Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skomponuj hejnał dla Białego Boru :: zobacz komentowany artykuł

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 20:57:33

w refrenie musi być słowo FOTORADAR

#2 ~Polaken bez czarnego podni~

~Polaken bez czarnego podni~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 21:28:30

Pytanie:

czy musze miec czarne podniebienie by skomponowac ten hejnał?

#3 ~breivik~

~breivik~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2015 - 23:04:56

tryzub

#4 ~Czerwonoarmista z BB~

~Czerwonoarmista z BB~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 08:04:54

Głupota goni głupotę.Tak jak w przypadku skośnej ławeczki mającej być symbolem jakiejś tam przyjaźni polsko-ukraińskiej.Jeszcze nigdy nie udało mi się dostrzec chociaż jednej osoby korzystającej z tego przybytku.Ta krzywa ławeczka wręcz odstrasza i nie jest żadną rzeczą,z której powinniśmy być dumni i zadowoleni.Ot,wydane niepotrzebnie pieniądze.Teraz nadszedł czas na następny idiotyczny pomysł czyli konkurs na hejnał dla Białego Boru.Kto to wymyślił ?Czy nie lepiej te 1000 złotych wydać na nasadzenie pięknych drzew na miejsce już wyciętych świerków w mieście?Jak widzę,urzednicy chcą czymś głupim zabłysnąć i przykre jest to ,ze przoduje w tym burmistrz Mikolajewski.

#5 ~Tryzub~

~Tryzub~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 10:10:11

My banderowska brygada ....

#6 ~Edward~

~Edward~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 10:18:11

Biorąc pod uwagę kondycję finansową gminy,proponuję skorzystać z marsza żałobnego Mendelssohna.Wspaniały byłby hejnal.Adekwatna melodia.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 13:08:24

Grunt  to  dystans .Jest bieda , ale po co sie przejmowac i ratowac co kolwiek. poczestunek dla mieszakńców musi byc , spotkania , wieczornice i tak trzymać , a bieda może sie  sama oddali  jeśli nikt nie będzie na nia zwracał uwagi . Tylko co będzie jeśli się nie oodali a na dobre zamieszka . raczej już wesoło nie będzie  , bo już nie jest . jeśli w gminie powstają tylko  ławeczki i organizowane sa okolicznościowe spotkania  , to  na co liczyć , że miasto  sie będzie rozwijało tym sposobem .Kto za to odpowie ,że gmina tonie w dlugach ?

#8 ~JESZCZE NORMALNY~

~JESZCZE NORMALNY~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 08:54:28

Burmistrzu Białego Boru,przestańcie kompromitować gminę swoimi poronionymi pomysłami!!

#9 ~polska mniejszosc~

~polska mniejszosc~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 17:52:49

My banderowska brygada ....

No a dalej ???

#10 ~Chutory~

~Chutory~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 19:04:48

No a dalej ???

„Bery kosu, bery niż..."

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 22:25:34

Zdecydowanie musi być coś o fotoradarze, przydrożnych zbójach, pazerności, samozagładzie no i sromocie która przyniósł tej miejscowości na CAŁĄ POLSKĘ nananana nana nana

#12 ~stepowy skowroneczek~

~stepowy skowroneczek~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 08:07:10

Hej , hej , hej sokoly .......

#13 ~Żaryn~

~Żaryn~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 09:01:05

.......omijajcie białoborskie doły

#14 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 11:44:04

Proponuję rozpisać konkurs na nazwę toalety publicznej w Białym Borze,Nagrodą mogłoby być darmowe korzystanie przez cały rok !!!!!!!!!!

#15 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 19:42:41

No to osiągnęliśmy wspaniały sukces.W dzisiejszym Teleexpresie pokazano nam dwójkę przedstawicieli społeczności białoborskiej,którzy wyrazili swoją opinię na temat nadawanej melodii zwanej ,,Barką".Pierwszemu zakapturzonemu przedstawicielowi mniejszości religijnej Jehowa bardzo przeszkadza ta pieśń a drugą pobudza do jedności ludzi.Odniosłem wrażenie,że Biały Bór staje się coraz bardziej wyśmiewanym miasteczkiem gdzie pomysły burmistrza okazują się wspaniałą pożywką dla mediów.O tym,że jesteśmy znienawidzeni przez całą Polskę i nie tylko wiemy od dawna ale dolewać oliwy do ognia to już duża przesada.Proszę burmistrza o przejrzenie fragmentu z programu I I zastanowienie się nad dalszym tak ,,skutecznym "reklamowaniem Gminy.Tym razem wstydziłem się za Pana.

#16 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 19:59:46

Obejrzałam i oniemiałam.Żenujące.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 22:37:21

No to osiągnęliśmy wspaniały sukces.W dzisiejszym Teleexpresie pokazano nam dwójkę przedstawicieli społeczności białoborskiej,którzy wyrazili swoją opinię na temat nadawanej melodii zwanej ,,Barką".Pierwszemu zakapturzonemu przedstawicielowi mniejszości religijnej Jehowa bardzo przeszkadza ta pieśń a drugą pobudza do jedności ludzi.Odniosłem wrażenie,że Biały Bór staje się coraz bardziej wyśmiewanym miasteczkiem gdzie pomysły burmistrza okazują się wspaniałą pożywką dla mediów.O tym,że jesteśmy znienawidzeni przez całą Polskę i nie tylko wiemy od dawna ale dolewać oliwy do ognia to już duża przesada.Proszę burmistrza o przejrzenie fragmentu z programu I I zastanowienie się nad dalszym tak ,,skutecznym "reklamowaniem Gminy.Tym razem wstydziłem się za Pana.

Dostatecznie was fotoradar ostawił haha, ja już od dłuższego czasu przez Biały Bór jadę (oczywiście dla bezpieczeństwa) na dwójce tak ze 30km/h aby zostawić ( dla bezpieczeństwa) więcej spalin.

#18 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 11:45:23

Nareszcie ludzie w Białym Borze obudzili się .Inicjatywa zbierania podpisów na rzecz pozostawienia melodii,,Barki"jako pieśni wiodącej w naszej Gminie jest jak najbardziej słuszną.Zawsze czekam na godzinę 12.00 aby usłyszeć coś co raduje serce.Niech burmistrz Mikołajewski zacznie mniej słuchać głosów głupich doradców bo Biały Bór zacznie staczać się w sam dno.

#19 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 18:26:18

Już prawie mam melodię tylko nie znam nut i nie wiem jak zapisać.Panie burmistrzu,czy mogę wysłać nagranie jak gwiżdżę? Myślę,ze jest fajna i skoczna.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 18:39:19

Po co komponowac ?

Nie znacie tryzubowych piosenek ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych