Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Jakub~

~Jakub~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 19:42:25

Może lepiej w ogóle niech nie będzie roku szkolnego!!!! I tak nauczyciele maja wolnego dużo a płaczą że nie. Zarobki tez mają juz bardzo dobre, i noszą się jak nie wiem jak wyedukowani i najmądrzejsi. Sama znam kilku nauczycieli to pomimo, że tez mam studia jestem dla nich nie na tym poziomie. Tak, tak lepiej niech biedni nauczyciele juz nie pracują ale za to im zapłaćcie bo siedzenie w domu tez męczy. Co sie dzieje w tym kraju to o pomste do nieba woła.

Nie dane ci było ukończyć studiów nauczycielskich, czy sie nie chciało nosić teczki? A może jeszcze nie za późno? Warto sie uczyć, jako n-l zarobisz ooooooogromne pieniądze, nie bedziesz wiedział co z nimi zrobić. To moja dob
ra rada.

#42 ~ringo~

~ringo~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 19:50:18

Najpierw obnizcie ceny,a potem lamentujcie. Nie nad morze tylko Mazury. Polskie morze najdrozsze w europie.

#43 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 19:59:17

ludzie opanujcie się!! czy ktoś Wam bronił być nauczycielem? każdy może nim być i serdecznie zapraszam go gimnazjum to przekonacie się na własnej skórze jaka to prsta i przyjemna praca. Ja jestem nauczycielem kontraktowym, pracuję w szkole 3 lata i czasem zastanawiam się czy dobrą drogę w życiu wybrałam. To co się teraz dzieje w szkołach to trudno opisać słowami, dzieci to święte krowy a rodzice jeszcze gorzej. Głowa pęka a zarobki... nie wiem czy takie super, na rękę mam 1600 zł i jeszcze nigdy od 3 lat nie pracowałam 18 godzin!!! To apele, to zebrania, rady, szkolena, spotkania z rodzicami, poprawy klasówek i można tak wymieniać i wymieniać. pozdrawiam gorąco :)

To prawda, nie tylko w gimnazjum, już od najmłodszych klas dzieciaki dają popalić. Są po prostu wychowywane nie przez zapracowanych rodziców (często bardzo bogatych biznesmenów) lecz przez tv. intermet, ulicę.Uważają, że mają tylko prawa, obowiązki ich nie obchodzą. Rodzice w obecności dzieci poniżają n-li, nie budują im autorytetu. Krytykują, zazdroszczą rzekomo ogromnych pieniędzy. A prowadzą w tym fora internetowe. To co sie czyta na temat n-li woła o pomstę do nieba. Wsród n-li są również źli, aroganccy, wulgarni, nie rozumiejący dzieci i młodzieży. Tacy nie powinni pracować w szkole. Ale też brak teraz wizytacji, hospitacji zewnętrznych, kontroli. Ktoś wprowadził te wszystkie reformy, które przyniosły więcej złego niż dobrego, chociażby gimnazja. Ośmioklasowa podstawówka więcej nauczyła i lepiej wychowała. Ale komuś(?) zależało, aby było gorzej.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 20:01:53

To ja im proponuję aby zatrudnili na ten okres wszystkich nauczycieli na zasadach takich jakie mają w szkołach.Jeśli oni chcą zarabiać to niech przynajmniej budżet państwa ma coś z tego.

Chetnie bym dorobiła parę groszy do nauczycielskich (pożal sie Boże) zarobków.

#45 ~gorolka~

~gorolka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 21:34:02

Porobili fortuny na jednym łóżku ,50zł a i to na trzy dni jak się przyjeżdżało to podobno się nie opłacało.Nabudowali paskudnych betonowych bunkrów i czekają na turystów,a sami jeżdżą do Grecji,Chorwacji...Parkingu nie ujrzysz,bo cała posesja zabudowana.Eldorado się skończyło w górach taniiej i góralka gotuje na zyczenie.A te próżniaki co sprzątały,tylko po dwutygodniowym pobycie,przestaną kupować samochody za gotówkę.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 22:03:44

ELDORADA TO JUŻ DAWNO NA WYPUSZCZANIU KWATER TO NIE MA,.,,,,,,,,,,,, PRZEPRASZAM ZA TO CO NAPISZE, ALE TAKA PRAWDA ......LUDZIE W DOMU WŁASNYM OSZCZEDZAJA NA WSZYSTKIM A JAK SA NA WCZASACH TO KAPIEL PO 3-5 RAZY NA DZIEŃ , NACZYNIA MYJA PRZEZ 15 MIN. A WODA LECI I LECI , NA HERBATE GOTUJA PO 2-3 RAZY ZACZYM ZROBIA BO ZAPOMNIELI ALBO ..........A WODA I ŚCIEKI TEŻ KOSZTUJĄ .....TYLE ŻE NIE WCZASOWICZÓW . ...TO SPRAWDZIŁAM NA WŁASNEJ SKÓRZE I WIEŻCIE MI RZADNE KOKOSY NIE WSPOMNĘ ŻE CZESTO MIESZKANIE DO REMONTU A MIŁO JAK SIE TYLKO NA MALOWANIU SKOŃCZY,,,,,,,,,,NIESTETY , A CO PŁACĘ TO WYMAGAM /TAKIE JEST STWIERDZENIE /........CHOĆ NIE POWIEM SĄ LUDZIE KTÓRZY UMIEJĄ SIĘ ZACHOWAĆ JAK WE WŁASNYM ,DBAJĄ ALE NIESTETY MAŁO TAKICH ...A MOŻE JA NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA DO TAKICH.

#47 ~gappa1~

~gappa1~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 00:46:52

Ja mam lepszy pomysł: zwiększcie ilość dni urlopowych i dajcie zarobić nadmorskim kurortom :)
P.S.
Nie wydaje Wam się, że skrócenie zakończenia roku szkolnego spowoduje po prostu przesunięcie się granicy fikcyjnych zajęć o okres przesunięcia zakończenia rok szkolnego? Przecież oceny nie mogą być wystawione na ostatni moment, więc zawsze pozostanie czas po wystawieniu ocen na 'fikcyjne zajęcia'.
Ja jestem za tym żeby dzieciaki uczyły się jak najwięcej (=jak najdłużej).

#48 ~Hummer~

~Hummer~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 07:59:35

Porobili fortuny na jednym łóżku ,50zł a i to na trzy dni jak się przyjeżdżało to podobno się nie opłacało.Nabudowali paskudnych betonowych bunkrów i czekają na turystów,a sami jeżdżą do Grecji,Chorwacji...Parkingu nie ujrzysz,bo cała posesja zabudowana.Eldorado się skończyło w górach taniiej i góralka gotuje na zyczenie.A te próżniaki co sprzątały,tylko po dwutygodniowym pobycie,przestaną kupować samochody za gotówkę.

Zabugowe wiochmeny od czasu przyjazdu nad morze powariowaly i wysysaja kazdego turyste jak sie da !!!

#49 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 09:16:10

Turysta nasz PAN ?
TAAAAAAAAAAK !
Ale nie nad polskim morzem .

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 21:31:57

ludzie opanujcie się!! czy ktoś Wam bronił być nauczycielem? każdy może nim być i serdecznie zapraszam go gimnazjum to przekonacie się na własnej skórze jaka to prsta i przyjemna praca. Ja jestem nauczycielem kontraktowym, pracuję w szkole 3 lata i czasem zastanawiam się czy dobrą drogę w życiu wybrałam. To co się teraz dzieje w szkołach to trudno opisać słowami, dzieci to święte krowy a rodzice jeszcze gorzej. Głowa pęka a zarobki... nie wiem czy takie super, na rękę mam 1600 zł i jeszcze nigdy od 3 lat nie pracowałam 18 godzin!!! To apele, to zebrania, rady, szkolena, spotkania z rodzicami, poprawy klasówek i można tak wymieniać i wymieniać. pozdrawiam gorąco :)

mam wyższe wykształcenie, pracuję 240 godzin w miesiącu za 1300 zł. też Cię pozdrawiam.

#51 ~biedronek~

~biedronek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 06:26:29

Na kasie w supermarkecie ?
Teraz tylko po studiach ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skrócenie roku szkolnego, mielno, pomysł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych