Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

smart kid belt - pasy zamiast fotelika

pasy smart kid belt

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 soho

soho

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 marzec 2019 - 11:31:56

Może jest tu ktoś, kto stosuje pasy Smart Kid Belt? Zastanawiam się nad ich zakupem. Przejrzałam opinie w sieci i niby są w porządku, ale pytam jeszcze na forach, żeby mieć pewność. Zastanawiam się nad ich zakupem, bo moja córka jest już duża i się strasznie buntuje, nie chce jeździć w foteliku. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2019 - 12:20:21

Ja używam. Muszę przyznać, że zimą są strasznie niewygodne. Ciężko zająć dobrą pozycję za kierownicą. Bardzo krępują ruchy.

#3 ~roki~

~roki~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 18:35:31

nie sprawdziły się. Wróciliśmy do naszego transformera xbaga, jest młodemu  zdecydowanie wygodniej

#4 ~bartello~

~bartello~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 19:51:30

my uzywamy od wakacji bo nam podkładka pekła i nie było gdzie kupić, Smart Kid Belt kupiłem na stacji. Jak dla mnie pas ok, dziecko stabilnie zapiete, bez obaw używam nadal. Juz podkładki nie kupowalismy nowej. z resztą z żoną widziałem na YT filmy z testów, czytałem opinie na temat pasa. osobiście polecam

#5 ~naomi~

~naomi~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 19:38:43

moje dzieciaki w fotelikach jeżdzą, mamy dwa takie same transformery XT. Mam nadzieje, że dzieciaki jeszcze w nich pojezdzą

#6 ~MonikaD~

~MonikaD~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 20:48:16

Takie pasy jak SKB to dobra opcja dla starszych dzieci. W końcu ten adapter działa tak samo, jakby dziecko przypiąć zwykłymi pasami samochodowymi, tylko dostosowuje je do wzrostu dziecka, wtedy jest bezpiecznie. Nie mam zastrzeżeń.

#7 ~Łuczyk~

~Łuczyk~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 16:42:10

Mamy i używamy. fajne rozwiązanie jak ma sie wyrośniętego syna, który nie mieści sie w foteliku a musi być zapinany w odpowiednie urządzenie. Smart Kid Belt to w takim momencie wręcz wybawienie.

#8 Yetue561

Yetue561

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:35:16

To jest to czego szukałem. Dzięki, mam chwilę oszczędzoną.

#9 ~babka~

~babka~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:54:46

nie sprawdziły się. Wróciliśmy do naszego transformera xbaga, jest młodemu  zdecydowanie wygodniej

czemu nie? Jestem ciekawa bo u nas znowu jak najbardziej. Nawet mieliśmy jedną stłuczkę i dzieciaki wyszly cało i zdrowo z niej

#10 ~monikadee~

~monikadee~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 16:49:18

Korzystam z adaptera do pasów samochodowych regularnie, mój syn ma 10 lat. Wynalazek świetny, może zastąpić podkładkę, która według mnie jest dużo gorszym rozwiązaniem, niż takie pasy.

#11 ~kojka~

~kojka~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2019 - 20:30:55

podkladka to zło ponad złem ! to sie nadaje jedynie jako legowisko dla kota chyba.. pasy to calkiem inna bajka, bezpieczne, certyfikowane i testowane

#12 ~mamakama~

~mamakama~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 00:45:27

Zaobserwowałam, że coraz wiecej rodziców wozi dzieciaki przypięte pasami w ten sposób. Czy to złe rozwiązanie? Nie sądzię, bo mają homologację. Niby nic, ale jednak jacyś eksperci od bezpieczeństwa musieli wydać zgodę, to coś znaczy.

#13 ~Amina~

~Amina~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 18:48:15

Zaobserwowałam, że coraz wiecej rodziców wozi dzieciaki przypięte pasami w ten sposób. Czy to złe rozwiązanie? Nie sądzię, bo mają homologację. Niby nic, ale jednak jacyś eksperci od bezpieczeństwa musieli wydać zgodę, to coś znaczy.

Nie tylko homologacje ale testy dynamiczne, które mają świetnie wyniki, z niczego się to nie bierze, naprawdę to zapewnia dziecku bezpieczeństwo

#14 KarolinaI

KarolinaI

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:37:26

Mi podoba się to, że szukając o nich informacji można od razu zobaczyć wyniki badań, atestów czy też homologacji. W przypadku tradycyjnych fotelików jest to dość trudne. A mając wgląd do takich badań można je jakoś porównać.

#15 ~sybilka~

~sybilka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:58:34

Pas jest skuteczny , taka prawda. Przeszedł dobrze testy zderzeniowe , filmy na YT mówią same za siebie. Dziecko stabilnie siedzi podczas jazdy- mnie to przekonało do zakupu Smart Kid Belt

#16 ~markoski~

~markoski~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 02:06:57

Niedroga alternatywa dla podkładek, moim zdaniem warto mieć te pasy, choćby jakby miały służyć awaryjne. Nie wiem, opinie są różne w sieci, czytałem wszystkie, ale większość ekspertów wypowiadało się pozytywnie. Każdy może mieć inną opinię, ale wedlug mnie jak adapter jest dopuszczony do sprzedaży do jest bezpieczny.

#17 Maria55

Maria55

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 20:08:14

Uważam, że pasy https://smartkidbelt.com/pl/ to idealne rozwiązanie. Sama je posiadam i jestem bardzo zadowolona z użytkowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych