Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sondaż GK pokazuje jasno - Prezydent Piotr Jedliński dobrze zarządza Koszalinem!

wybory samorządowe Jedliński Koszalin wybory prezydenckie PO

160 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:22:02

Dużo oliwy do ognia dolewa opozycja, której zamiarem jest spłycenie dokonań kontrkandydatów, wypacza subiektywnie obraz dokonań i zasług.

Niezły z ciebie troll... forum jest spamowane przez sztabowców PO, a obwiniasz o to opozycję. Najbardziej żenujący popis dali godzinę przed ciszą wyborczą. Pisali bez sensu, po jednym słowie, byle tylko ich wątki były na górze. Żenada PO.

#102 Pedro

Pedro

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 22:27:30

Sztabowcy sa tu ze wszystkich opcji, co było widac doskonale wczoraj po ciszy wyborczej. Wszyscy byliście na wieczorkach wyborczych swoich ugrupowań i praktycznie ruchu na forum nie było :)

#103 ~piw~

~piw~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:50:07

Kto nie słyszał jeszcze wywiadu z obydwoma kandydatami na antenie Radia Koszalin, ten niech odsłucha nagrania w internecie na stronach radia. Z jednej strony mieliśmy Artura Wezgraja - kandydata, który błyszczał, spokojnego, z charyzmą, jednocześnie pełnego energii by teraz osiągnąć sukces. To było słychać w każdym jego zdaniu. Po drugiej stronie – Piotr Jedliński – zmęczony, dosłownie bełkoczący, nie potrafiący sklecić jednej sensownej myśli. To że Jedliński nie jest najlepszym mówcą wiadomo od dawna, ale dopiero na tle swojego konkurenta widać, jak jest słaby.

Artur Wezgraj powinien teraz wreszcie przymusić Jedlińskiego, by stanął do debaty twarzą w twarz. Takie bezpośrednie starcia pokazują różnicę klas między obydwoma kandydatami i rozwiewają w pył całą tę propagandę sukcesu partii rządzącej.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:41:46

Niezły z ciebie troll... forum jest spamowane przez sztabowców PO, a obwiniasz o to opozycję. Najbardziej żenujący popis dali godzinę przed ciszą wyborczą. Pisali bez sensu, po jednym słowie, byle tylko ich wątki były na górze. Żenada PO.

To jest Twoja subiektywna ocena i moja skromna osoba nic nowego nie wniesie do sprawy. Pozdrawiam

#105 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 06:21:16

Sondaż przewidywały II ture wyborów w Koszalinie i tak się stało - będzie II tura. A kto wygra II ture - obecny prezydent bo dobrze zarządza miastem.

#106 ~ten co kocha Jedlinkę~

~ten co kocha Jedlinkę~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 08:55:46

Machloje !!!!!!!!!!!!No i budżetówka na niego głosuje ,ludzie dziada nie nawidzą,i on dobrze o tym wie.Dla Koszalina,on nic nie zrobił ,zobaczycie za parę miesięcy ilu z jego świty pójdzie do pudełka,Mielno!!!!!Itp .On sam nie ,dlaczego?Bo to cwaniak .A proszę nie pisać głupot ile on to zrobił dla Koszalina.Rozkopywali ten rynek wiele razy ,dlaczego nie zrobiono tej inwestycji odrazu .Pawilony,które zostały tam wybudowane.Proszę śledzić kto będzie to dzierżawił ,bo ja już wiem .Jedliny koleżka z żona .Koszalin od czasu Mikietyńskiego do Jedliny nie jest Koszalinem.Niedługo sprzedadzą cały koszalin .Wy dziady Słupska strefa ekonomiczna,a może zaraz będzie Białogardzki stadion gwardia ,dzidostwo ,za kasę to własną matkę by sprzedali.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 09:05:43

Sondaż przewidywały II ture wyborów w Koszalinie i tak się stało - będzie II tura. A kto wygra II ture - obecny prezydent bo dobrze zarządza miastem.

Które sondaże tak przewidywały ?
Sondaż Głosu Koszalińskiego podawał 50,4 dla Jedlińskiego.Także Mamuśka nie kłam, manipulacja się nie udała a ja przestaję to coś prenumerować ...

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:15:47

Machloje !!!!!!!!!!!!No i budżetówka na niego głosuje ,ludzie dziada nie nawidzą,i on dobrze o tym wie.Dla Koszalina,on nic nie zrobił ,zobaczycie za parę miesięcy ilu z jego świty pójdzie do pudełka,Mielno!!!!!Itp .On sam nie ,dlaczego?Bo to cwaniak .A proszę nie pisać głupot ile on to zrobił dla Koszalina.Rozkopywali ten rynek wiele razy ,dlaczego nie zrobiono tej inwestycji odrazu .Pawilony,które zostały tam wybudowane.Proszę śledzić kto będzie to dzierżawił ,bo ja już wiem .Jedliny koleżka z żona .Koszalin od czasu Mikietyńskiego do Jedliny nie jest Koszalinem.Niedługo sprzedadzą cały koszalin .Wy dziady Słupska strefa ekonomiczna,a może zaraz będzie Białogardzki stadion gwardia ,dzidostwo ,za kasę to własną matkę by sprzedali.

I kto to mówi?

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 11:31:37

Głosując na Jedlińskiego głosujesz na Waszkiewicza .Zdecydowanie wolę działacza Niskiego więc wybór jest prosty

#110 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 21:31:58

może i dobrze

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:02:19

Kto nie słyszał jeszcze wywiadu z obydwoma kandydatami na antenie Radia Koszalin, ten niech odsłucha nagrania w internecie na stronach radia. Z jednej strony mieliśmy Artura Wezgraja - kandydata, który błyszczał, spokojnego, z charyzmą, jednocześnie pełnego energii by teraz osiągnąć sukces. To było słychać w każdym jego zdaniu. Po drugiej stronie – Piotr Jedliński – zmęczony, dosłownie bełkoczący, nie potrafiący sklecić jednej sensownej myśli. To że Jedliński nie jest najlepszym mówcą wiadomo od dawna, ale dopiero na tle swojego konkurenta widać, jak jest słaby.

Artur Wezgraj powinien teraz wreszcie przymusić Jedlińskiego, by stanął do debaty twarzą w twarz. Takie bezpośrednie starcia pokazują różnicę klas między obydwoma kandydatami i rozwiewają w pył całą tę propagandę sukcesu partii rządzącej.

Po przeczytaniu odnalazłem filmik na stronie radia koszalin. Jedliński wygląda maksymalnie jak cień Wezgraja. Nie wierzę, że zgodzi się na debaty z Wezgrajem. Stchórzy...

#112 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:10:22

Po przeczytaniu odnalazłem filmik na stronie radia koszalin. Jedliński wygląda maksymalnie jak cień Wezgraja. Nie wierzę, że zgodzi się na debaty z Wezgrajem. Stchórzy...

Jedliński zmeczony cieżką pracą , a Wezgraj wypoczęty bo cięzkiej pracy nigdy nie zaznał, a na pewno nie jako kanclerzyk prowincjonalnej uczelni :D  

#113 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:11:39

Piotr Jedliński to prezydent, który aby skutecznie rządzić musi podejmować decyzje i to trudne decyzje. Opozycja kusi obietnicami ale czy to możliwe. Każdy niech się zastanowi i odpowie sobie sam na to pytanie a będzie wiedział na kogo oddać głos w II turze. Ja głosuję na Prezydenta Jedlińskiego.

#114 ~flaszka~

~flaszka~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 22:16:45

Jedliński zmeczony cieżką pracą , a Wezgraj wypoczęty bo cięzkiej pracy nigdy nie zaznał, a na pewno nie jako kanclerzyk prowincjonalnej uczelni :D  

dla mnie wygladal na skac....po balandze ha ha

#115 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 23:08:10

Koszalinem i powiatem jednocześnie

#116 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 21:30:44

sondaż w zasadzie się potwierdził zabrakło frekwencji bo w sondażu była na poziomie 48%

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 22:14:16

najlepiej zarządzane miasto w województwie

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 22:54:04

to już na sondaż tylko pierwsza tura potwierdza

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 23:05:45

Wszyscy dzisiaj ciężko pracują, widziałam u kilku urzędników odciski pod pachą.

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 08:40:47

Wszystko wskazuje ze wygra Jedliński 2 turę

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, samorządowe, Jedliński, Koszalin, wybory prezydenckie, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych