robiłam tam reklamacji jeszcze żadnej.Buty są tam nie drogie. Co do jakości to każdy ma swoje zdanie na ten temat.Kupuje je juz od 2 lat i jestem zadowolona.

#18 ~danuska~

~danuska~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 19:39:53

A kto jest tam kierownikiem?

ta mała czarna w okularach, co prowadza sie z małolatem co mógł by byc jej synem

#19 ~Plociuch :)~

~Plociuch :)~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 22:47:13

Ten "syn" gustuje w dojrzałych kobietach minum +15 ;)

#20 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 23:12:24

Jeśli jesteś taki\a mocny\a to przyjdź do Lewiatana:-) Porozmawiamy:-)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: buty obuwie, sklep, co polecacie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych