Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~siekieradek~

~siekieradek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 17:56:23

Oczywiście była winna bo się już nie wybroni. Dla władz zima się skończyła a że ślisko to niedostosowanie prędkości do warunków. Szóstkę sypali przed 7 rano a wojewódzkie czy powiatowe wcale, bo po co przyjdzie słonko i po problemie. Tylko nie dla tej kobiety (ŚP) i jej rodziny.

#2 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 21:06:26

A moż epolicja ją goniła bo przekroczyła o 5 km prędkość.  To ostatnio dość częsty przypadek śmierci kierowców. Dzięki Policji.

#3 ~jurek~

~jurek~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 22:08:51

A moż epolicja ją goniła bo przekroczyła o 5 km prędkość.  To ostatnio dość częsty przypadek śmierci kierowców. Dzięki Policji.

dość częste e-przypadki to takie kiedy się rodzą takie e-durnie jak ty . Dzieki policji to jeszcze zyjesz na tym padole ty e-matole.

#4 ~imię~

~imię~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 22:23:08

Łomatkobosko - ale tłuk!!

To mówisz, że jak ktoś nie pomyśli za ciebie - to nie będzie pomyślane w ogóle?

Rzeczywiście - porażająca logika półgłówka!

Kiedy z jakichś powodów (np. "złomiarz" ukradnie albo jakiś twój kumpel dla jaj wyrwie...) zabraknie znaku D-42 (obszar zabudowany) to będziesz gnał przez wieś stówą - bo "Przecież znaku nie było!".

Albo kiedy zabraknie znaku A-1 (niebezpieczny zakręt) będziesz z a p i e r d a l a ł  pełną prędkością prosto - a potem darł mordę z pretensjami do bóg wie kogo - że "Znaku nie było!"

Ale myśl, że to kierujący zawsze dostosowuje jazdę do warunków oczywiście do łba nie zaświta - no bo jak to?

Nie posypali?

Nie osuszyli po deszczu?

Znaku nie postawili?

Nikt nie pomyślał za kierującego??

Widzę że mamy tu przykład nieomylnego - lecz kolego zapewniam Cię  jesteś tylko człowiekiem i kiedyś też się pomylisz - jeśli do Twojego błędu los doda jeszcze czyjeś zaniedbanie to skończysz jak ta kobieta. JEŻELI jezdnia faktycznie była słabo posolona , to nawet w sytuacji błędu kierującej zarządca drogi ma krew na rękach.

#5 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 23:07:22

Wyrazy szczerego współczucia dla rodziny. Moge tylko wyobrazić sobie bol jaki macie teraz w sercach....
Mam nadziej ze otrzymacie od ludzi wsparcie zamiast "mądrości " jak doszlo do wypadku.

#6 ~Ufff~

~Ufff~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 00:01:21

Widzę że mamy tu przykład nieomylnego - lecz kolego zapewniam Cię  jesteś tylko człowiekiem i kiedyś też się pomylisz - jeśli do Twojego błędu los doda jeszcze czyjeś zaniedbanie to skończysz jak ta kobieta. JEŻELI jezdnia faktycznie była słabo posolona , to nawet w sytuacji błędu kierującej zarządca drogi ma krew na rękach.

Co tak minimalistycznie?

Tylko zarządca drogi?

Nie zapominaj o:

- ministrze infrastruktury - odpowiedzialny za drogownictwo;

- ministrze spraw wewnętrznych - odpowiedzialny za niedoszkoloną policję, której nie było tam, by zapobiec tragedii;

- ministrze środowiska - odpowiedzialny za drzewo;

- ministrze zdrowia - żadna karetka z lekarzem nie czekała w miejscu tragedii - a powinna;

- ministrze rolnictwa - odpowiedzialny za rozwój wsi i zaniedbania infrastruktury wiejskiej;

- całej sforze pomniejszych odpowiedzialnych MAJĄCYCH KREW NA RĘKACH - w rodzaju wójt, sołtys okoliczny ale także producent samochodu, serwisant tegoż, producent opon i wulkanizator je zakładający, producent asfaltu i układający asfalt robotnicy, wreszcie nieżyjący już s k u r w y s y n MAJĄCY KREW NA RĘKACH -ten, co posadził drzewo!

Jeżeli twoja chora psychika potrzebuje więcej odpowiedzialnych za głupotę kierowcy - to bez najmniejszego problemu da się znaleźć ich jeszcze z setkę! Albo i więcej - psycholu!

#7 ~jasnowidz~

~jasnowidz~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 01:37:49

Co tak minimalistycznie?

Tylko zarządca drogi?

Nie zapominaj o:...

...więcej odpowiedzialnych za głupotę kierowcy - to bez najmniejszego problemu da się znaleźć ich jeszcze z setkę! Albo i więcej - psycholu!

Z setkę, ale podejrzewam że jednak trochę więcej, to zdążyłeś chyba wydoić przed napisaniem posta, skoro telepatycznie wiesz w jakim stanie była nawierzchnia, kto jest głupcem, a kto psycholem. Z takimi umiejętnościami jesteś nie byle jaką konkurencją dla Jackowskiego.

#8 ~maiora~

~maiora~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 08:11:28

Co tak minimalistycznie?

Typowe myślenie władz komunistycznych (w tym też i Janukowycza) :

- Macie biedę ? no coż ja wam poradzę, ja jej nie mam .

- Macie biedę bo nie macie pracy ? Ja wam jej nie dam bo sam cięzko pracuję.

- Służba zdrowia kuleje a ty chory obywatelu pragniesz szybko dostać się do lekarza aby cię wyleczył (i jak najszybciej zarabiał znowu na siebie i państwo oraz poprawiał swój byt ) ? NO cóż ja wam poradzę, mnie leczą w najlepszym szpitalu bo mam przywileje.

- Slisko na drodze ? Jest zima więc ma być ślisko a ty suń do pracy 1,5 godziny wcześniej i marnuj swój czas na dojazdy.

- Dziury w jezdni ? Korki ? Ja latam samolotem,a gdy muszę jechać autem to mam drogę wolną bo jestem ważną osobą.

Ale za to płać, podniesiemy tobie podatki,ceny paliw,energii,żywności. Zapłacisz więcej za ksiązki dla dzieci,za lekarza ,leki i za czystą wodę. Autostradą też możesz jechać ale zapłacisz najwięcej w europie choć to właśnie EUROPA dała na ich budowe a nie państwo polskie. A może marzysz o swoim mieszkaniu?...marz dalej, bo cena metra kosztuje 1-2 płace podstawowe. Ale ty obywatelu siedz cich, bo ty jesteś TYLKO obywatelem ,a my władzą....

Widzisz panie UFFF...., takich przykładów twojego błędnego myślenia można mnożyć i mnożyć. Warto abyś sobie uświadomił,że skoro płacisz podatki na utrzymanie tego kraju oraz na rzesze urzędników, to MASZ PRAWO (chyba ,że się tego zrzekasz) aby państwo dbało o ciebie.

A teraz uderz się w pierś i przeproś dziadu tą kobietę która zginęła ,a którą to obarczasz winą za ten wypadek i nawet nie wiesz jak było. Inaczej byś pisał i jestem pewien w 100% gdyby tą ofiarą zdradliwego wiosennego poranka była osoba z twojej rodziny. 

I nie filozofuj , bo tacy jak ty (np.Janukowycz) często spieprzają z ogonem podwiniętym pod jajca.

#9 ~św.Piotr~

~św.Piotr~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 12:54:54

Mistrzyni na starym, sypiącym się gruchocie, kontra drzewo, 1:0 dla drzewa !! mistrzyni u św. Piotra!!
gruchot rozbebeszony!! drzewo całe!! zrobiło się bezpieczniej!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2014 - 19:39:47

No cóż na taki los sobie zasłużyła,bo pewnie gapiła sie na swój telefon czy aby ktoś nie napisał do niej smsa czy whatsapa i zamiast patrzeć na droge to pewnie telefon był ważniejszy oto są skutki wypadków smiertelnych

#11 ~Ufff~

~Ufff~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 02:17:39

Typowe myślenie władz komunistycznych (w tym też i Janukowycza) :

- Macie biedę ? no coż ja wam poradzę, ja jej nie mam .

- Macie biedę bo nie macie pracy ? Ja wam jej nie dam bo sam cięzko pracuję.

- Służba zdrowia kuleje a ty chory obywatelu pragniesz szybko dostać się do lekarza aby cię wyleczył (i jak najszybciej zarabiał znowu na siebie i państwo oraz poprawiał swój byt ) ? NO cóż ja wam poradzę, mnie leczą w najlepszym szpitalu bo mam przywileje.

- Slisko na drodze ? Jest zima więc ma być ślisko a ty suń do pracy 1,5 godziny wcześniej i marnuj swój czas na dojazdy.

- Dziury w jezdni ? Korki ? Ja latam samolotem,a gdy muszę jechać autem to mam drogę wolną bo jestem ważną osobą.

Ale za to płać, podniesiemy tobie podatki,ceny paliw,energii,żywności. Zapłacisz więcej za ksiązki dla dzieci,za lekarza ,leki i za czystą wodę. Autostradą też możesz jechać ale zapłacisz najwięcej w europie choć to właśnie EUROPA dała na ich budowe a nie państwo polskie. A może marzysz o swoim mieszkaniu?...marz dalej, bo cena metra kosztuje 1-2 płace podstawowe. Ale ty obywatelu siedz cich, bo ty jesteś TYLKO obywatelem ,a my władzą....

Widzisz panie UFFF...., takich przykładów twojego błędnego myślenia można mnożyć i mnożyć. Warto abyś sobie uświadomił,że skoro płacisz podatki na utrzymanie tego kraju oraz na rzesze urzędników, to MASZ PRAWO (chyba ,że się tego zrzekasz) aby państwo dbało o ciebie.

A teraz uderz się w pierś i przeproś dziadu tą kobietę która zginęła ,a którą to obarczasz winą za ten wypadek i nawet nie wiesz jak było. Inaczej byś pisał i jestem pewien w 100% gdyby tą ofiarą zdradliwego wiosennego poranka była osoba z twojej rodziny. 

I nie filozofuj , bo tacy jak ty (np.Janukowycz) często spieprzają z ogonem podwiniętym pod jajca.

Udajesz, żeś kretyn - czy też w istocie jesteś kretynem?

O czym tu jest mowa?

Każdy kierowca (a nie każdy kierujący jest kierowcą!) wie, że swój styl jazdy, prędkość etc etc zawsze MUSI dostosować do konkretnych warunków panujących tu i teraz.

Łopatologicznie - żebyś wyniósł jakąś korzyść z tej dysputy, a przepisów widzę nie kumasz:

- dobra droga - jadę szybciej, kiepska droga - jadę wolniej;

- dobra widoczność - jadę szybciej, kiepska widoczność - jadę wolniej;

- sucha jezdnia - jadę szybciej, mokra, zalodzona, zaśnieżona jezdnia - jadę wolniej;

- prosta - jadę szybciej, zakręt - jadę wolniej;

- szeroka z poboczami jezdnia - jadę szybciej, wąska, zadrzewiona droga - jadę wolniej;

- i tak dalej i tak dalej!

Kumasz już ciemnoto kolejowa??

To jest zasranym obowiązkiem kierującego - tak jechać, żeby ZAWSZE panować nad pojazdem - BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI.

A swoje polityczne fobie zostaw na jakiś wątek dla świrów ideolo - tym bardziej, że prezentujesz klasyczny przykład prostaka o bolszewickiej mentalności - próbując imputować to innym!

Żałosny homo sovieticus...

Dobry Boże - skąd się biorą takie indywidua???

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 08:59:56

Udajesz, żeś kretyn - czy też w istocie jesteś kretynem?

Kumasz już ciemnoto kolejowa??

prezentujesz klasyczny przykład prostaka o bolszewickiej mentalności

Żałosny homo sovieticus...

Dobry Boże - skąd się biorą takie indywidua???

Nie naprężaj się tak, bo może Ci żyłka pierdząca pęknąć. :P

A tak na poważnie. Nie umiesz napisać posta nie obrażając innych? :mellow:

#13 ~głupiomądry~

~głupiomądry~
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 21:33:04

Ufff masz tyle pary, lepiej byś czapkę z nutrii odświeżył, skodzina już ponownie lśni po wyczekiwanej długo niedzielnej wyprawie? Nie denerwuj się za tydzień znowu te swoje zawrotne naście kilometrów zrobisz...cierpliwości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych