Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 09:57:17

A porażka roku?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 15:18:12

zatrudnienie Łukasza Bednarka bez konkursu na dyrektora Hali Widowiskowo-sportowej przez doktora g.nastepnie wykopanie dołu pod Aquapark za kilka milionów złoty przy pomocy doktora g.oraz zatrudnianie przez prezesa ZOS pyrzanowskiego byłych milicjantow bez odpowiedniego wykształcenia na Orlikach którzy maja już około 70 lat.

nic dodac nic ująć.tylko co na to niby-prezydent?

#3 ~bialogard~

~bialogard~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 23:03:12

To jest szopka glosuja sami na siebie ta kapitula to paranoja.W akaesie nie beda spac polce rano beda bolec tak samo w Karlinie , Zapadka tez dzis sie nie wyspi. Mozesz nic nie osiagnac a masz pieniadze i wygrasz . Co to za plebiscyt.

#4 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 00:15:38

GRATULUJĘ PANIE ZAPADKA.

SUPER PUSZZCZANIE GŁOSÓW NA SIEBIE. EKSTRA PRZEBICIE WSZYSTKICH.

JA MAM KILKADZIESIĄT GŁOSÓW, ALE OD PRZYJACIÓŁ I TYCH CO MNIE ZNAJĄ I WIEDZĄ CO W TYM ROKU ROBIŁEM. GRATULUJĘ ORGANIZATOROM PLEBISCYTU WSPANIAŁEGO,  I SPRAWIEDLIWEGO REGULAMINU. 

#5 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 01:00:24

GRATULUJĘ PANIE ZAPADKA.

SUPER PUSZZCZANIE GŁOSÓW NA SIEBIE. EKSTRA PRZEBICIE WSZYSTKICH.

JA MAM KILKADZIESIĄT GŁOSÓW, ALE OD PRZYJACIÓŁ I TYCH CO MNIE ZNAJĄ I WIEDZĄ CO W TYM ROKU ROBIŁEM. GRATULUJĘ ORGANIZATOROM PLEBISCYTU WSPANIAŁEGO,  I SPRAWIEDLIWEGO REGULAMINU. 

#6 ~kibic z karlina~

~kibic z karlina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 01:06:54

Gratulacje dla wszystkich zwyciezcow. Jest pewien regulamin i wedlug niego trzeba bylo grac. Organizatorzy go wymyslili, a nie my kibice i fani. Sam wyslalem na swoich faworytow okolo 150 glosow, ale dla mnie to sama przyjemnosc. A zreszta nikt nikomu nie kazal brac udzialu. Jak ktos nie chcial to poprostu nie glosowal i tyle.

Jeszcze raz Gratuje sportowcom oraz trenerom.

#7 ~kibic z karlina~

~kibic z karlina~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 01:07:21

Gratulacje dla wszystkich zwyciezcow. Jest pewien regulamin i wedlug niego trzeba bylo grac. Organizatorzy go wymyslili, a nie my kibice i fani. Sam wyslalem na swoich faworytow okolo 150 glosow, ale dla mnie to sama przyjemnosc. A zreszta nikt nikomu nie kazal brac udzialu. Jak ktos nie chcial to poprostu nie glosowal i tyle.

Jeszcze raz Gratuje sportowcom oraz trenerom.

#8 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 02:05:03

Gratulacje dla Rozy,  szkoda ze Jastreb nie wygral trenera, ale ja sie ciesze najbardziej ze Radomski nie wygral tego konkursu.

#9 ~zapasnik~

~zapasnik~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 02:17:07

Fajnie, ze Memorial Marcina Jureckiego wygral Impreze roku. W ten sposob pamietamy o naszym wspanialym zapasniku, ktory kiedys tez wygrywal te plebiscyty. Oddajemy Mu Hold w taki sposob.

#10 ~bialogard~

~bialogard~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 07:42:03

Gratulacje dla Rozy,  szkoda ze Jastreb nie wygral trenera, ale ja sie ciesze najbardziej ze Radomski nie wygral tego konkursu.

Jeden sms jeden telefon i to by bylo sprawiedliwe a nie na siebie cala noc wysylali smsy. Jest niemozliwe,ze ktos ma 100smsow i w ostatni dzien dostaje 2000 tysiace glosow.

#11 ~bialogard~

~bialogard~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 07:58:39

Mimo to gratuluje zwyciezca a tym łosiom co sie ciesza,ze Andrzej nie wygral niech sie zastanowia co pisza. Takich osiagniec sportowych malo kto ma. Klub Pana Andrzeja duzo osiagnal zawodnicy sa mistrzami swiata malo kto moze sie pochwalic takimi sukcesami. Ja nie znam jezeli chodzi o sporty walki trenera ktory by tak dobrze prowadzil treningi jak Pan Andrzej.

#12 ~majek~

~majek~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 23:02:52

Mimo to gratuluje zwyciezca a tym łosiom co sie ciesza,ze Andrzej nie wygral niech sie zastanowia co pisza. Takich osiagniec sportowych malo kto ma. Klub Pana Andrzeja duzo osiagnal zawodnicy sa mistrzami swiata malo kto moze sie pochwalic takimi sukcesami. Ja nie znam jezeli chodzi o sporty walki trenera ktory by tak dobrze prowadzil treningi jak Pan Andrzej.

To przyjedź do Karlina,miałem przyjemność być kilka razy,nigdy mi nie odmówiono,czysta pasja i zaangażowanie.Nie wiem czy ktoś zdobył więcej w tym roku niż trener Różański,bardzo się cieszę że wygrał!

#13 ~bialogard~

~bialogard~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 06:31:59

Zgadzam sie Róża osiagnal duzo ciesze sie ale tak jak pisalem glosowanie jest niesprawiedliwe. Ludzie sami nominowani siedza cala noc przed komputerem i wysylaja na siebie smsy. To co to za plebiscyt jak ktos w ostatni dzien dostaje 1500 smsow. Przyjedz do Koszalina na trening to porownasz poziom.

#14 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 17:16:28

Głosowanie przez fb byłoby najbardziej wiarygodne lub 1sms a nie kto ile chce...

#15 ~JOLA~

~JOLA~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2014 - 10:48:54

Głosowanie przez fb byłoby najbardziej wiarygodne lub 1sms a nie kto ile chce...

SZCZERA PRAWDA , JAK ZAWSZE WSZYSTKO DLA TYCH CO MAJĄ KASĘ..........NIESTETY.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych