Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Soczewki czy okulary - co polecacie?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Iza87

Iza87

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 08 sierpień 2016 - 14:40:14

Poprzedni temat usunięto w sumie nie wiem dlaczego. Więc może inaczej spróbuje, co sądzicie o soczewkach i okularach, znajoma poleciła mi ostatnio soczewki jednodniowe Miru i chciałam zasięgnąć o nich opinii u osób, które już miały z nimi coś wspólnego. Dokładnie chodzi mi o model jednodniowy. Wg was warto czy lepiej zostać przy okularach?

#2 Lilia478

Lilia478

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 20:17:36

mi jest wygodniej w soczewkach nie lubię okularów  ale to zależy od gustu ;)

#3 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:56:20

ja wolę okulary, nie wszystkim pisane są soczewki. Niektórzy mogą mieć po nich czerwone i szczypiące oczy.

#4 jonger

jonger

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 06 marzec 2020 - 13:19:28

Nie jestem w stanie tutaj określić kiedy lepsze są soczewki a kiedy lepsze sa okulary Zarówno pierwsza, jak i druga opcja ma swoje zalety I wszystko zależy od sytuacji

Na wycieczkach czy podczas uprawiania sportu znacznie wygodniej jest mi w soczewkach

Jednak podczas codziennych czynności wygodniejsze są dla mnie po prostu okulary ( nie męczą mi tak wzroku).

W celu dobrania sobie okularów czy soczewek polecam poszukac salonu Trendy Opticians https://trendyopticians.pl/

w okolicy z uwagi na możliwość wykonania bardzo dokładnego badania wzroku ( takie badanie jest po prostu potrzebne). 

Użytkownik jonger edytował ten post 30 marzec 2020 - 08:18:41

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych