Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

smart kid belt - pasy zamiast fotelika

pasy smart kid belt

22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 04:05:36

Pasy nie ochronią przed uderzeniami bocznymi to fakt, ale czy nas dorosłych chronią? Taki sam poziom ochrony daje ten adapter. Dla maluchów stanowcze nie, ale dla większych pociech jak najbardziej.

w nowych auyach masz przecież kurtyny boczne, poduszki powietrzne, ten pas bardzo dobrze się w takich autach spisze u żadne inne zabezpieczenia nie są dziecku potrzebne jak jest nim dobrze przypięte

#22 ~dasza~

~dasza~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 02:29:52

w nowych auyach masz przecież kurtyny boczne, poduszki powietrzne, ten pas bardzo dobrze się w takich autach spisze u żadne inne zabezpieczenia nie są dziecku potrzebne jak jest nim dobrze przypięte

ja zawsze myślałam i wierzyłam że fotelik najlepszy , ale powiem wam , że jak dzieci mi wyrosły to trudno to ogarnąć i niby mają najlepsze , drogie porządne foteliki polecany przez speców od fotelików tylko ... jak jedziemy w dłuższą trasę często mi śpią - oboje. I głów wcale nie trzymają na oparciu fotelika wtedy, głowy spuszczone, wiszą poza ochronami bocznymi. I zaczęłam sie zastanawiać czy jak ktoś by w nas trzasnął z boku, to czy by ich te ochrony ochronił i sądzę, że napewno nie .... Ich nie da sie też w czasie jazdy dopilnowac jak nie śpią - bo ciekawi swiata sie wychylają, boczne osłony przecież ograniczają pole widzenia, to wyglądają wychyleni i też nie trzymają głów jak trzeba. Musiałabym patrzec ciągle do tyłu albo zatrzymywać sie non stop i ich poprawiać . Dlatego coś w tą ochrone boczną przestaje wierzyć ... bo jasne, jeśli dziecko trzyma głowe na oparciu prosto to pomoże. Ale - nie wiem jak wasze- moje prawie wcale tak ideanie nie trzymają. a do tego czytałam, że jak mam poduszki w samochodzie to jak uderzą w taką ochrone fotelika to więcej szkody mogą zrobić niż pożytku. Więc dla starszych chyba lepiej ten pas się sprawdzi nawet , a nie foteliki z masywnymi ochronami bocznymi

#23 ~wikazza~

~wikazza~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 19:29:57

Pasy nie ochronią przed uderzeniami bocznymi to fakt, ale czy nas dorosłych chronią? Taki sam poziom ochrony daje ten adapter. Dla maluchów stanowcze nie, ale dla większych pociech jak najbardziej.

proponuję sobie poczytać artykuł - jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie sa tu testy i fotelików i Smart Kid Belt , ja jestem w szoku. Jednak prawda wyszła na jaw, i co poniektórym zwolennikom fotelików za 1000 znanych marek szczena opadnie. Hejtowali Smart Kid Belt , sami zatajali testy, a teraz już wiadomo dlaczego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych