Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sondaż GK pokazuje jasno - Prezydent Piotr Jedliński dobrze zarządza Koszalinem!

wybory samorządowe Jedliński Koszalin wybory prezydenckie PO

160 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Adi~

~Adi~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 16:30:04

Nikt normalny w te sondaże nie wierzy...

Ja wierzem

#22 ~wieśmak~

~wieśmak~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 16:40:46

ja tesz.

#23 ~Bezpartyjny~

~Bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 17:07:10

Warto dodać, w szczególności dla tych którzy się tak zachwycają rządami Jedlińskiego: aferta w wodociągach, afera z aquaparkiem, afera z Rynkiem Staromiejskim,  niebezpieczny wzrost zadłużenia miasta... wydawać pieniądze każdy potrafi, pytanie czy nie można tego robic mądrzej...

#24 ~Marty~

~Marty~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 17:08:23

Mimo głupot wypisywanych przez pogrążonych w rozpaczy wezgrajowców lsd i różowych landrynek mieszkańcy widzą jak Koszalin się rozwija.

Mieszkańcy też widzą jak Koszalin się zadłuża

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 21:07:02

Kocham Koszalin - a Jedlińskiego nie lubię.

i ja...słowa Jedlińskiego na fb "

Rynek Staromiejski jest piękny!

Fontanna, którą mieszkańcy od razu pokochali będzie działać codziennie od 10.00 do 20.00. Natomiast na koncerty towarzyszące fontannie zapraszam codziennie o 17.30 i 19.30. Będą trwały około 30 minut."

wbiły mnie w fotel...zaprasza się do siebie...czy temu panu wydaje się, że fontanna i plac przed ratuszem jest jego własnością???

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 21:07:06

ja tesz.

co stołek z pod d..y sie wysowa???????????????

#27 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 22:58:53

Mimo głupot wypisywanych przez pogrążonych w rozpaczy wezgrajowców lsd i różowych landrynek mieszkańcy widzą jak Koszalin się rozwija.

widzimy jak się rozwija i widzimy tez, jak Jedliński próbuje przerobić Koszalin we własny folwark...trzeba ugasić te zapędy!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:11:04

I sondaż przeprowadzony przez firmę którą rzadko sie myli potwierdza to co widać w mieście. Jak się pięknie rozwija.

#29 ~Karin~

~Karin~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:35:13

Prezydent Jedliński jest najlepiej przygotowany merytorczynie ze wszystkich kandydatów. Było to widać podczas debaty z ostaszewskim.

#30 ~Serek~

~Serek~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 09:44:06

Prezydent Jedliński jest najlepiej przygotowany merytorczynie ze wszystkich kandydatów. Było to widać podczas debaty z ostaszewskim.

Ja też tak uważam . Ludzie dajcie spokój . Do mnie co roku przyjeżdża rodzina z zagranicy i podziwiają rozwijający się Koszalin. 

#31 ~michalll~

~michalll~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 14:56:43

Ja też tak uważam . Ludzie dajcie spokój . Do mnie co roku przyjeżdża rodzina z zagranicy i podziwiają rozwijający się Koszalin. 

Chyba z Kazachstanu

#32 ~komornik~

~komornik~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 16:18:24

Mieszkańcy też widzą jak Koszalin się zadłuża

Kurcze nawet nie wiedzialem ze mam zadluzenie i moja rodzina tak nas zadluzyla obecna wladza.czy ktos moze wie na ile nas zadluzyli bo juz paznokcie obgryzlem z nerow.A niby tacy dobrzy,madrzy,intaligentni,.? I to maja byc wspaniale rzady.!!!

#33 ~sikawka~

~sikawka~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 16:22:21

i ja...słowa Jedlińskiego na fb "

Rynek Staromiejski jest piękny!

Fontanna, którą mieszkańcy od razu pokochali będzie działać codziennie od 10.00 do 20.00. Natomiast na koncerty towarzyszące fontannie zapraszam codziennie o 17.30 i 19.30. Będą trwały około 30 minut."

wbiły mnie w fotel...zaprasza się do siebie...czy temu panu wydaje się, że fontanna i plac przed ratuszem jest jego własnością???

Trza urobic motloch,nabrac ich na sikajaca wode,a afery przykryc asfaltem i gramy dalej.A jak nie to mozesz wyjachac z Koszalina tak tu ktos mowi.jasne?

#34 ~qwert~

~qwert~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 16:49:17

Kurcze nawet nie wiedzialem ze mam zadluzenie i moja rodzina tak nas zadluzyla obecna wladza.czy ktos moze wie na ile nas zadluzyli bo juz paznokcie obgryzlem z nerow.A niby tacy dobrzy,madrzy,intaligentni,.? I to maja byc wspaniale rzady.!!!

zadłużenie Koszalina to blisko 300 mln złotych...

#35 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 17:50:02

Ja też głosuję na Pana Jedlińskiego. Świetny Prezydent

#36 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 18:37:58

Pan Prezydent Jedliński ma kilka lat doświadczenia za sobą w kierowaniu takim miastem jak Koszalin. Żaden z interpelatorów nie może się poszczycić takim dorobkiem w zarządzaniu. Widzimy wszyscy doskonale jak miasto w ostatnich latach za prezydentury pana Mikietyńskiego i pana Jedlińskiego wyrosło z "butów". Nie tylko pieniądze unijne przyczyniły się do takiego stanu rzeczy ale również inwencja twórcza samego Prezydenta jest wykładnią poziomu na jakim się znalazł Koszalin w rankingach. Rządzenie jest procesem podejmowania i wprowadzania w życie określonych decyzji. Dobre rządzenie takie jak prezentuje nasz Prezydent Jedliński oznacza podejmowanie decyzji oraz działań, charakteryzujących się angażowaniem wszystkich zainteresowanych stron, praworządnością, przejrzystością, odpowiadaniem na potrzeby społeczne, dążeniem do konsensusu, uwzględnianiem głosów mniejszości, jak również szeroko rozumiana odpowiedzialnością wobec społeczeństwa. Tak więc swój głos oddam na pana Jedlińskiego.

#37 ~gosv~

~gosv~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 18:58:55

Pisał młody demokrata na polecenie kogoś z PO. Mają siedzieć na forum i chwalić po.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:38:40

Pisał młody demokrata na polecenie kogoś z PO. Mają siedzieć na forum i chwalić po.

Za darmo tego nie robią - jak PO przegra, przydupasy szybko znikną.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:41:23

I tu się mylisz przyjacielu mojej żony, nie ważne kto pisze, ważna jest treść tego pisma. Prawdzie zawsze należy przyznać prawdę i nie każdy jest na tyle odważny, żeby ją wypowiedzieć.

#40 ~Adriano~

~Adriano~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 19:52:10

Jakim trzeba być BORATEM, żeby głosować na partę która: podniosła wam cymbały wiek emerytalny do 67 roku życia, podniosła podatki odpowiednio  z 7% i 22% do 8% i 23%, a najniższa stawka z 3% do 5%. Dyma was na każdym kroku poprzez: zlikwidowanie ulgi internetowej wzrost akcyzy na paliwo, alkohol, fajki, oprocentowali wam barany lokaty jednodniowe podatkiem Belki. Dla całej Polski wzrost zadłużenia z 530 mld do 937 mld zł, pojedzcie do Warszawy i zobaczcie jak bije wam zegar długu. Zaraz wyjedziecie mi, że to są wybory samorządowe, a Jedliński nie ma z tym nic wspólnego. Ale ma startuje z PO i głos oddany na niego jest głosem za powyższymi zmianami. Co za ciemniaki z was, oddali wam fontannę, ale za to będziemy tyrać do starości, żeby dostać 600zł emerytury. Kto ma coś w głowie niech trochę pomyśli, co robi...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, samorządowe, Jedliński, Koszalin, wybory prezydenckie, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych