Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sondaż GK pokazuje jasno - Prezydent Piotr Jedliński dobrze zarządza Koszalinem!

wybory samorządowe Jedliński Koszalin wybory prezydenckie PO

160 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:00:15

Nie dla Jedlińskiego, już topi Koszalin w długach

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:14:16

Nie topi, nie topi rozwija, w przeciwieństwie do założeń Wezgraja który chce rozgać, co lepsze nowe drogi, obwodnie ścieżki czy darmowe bilety MZK.

#143 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:35:27

Słuchaj Wicek, załóżmy, że chcesz kupić mieszkanie i bank rząda od ciebie 30% wpłaty własnej, żeby udzielić tobie kredytu, jak nie masz kasy to oczym chcesz rozmawiać?. Tak jest w przypadku Prezydenta, żeby dostać dotację z Unii na inwestycje, trzeba mieć środki własne, a skoro ich niema to zaciągamy kredyt . Teraz już wiesz skąd się wziął dług , o którym piszesz. Albo ta forma kredytowania i miasto się rozwija, albo stoisz w "błocie".

#144 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:45:23

Patrzcie, ile inwestycji, i to nie tylko w roku wyborczym. A wiecie, dlaczego ich tyle? Bo:
1) Jedliński to dobry prezydent (nie obiecuje gruszek na wierzbie, tańszego prądu itd., tylko działa - spokojnie, rozważnie)
2) Jedliński ma dobre relacje z Gawłowskim, więc PO też wspiera (przyjdzie Wezgraj, który jest skłócony i z PO, i z SLD - chociaż dawny PZPR-owiec, z PiS - startował i do sejmu i do sejmiku, ale i tam się na nim poznali - i co zrobi - tylko zaszkodzi, bo był wszędzie, a z nikim nie potrafi usiąść i spokojnie porozmawiać dla dobra miasta)

#145 ~bolobolo~

~bolobolo~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 12:30:56

Jak do tej pory pan jedliński najlepszy!!!

A ja moglbym powiedziec ze gdyby nawet pan WALDUS z Kiepskich byl Prezydentem Koszalina to tez moglby byc najlepszy bo majac takie dofinansowanie z Unii trudno inaczej. To tez trzeba wziac pod uwage

#146 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 12:38:34

A ja moglbym powiedziec ze gdyby nawet pan WALDUS z Kiepskich byl Prezydentem Koszalina to tez moglby byc najlepszy bo majac takie dofinansowanie z Unii trudno inaczej. To tez trzeba wziac pod uwage

Nie wklejaj obcych postów, napisz coś sensownego od siebie, będzie z pożytkiem dla Twojego intelektu.

#147 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 19:34:43

Nierozumiem całkowicie jak mozna głosować na Jedlinskiego. Mówiąc np o rewitalizacji rynku staromiejskiego niech pochwali sie Osobiście jak miasto teraz traci na tej nieszczęsnej budowli której przedsiębiorca przy zdrowych zmysłach nie weźmie w dzierżawę a praktycznie do przetargu nikt nie przystępuje. Chodząc po mieście niech zreszta osobiście spróbuje przekonywać wyborców do oddania na niego głosu a nie wyręcza sie swoimi młodymi przydupasami, którzy zamiast wziasc sie do uczciwej roboty to pchają sie do polityki. Niech naucza sie najpierw prawdziwej pracy. Wiec panie Jedlinski lepiej juz skończyć z taka arogancja i brakiem szacunku dla wyborców. I zaraz ktoś zapewne napisze ze takieforum to niewłaściwe miejsce ale każde forum jest przecież dobre - wiec (mam nadzieje ze juz niedługo urzędujący) prezydencie Kosalina zabierz głos na tym forum i przekonaj chociaz trochę do oddania głosu na siebie

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:18:58

Nierozumiem całkowicie jak mozna głosować na Jedlinskiego. Mówiąc np o rewitalizacji rynku staromiejskiego niech pochwali sie Osobiście jak miasto teraz traci na tej nieszczęsnej budowli której przedsiębiorca przy zdrowych zmysłach nie weźmie w dzierżawę a praktycznie do przetargu nikt nie przystępuje. Chodząc po mieście niech zreszta osobiście spróbuje przekonywać wyborców do oddania na niego głosu a nie wyręcza sie swoimi młodymi przydupasami, którzy zamiast wziasc sie do uczciwej roboty to pchają sie do polityki. Niech naucza sie najpierw prawdziwej pracy. Wiec panie Jedlinski lepiej juz skończyć z taka arogancja i brakiem szacunku dla wyborców. I zaraz ktoś zapewne napisze ze takieforum to niewłaściwe miejsce ale każde forum jest przecież dobre
- wiec (mam nadzieje ze juz niedługo urzędujący) prezydencie Kosalina zabierz głos na tym forum i przekonaj chociaz trochę do oddania głosu na siebie

Nie będziesz kusił Pana Prezydenta nadaremno,
więcej szacunku dla Jego Majestatu,
możesz sobie krzyczeć nawet całą gębą,
pełno tu dzisiaj takich " agregatów".

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:22:11

Patrzcie, ile inwestycji, i to nie tylko w roku wyborczym. A wiecie, dlaczego ich tyle? Bo:
1) Jedliński to dobry prezydent (nie obiecuje gruszek na wierzbie, tańszego prądu itd., tylko działa - spokojnie, rozważnie)
2) Jedliński ma dobre relacje z Gawłowskim, więc PO też wspiera (przyjdzie Wezgraj, który jest skłócony i z PO, i z SLD - chociaż dawny PZPR-owiec, z PiS - startował i do sejmu i do sejmiku, ale i tam się na nim poznali - i co zrobi - tylko zaszkodzi, bo był wszędzie, a z nikim nie potrafi usiąść i spokojnie porozmawiać dla dobra miasta)

dobre relacje z doktorem?wykonuje jego rozkazy.

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 21:24:13

Nie będziesz kusił Pana Prezydenta nadaremno,
więcej szacunku dla Jego Majestatu,
możesz sobie krzyczeć nawet całą gębą,
pełno tu dzisiaj takich " agregatów".

dla majestatu???????????????.tu rzadzi doktor.

#151 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 22:07:29

O,,,, ciemności ty moja,
rozjaśnij im te mózgownice,
ja też z tobą wołam,
zaraz wejdę na mównicę.

Niech odejdzie zwątpienie,
i przybędzie nadzieja,
chyba widzę jego cienie,
tak, to postać przyjaciela.

Piotr liczy na wasze poparcie,
nie odwracajcie się od niego,
pamiętacie jak było na starcie,
pomóżcie dokończyć jego dzieło.

#152 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:53:04

szkody tylko ze jest taki niespawiedliwy dla Koszalinian, przy pierwszych wyborach obiecał chodniki na jednej z uli przez 4 lata nic nie zrobił przed wyborami znowu mi obiecał ze sie zajmie ta ulica i co po wyrobach robiś ścieżke rowerową na gniexnieńskiej super kłamca, jak złamie sobie noge o ten krzywy chodnik to nie daruje mu tego a lity z obietnicami mam mam niestyety on już pewnie o tym zapomniał ale ja mam, ale to jest mały pikus te uluce dostane oszkodowanie za te dziury i juz ale jest jeszcze jedna sprawa nie moge pisac bo do bezpośrednio mnie nie dotyczy wiec niechce robic komus koło pióra ale trzmama za Warchoła zeby wygrał procesy z tym obcenym prezydentem koszalinka

#153 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:53:36

szkody tylko ze jest taki niespawiedliwy dla Koszalinian, przy pierwszych wyborach obiecał chodniki na jednej z uli przez 4 lata nic nie zrobił przed wyborami znowu mi obiecał ze sie zajmie ta ulica i co po wyrobach robiś ścieżke rowerową na gniexnieńskiej super kłamca, jak złamie sobie noge o ten krzywy chodnik to nie daruje mu tego a lity z obietnicami mam mam niestyety on już pewnie o tym zapomniał ale ja mam, ale to jest mały pikus te uluce dostane oszkodowanie za te dziury i juz ale jest jeszcze jedna sprawa nie moge pisac bo do bezpośrednio mnie nie dotyczy wiec niechce robic komus koło pióra ale trzmama za Warchoła zeby wygrał procesy z tym obcenym prezydentem koszalinka

#154 ~bea~

~bea~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:56:18

dobre relacje z doktorem?wykonuje jego rozkazy.

kurna człowieku ja ciodzienjie od 4 lat chodzę chodnikiem z takimi dziurami i nierucwnosciami ze masakra a ty mi mówisz o inwestycja o tym klocu co oszpecił rynek i ulicach on czy inny zrobił to samo bo nic wiecej nie robi ścieża rowerowa wszystkie miasta to robią ale nowina nic ponadto nie zrobił a pokazuej te swoja gg wszędzie bleelellelleelle

#155 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 21:51:18

ale trzmama za Warchoła zeby wygrał procesy z tym obcenym prezydentem koszalinka

Znowu trol ze Slupska tu się udziela.Spadaj zajmować się Biedroniem.

#156 Szturm_Koszalina

Szturm_Koszalina

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 63 postów

Napisano 25 luty 2015 - 10:36:48

Słuchaj Wicek, załóżmy, że chcesz kupić mieszkanie i bank rząda od ciebie 30% wpłaty własnej, żeby udzielić tobie kredytu, jak nie masz kasy to oczym chcesz rozmawiać?. Tak jest w przypadku Prezydenta, żeby dostać dotację z Unii na inwestycje, trzeba mieć środki własne, a skoro ich niema to zaciągamy kredyt . Teraz już wiesz skąd się wziął dług , o którym piszesz. Albo ta forma kredytowania i miasto się rozwija, albo stoisz w "błocie".

Piszesz jak Kierzek co na forum rady miasta stwierdził, że rozwój Koszalina może być tylko przez inwestycje i kredyty na nie.

Ale jakie "inwestycje"? Akwapark do którego każdy będzie dopłacał? Czy drogi, które nie przynoszą zysku bo nie żyjemy w średniowieczu i Koszalin nie pobiera myta? To mają być inwestycje? Filharmonia, akwapark, kibel w parku i drogi do których KAŻDY dopłaca? Inwestycja ma się zwrócić a nie generować koszty. Może jeszcze sprowadźmy Galla, Jacka i dzieciaki z CK105 aby znowu wyciągnęli z kasy miasta kilka tysiączków.

W normalnym kraju uczelnia jak politechnika tworzy coś, patentuje, a miejscowe firmy ruszają z produkcją i sprzedają produkt. Na naszej uczelni technicznej wykładana jest pedagogika i dziennikarstwo, "inwestycje" miasta to akwapark i filharmonia a koszalińskie firmy mają w nazwie GmbH.

Coś jest nie tak.

Kiedyś były plany rozwoju miasta i chyba Mikietyński stwierdził, że Koszalin musi postawić na turystykę. Pomijam, że w Koszalinie nie ma bazy i zaplecza turystycznego, ale to nie przeszkadza Koszalinowi dotować przejazdy szynobusu i stateczku turystom, którzy zostawiają pieniądze w Mielnie.

A Jedliński i jego fachowcy jakie mają plany? Jakie niezbędne rzeczy tym razem zrobią kosztem mieszkańców? Wieżę, park dinozaurów czy kolejkę linową nad Jamnem?

Jaki ZYSK ma Koszalin z tego, że wydajemy miliony na rzeczy totalnie zbędne jak filharmonia, akwapark, szynobus, koszałek, rynek, pseudodeptaki, pseudoprojekty i pseudoronda?

Co roku - 50 mln złotych w plecy, z czego być może spory % biorą znajomi królika za projekty, operaty, pomysły i inne bzdury.

Jak w tym mieście może powstać cokolwiek jak władza słucha plebsu a sama władza reprezentuje poziom nauczycielki geografii z pomysłem noclegowni dla bezdomnych żuli za miejskie pieniądze.

Edit: zapomniałem o sztandarowych budach partii - lotnisko. Dziecko w przedszkolu potrafiło wyliczyć, ale nie - trzeba było wydać złotóweczki na projekty, operaty, pier***ety by na koniec usłyszeć z komisji to co było wiadomo od początku.

Użytkownik Szturm_Koszalina edytował ten post 25 luty 2015 - 10:41:34

#157 ~Marek K.~

~Marek K.~
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 21:35:45

To, że mieszkańcy "kochają" swoje miasto jest czymś oczywistym. Inną zupełnie sprawą jest stosunek do Prezydenta Jedlińskiego. Śmieszy mnie ten tekst mówiący o zasługach Jedlińskiego i poparciu dla jego osoby!!!  Jest najgorszym włodarzem naszego miasta od chwili jego powstania, tak sądzę. Jest to osobowość typowego administratora-aparatczyka, pozbawionego jakiejkolwiek wizji, brak mu cech osobowych do samodzielnego i kreatywnego kierowania jakimkolwiek poważnym zespołem osobowym. Za czasów Mikietyńskiego, (którego był podnóżkiem w wymiarze cech wolicjonalnych) wykonywał bezwolnie nakazane mu czynności. Od kiedy został "pierwszym" okazało się, że cała para poszła w gwizdek. To człowiek o charyzmie naćpanego żółwia, temperamencie misia koala i pracowitości leniwca. Przez dwie kadencje tego szkodnika straciliśmy jako miasto ogromne szanse wynikające z możliwości pozyskiwania znaczących funduszy unijnych, przy zaangażowaniu, kreatywności ale przede wszystkim profesjonalnym przygotowaniu do zajmowania określonych stanowisk we władzach samorządowych Koszalina. Takich predyspozycji nie posiada ani sam Jedliński ani tym bardziej jego "gang". Ci ludzie zajmują się tylko pilnowaniem stołków oraz zagarnianiem dla siebie i najbliższych intratnych stanowisk a także pozyskiwaniem innych dóbr, jak choćby działek budowlanych. Proszę np. pofatygować się na ul. Mirtową i zobaczyć jaką działkę wyfasował sobie Jedliński i jaki stawia dom!!!! Zanim na dobre rozpoczęła się budowa on już miał położoną drogę z płyt betonowych o czym inni budujący domy w Koszalinie mogą jedynie pomarzyć, nawet po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach po postawieniu domu!!!! Proszę przywołać jakąkolwiek poważna inwestycję za "panowani" Jedlińskiego, którą udało się zrealizować w sposób właściwy!!!

Park wodny-perypetie z projektem, wykonawcami a w końcu ponad 20 mln zł przepłacone wobec założeń. Aby utrzymać Park zmusił szkoły do wysyłania dzieci na naukę pływania i płacenia z budżetu szkół. Inteligentny system zarządzania transportem - źle przygotowana inwestycja przerwana, kłótnie z wykonawcą, sprawa w sądzie, finalnie zapłacimy wszyscy karę za zerwanie umowy. Park Książąt, Wodna Dolina - spacer alejkami po deszczu top taplanie w błocie. Drogi w Koszalinie - tragedia a każda inwestycja drogowa ciągnie się w nieskończoność - brak umiejętności zawarcia umów wymuszających na wykonawcy utrzymania intensywnego tempa i organizacji prac. Takich przykładów jest mnóstwo. Nie dajcie się nabrać drodzy Koszalinianie na pierdoły, które opowiada w swojej TV i swoich pismach Jedliński. Jego prezydentura=porażka Koszalina. Nasze piękne miasto zasługuje na uczciwego, kreatywnego, pracowitego  i przede wszystkim mądrego, szanującego mieszkańców człowieka, a nie bufona mających wszystkich w wielkim poważaniu!!!!!

#158 ~Marek K.~

~Marek K.~
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 21:41:04

Widać żeś jeszcze "żółtodzioby", obce są tobie czasy komuny, wówczas to był kult jednostki. Dzisiaj w demokracji i państwie prawa nie istnieje takie pojęcie. Jest takie chińskie powiedzenie " Jak nie rozumiesz tego co piszesz to pisz ze zrozumieniem".

Szkoda, że przywołujący to przysłowie nie rozumie problemu i tego co pisze!!!!

#159 ~Marek K.~

~Marek K.~
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 21:41:27

Widać żeś jeszcze "żółtodzioby", obce są tobie czasy komuny, wówczas to był kult jednostki. Dzisiaj w demokracji i państwie prawa nie istnieje takie pojęcie. Jest takie chińskie powiedzenie " Jak nie rozumiesz tego co piszesz to pisz ze zrozumieniem".

Szkoda, że przywołujący to przysłowie nie rozumie problemu i tego co pisze!!!!

#160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2018 - 07:39:20

To, że mieszkańcy "kochają" swoje miasto jest czymś oczywistym. Inną zupełnie sprawą jest stosunek do Prezydenta Jedlińskiego. Śmieszy mnie ten tekst mówiący o zasługach Jedlińskiego i poparciu dla jego osoby!!!  Jest najgorszym włodarzem naszego miasta od chwili jego powstania, tak sądzę. Jest to osobowość typowego administratora-aparatczyka, pozbawionego jakiejkolwiek wizji, brak mu cech osobowych do samodzielnego i kreatywnego kierowania jakimkolwiek poważnym zespołem osobowym. Za czasów Mikietyńskiego, (którego był podnóżkiem w wymiarze cech wolicjonalnych) wykonywał bezwolnie nakazane mu czynności. Od kiedy został "pierwszym" okazało się, że cała para poszła w gwizdek. To człowiek o charyzmie naćpanego żółwia, temperamencie misia koala i pracowitości leniwca. Przez dwie kadencje tego szkodnika straciliśmy jako miasto ogromne szanse wynikające z możliwości pozyskiwania znaczących funduszy unijnych, przy zaangażowaniu, kreatywności ale przede wszystkim profesjonalnym przygotowaniu do zajmowania określonych stanowisk we władzach samorządowych Koszalina. Takich predyspozycji nie posiada ani sam Jedliński ani tym bardziej jego "gang". Ci ludzie zajmują się tylko pilnowaniem stołków oraz zagarnianiem dla siebie i najbliższych intratnych stanowisk a także pozyskiwaniem innych dóbr, jak choćby działek budowlanych. Proszę np. pofatygować się na ul. Mirtową i zobaczyć jaką działkę wyfasował sobie Jedliński i jaki stawia dom!!!! Zanim na dobre rozpoczęła się budowa on już miał położoną drogę z płyt betonowych o czym inni budujący domy w Koszalinie mogą jedynie pomarzyć, nawet po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach po postawieniu domu!!!! Proszę przywołać jakąkolwiek poważna inwestycję za "panowani" Jedlińskiego, którą udało się zrealizować w sposób właściwy!!!

Park wodny-perypetie z projektem, wykonawcami a w końcu ponad 20 mln zł przepłacone wobec założeń. Aby utrzymać Park zmusił szkoły do wysyłania dzieci na naukę pływania i płacenia z budżetu szkół. Inteligentny system zarządzania transportem - źle przygotowana inwestycja przerwana, kłótnie z wykonawcą, sprawa w sądzie, finalnie zapłacimy wszyscy karę za zerwanie umowy. Park Książąt, Wodna Dolina - spacer alejkami po deszczu top taplanie w błocie. Drogi w Koszalinie - tragedia a każda inwestycja drogowa ciągnie się w nieskończoność - brak umiejętności zawarcia umów wymuszających na wykonawcy utrzymania intensywnego tempa i organizacji prac. Takich przykładów jest mnóstwo. Nie dajcie się nabrać drodzy Koszalinianie na pierdoły, które opowiada w swojej TV i swoich pismach Jedliński. Jego prezydentura=porażka Koszalina. Nasze piękne miasto zasługuje na uczciwego, kreatywnego, pracowitego  i przede wszystkim mądrego, szanującego mieszkańców człowieka, a nie bufona mających wszystkich w wielkim poważaniu!!!!!

To wszystko napisałem ja, dyżurny Tołdi z PiS, ten od podnóżków.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, samorządowe, Jedliński, Koszalin, wybory prezydenckie, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych