Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sortownia śmieci koło SPA

spa śmieci

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~świdwiniak~

~świdwiniak~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 20:02:19

Co sądzicie o planach wybudowania sortowni śmieci na terenie ciepłowni tuż przy SPA?

#2 ~ktosia~

~ktosia~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 20:08:11

To nie sortownia śmieci a Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Ustawa nakłada na gminy posiadanie takiego punktu. Stąd pojadą one do odbiorców na recykling. To nie jest sortownia śmieci. 

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 13:21:13

Tak czy inaczej będzie smród i bałagan

#4 ~hela~

~hela~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 21:12:14

Tak czy inaczej będzie smród i bałagan

ja mysle ze juz jest w okolicach smiesznego spa...nie uwazasz?

#5 ~Trol~

~Trol~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 21:43:49

Wow ! łał super pomysł sortownia śmieci koło SPA dlamnie po prostu bomba !!!

#6 ~gal~

~gal~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 22:41:52

Żartujecie?...Już chyba lepszej miejscówki nie mogą znaleźć..

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 00:51:42

Cały ten zasrany Świdwin to jedna kupa śmieci i syfu.
Wymyślił to zapewne ten poprzedni głupek z mecu. Nie wstyd mu było kłaść zardzewiałych rur przy drodze obok Intermarcha a teraz robi kolejny bajzel. Wypieprzyć te całe dziadostwo mecowskie na koniec wsi albo zrobić składowisko na placu przed urzedem

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 07:38:57

Cały ten zasrany Świdwin to jedna kupa śmieci i syfu.
Wymyślił to zapewne ten poprzedni głupek z mecu. Nie wstyd mu było kłaść zardzewiałych rur przy drodze obok Intermarcha a teraz robi kolejny bajzel. Wypieprzyć te całe dziadostwo mecowskie na koniec wsi albo zrobić składowisko na placu przed urzedem

poprzedni głupek? a co to za przenośnia i czego lub kogo dotyczy?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 08:28:19

Takie składy w każdym normalnym mieście, instaluje się na granicy miasta, najbliżej jak się da torów kolejowych.
Jest to wtedy najbardziej ekonomiczne ze względu na bardzo drogi transport. Załadunek, wyładunek i przewóz na następne składowisko celem załadunku na wagony. Czy ktoś te koszty policzył?
Przyjmijmy, że każdy ma na strychu lub w piwnicy stary olbrzymi telewizor. Po miesiącu hałda będzie większa niż budynek Urzędu Miasta. Te tysiące płytek elektroniki można zmieścić w jednym kontenerze. A co z tymi obudowami i kineskopami?
Coś mi się wydaje, że za te decyzje ktoś ładnie beknie.
Mieszkańcy Świdwina mówią zdecydowane NIE !

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 08:33:41

Takie składy w każdym normalnym mieście, instaluje się na granicy miasta, najbliżej jak się da torów kolejowych.
Jest to wtedy najbardziej ekonomiczne ze względu na bardzo drogi transport. Załadunek, wyładunek i przewóz na następne składowisko celem załadunku na wagony. Czy ktoś te koszty policzył?
Przyjmijmy, że każdy ma na strychu lub w piwnicy stary olbrzymi telewizor. Po miesiącu hałda będzie większa niż budynek Urzędu Miasta. Te tysiące płytek elektroniki można zmieścić w jednym kontenerze. A co z tymi obudowami i kineskopami?
Coś mi się wydaje, że za te decyzje ktoś ładnie beknie.
Mieszkańcy Świdwina mówią zdecydowane NIE !

Mów za siebie. Mówię zdecydowane tak bo to daleko ode mnie i tak powinno być. Ze mną się też trzeba liczyć. Dlaczego każdy chciałby tylko innym smród i śmieci podrzucać?

#11 ~smrodek~

~smrodek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 08:38:08

Mów za siebie. Mówię zdecydowane tak bo to daleko ode mnie i tak powinno być. Ze mną się też trzeba liczyć. Dlaczego każdy chciałby tylko innym smród i śmieci podrzucać?

bo taka natura wiochmena

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:04:40

Mieszkasz przy Placu, że tak tyłkiem trzęsiesz? Robię zakupy obok i nie chciałabym oglądać takich obrazów. Tak ładnie jest dookoła oprócz tych rur które nie wiem dlaczego nie są zakopane.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:10:39

Mieszkasz przy Placu, że tak tyłkiem trzęsiesz? Robię zakupy obok i nie chciałabym oglądać takich obrazów. Tak ładnie jest dookoła oprócz tych rur które nie wiem dlaczego nie są zakopane.

bo jesteś blondynką i dlatego nic nie kumasz po co i dlaczego

#14 ~SPA - m wiejski~

~SPA - m wiejski~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:13:46

bo jesteś blondynką i dlatego nic nie kumasz po co i dlaczego

Blondyka robi zakupy ?

#15 ~stare bydle~

~stare bydle~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:37:25

czy w spa majom solariom bo hcem opalic swiniaka po biciu i dwie gesi :P

#16 ~SPA - m wiejski~

~SPA - m wiejski~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 09:55:33

czy w spa majom solariom bo hcem opalic swiniaka po biciu i dwie gesi :P

obrzydliwy zabugowcu

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 19:07:38

pomysł super !!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 22:18:46

Wieśniakowi jest wszystko jedno. Przyzwyczajony do krowiego łajna i obory. Na szczęście takiego b...a w Świdwinie jest garstka.

#19 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 13:28:07

mnie podoba sie pomysl zeby kolo spa bylo to cale wysypisko. miejsce idealne.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 19:52:43

"Miejsce idealne"???

Czy ty jesteś normalny/a ?  Masz coś z głową, że nie rozumiesz prostych rzeczy? Jak to? Podoba ci się, że prawie w centrum miasta ma powstać coś takiego?

Skąd się biorą takie przygłupy, żeby cieszyć się z czegoś, co wszystkim szkodzi.

Mają rację co niektórzy, że są wśród nas tacy, którzy życzą wszystkim (a tym samym im samym) wszystkiego najgorszego.

Mam nadzieję, że rak  w twoim głupim mózgu szybko się rozprzestrzeni i zdechniesz szybciej niż myślisz.

Myślę,że będzie wspaniale i idealnie jak takiego jednego czy taką jedną, będzie wśród naszego społeczeństwa mniej.

Jestem po prostu zła i szczera do bólu.

Nie życz nikomu innemu niczego złego, bo wiedz,że gorsze zło Ciebie szybciej dopadnie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spa, śmieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych