Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

smart kid belt - pasy zamiast fotelika

pasy smart kid belt

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 soho

soho

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:31:56

Może jest tu ktoś, kto stosuje pasy Smart Kid Belt? Zastanawiam się nad ich zakupem. Przejrzałam opinie w sieci i niby są w porządku, ale pytam jeszcze na forach, żeby mieć pewność. Zastanawiam się nad ich zakupem, bo moja córka jest już duża i się strasznie buntuje, nie chce jeździć w foteliku. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 12:20:21

Ja używam. Muszę przyznać, że zimą są strasznie niewygodne. Ciężko zająć dobrą pozycję za kierownicą. Bardzo krępują ruchy.

#3 ~roki~

~roki~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 18:35:31

nie sprawdziły się. Wróciliśmy do naszego transformera xbaga, jest młodemu  zdecydowanie wygodniej

#4 ~bartello~

~bartello~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:51:30

my uzywamy od wakacji bo nam podkładka pekła i nie było gdzie kupić, Smart Kid Belt kupiłem na stacji. Jak dla mnie pas ok, dziecko stabilnie zapiete, bez obaw używam nadal. Juz podkładki nie kupowalismy nowej. z resztą z żoną widziałem na YT filmy z testów, czytałem opinie na temat pasa. osobiście polecam

#5 ~naomi~

~naomi~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 19:38:43

moje dzieciaki w fotelikach jeżdzą, mamy dwa takie same transformery XT. Mam nadzieje, że dzieciaki jeszcze w nich pojezdzą

#6 ~MonikaD~

~MonikaD~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:48:16

Takie pasy jak SKB to dobra opcja dla starszych dzieci. W końcu ten adapter działa tak samo, jakby dziecko przypiąć zwykłymi pasami samochodowymi, tylko dostosowuje je do wzrostu dziecka, wtedy jest bezpiecznie. Nie mam zastrzeżeń.

#7 ~Łuczyk~

~Łuczyk~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:42:10

Mamy i używamy. fajne rozwiązanie jak ma sie wyrośniętego syna, który nie mieści sie w foteliku a musi być zapinany w odpowiednie urządzenie. Smart Kid Belt to w takim momencie wręcz wybawienie.

#8 Yetue561

Yetue561

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:35:16

To jest to czego szukałem. Dzięki, mam chwilę oszczędzoną.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych