Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SPRZEDAM FOTELIK

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 20:56:13

Witam,
Mam do sprzedania fotelik samochodowy MaxiCosi CabrioFix 0-13 kg
Stan fotelika bardzo dobry!!!! POLECAM!!!!
Moje gg 7659734
Mogę przesłać zdjęcia i więcej informacji.
Bardzo dobra cena!!!!
Pozdrawiam

#2 ~krytyk~

~krytyk~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 15:25:03

skoro bardzo dobra cena to się ją podaje w ogłoszeniu.
Kiedy wreszcie ludzie zrozumiecie, że najważniejszym elementem oferty jest cena?
Na pewno nie wie to większość baranów wystawiajacych ogłoszenia w gk w dziale auto-sprzedam... Tylko marka i nr telefonu... Każdy ma takie ogłoszenie w du***... A ogłoszeniodawca cały dzieńodbiera tel z pytaniem "za ile"

#3 ~GOŚĆ FORUM~

~GOŚĆ FORUM~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 18:59:33

TAM FOTELIK - A JA MAM LODÓWKĘ , TELEWIZOR. PRALKĘ , TEZ DO SPRZEDANIA ZA MAŁE PIENIĄŻKI ,, oszalałem ja prawie to chce oddać za darmo?~!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:39:28

Witam,Mam do sprzedania fotelik samochodowy MaxiCosi CabrioFix 0-13 kg Stan fotelika bardzo dobry!!!! POLECAM!!!!Moje gg 7659734 Mogę przesłać zdjęcia i więcej informacji.Bardzo dobra cena!!!!Pozdrawiam

bardzo dobra cena za ten fotelik to 50zl. jak chcesz wiecej, to zachowaj sobie fotelik na pamiatke, albo nie klam, ze cena jest bardzo dobra.

#5 ~kat~

~kat~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 19:41:00

...a czy ten fotelik jest elektryczny ?
Jeśli tak, to ja jestem nim bardzo zainteresowany.

#6 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:30:21

widać że nie macie co robić ze swoim nudnym życiem skoro zajmujecie się rzeczami WWWWWAAAASSSSS nie dotyczącymi :-) Tak nawiasem Ci co będą zainteresowani to się odezwą bo mówiąc o firmie MaxiCosi nie chodzi o cenę a o jakość (czyli bezpieczeństwo dziecka)!!!!! no ale lepiej zajmować się pierdołami niż poważnymi rzeczami.
Pozdrawiam nieświadomych :-)

#7 ~....~

~....~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:44:50

hej "Małgorzata" jeśli jeszcze ogłoszenie aktualne proszę o wysłanie zdjęć na maila" takijeden100@interia.pl wraz z sugerowaną cena -pozdrawiam

#8 ~XXL~

~XXL~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 20:49:36

Malgorzata ! Czy miescisz sie w tym foteliku ?

#9 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 21:38:15

widać że nie macie co robić ze swoim nudnym życiem skoro zajmujecie się rzeczami WWWWWAAAASSSSS nie dotyczącymi :-) Tak nawiasem Ci co będą zainteresowani to się odezwą bo mówiąc o firmie MaxiCosi nie chodzi o cenę a o jakość (czyli bezpieczeństwo dziecka)!!!!! no ale lepiej zajmować się pierdołami niż poważnymi rzeczami.
Pozdrawiam nieświadomych :-)

Droga Małgorzato gdybyś miała chociaż odrobinę szacunku dla innych ludzi, to byś nie ogłaszała takiej sprzedaży na forum.
Takich rzeczy jak UŻYWANY fotelik samochodowy dla dziecka nie kupuje się od nieznajomych "z drugiej ręki".
Prawdziwi rodzice którym zależy na bezpieczeństwie ich pociech nie ryzykują takich zakupów od nieznanych osób. Inteligentnym osobom nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Mimo tego że Maxi Cozi to dobra firma, nawet gdybyś mi dała ten fotelik za darmo to bym go nie chciała. Takie rzeczy możesz odsprzedać komuś w rodzinie, komuś kto ci ufa że jest to nieuszkodzony sprzęt.
Nawet ewentualne oddanie go do komisu będzie lepszym rozwiązaniem niż forumowa sprzedaż.
Przykro mi że tego nie rozumiesz.
Dlatego ja jako odpowiedzialny rodzic wolę sobie pożartować na forum z takich osób jak ty (o kubusiowym rozumku) co powołują się na, cytuję "bezpieczeństwo dziecka!!!!!"
Pozdrawiam cię, mimo tego że jesteś nieświadoma tego co robisz.
Dlatego jestem jak najbardziej za żartami i dowcipami pod twoim kierunkiem. :)

#10 kosz-alina

kosz-alina

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 22:34:59

Droga Małgorzato gdybyś miała chociaż odrobinę szacunku dla innych ludzi, to byś nie ogłaszała takiej sprzedaży na forum.
Takich rzeczy jak UŻYWANY fotelik samochodowy dla dziecka nie kupuje się od nieznajomych "z drugiej ręki".
Prawdziwi rodzice którym zależy na bezpieczeństwie ich pociech nie ryzykują takich zakupów od nieznanych osób. Inteligentnym osobom nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Mimo tego że Maxi Cozi to dobra firma, nawet gdybyś mi dała ten fotelik za darmo to bym go nie chciała. Takie rzeczy możesz odsprzedać komuś w rodzinie, komuś kto ci ufa że jest to nieuszkodzony sprzęt.
Nawet ewentualne oddanie go do komisu będzie lepszym rozwiązaniem niż forumowa sprzedaż.
Przykro mi że tego nie rozumiesz.
Dlatego ja jako odpowiedzialny rodzic wolę sobie pożartować na forum z takich osób jak ty (o kubusiowym rozumku) co powołują się na, cytuję "bezpieczeństwo dziecka!!!!!"
Pozdrawiam cię, mimo tego że jesteś nieświadoma tego co robisz.
Dlatego jestem jak najbardziej za żartami i dowcipami pod twoim kierunkiem. :)

Ciekawe co na to powiedziałby duży odsetek ludzi kupujących używane auta w Polsce z 2giej ręki sprowadzane zza zachodniej granicy nie rozbite, odkupione najczęściej od dziadka, który tam jeździł tylko do kościoła, stąd ten mały przebieg :) Same zalety.
Czy Ty jako odpowiedzialny rodzic, kupujesz samochód tylko z salonu?

#11 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2011 - 22:58:01

Ciekawe co na to powiedziałby duży odsetek ludzi kupujących używane auta w Polsce z 2giej ręki sprowadzane zza zachodniej granicy nie rozbite, odkupione najczęściej od dziadka, który tam jeździł tylko do kościoła, stąd ten mały przebieg :) Same zalety.
Czy Ty jako odpowiedzialny rodzic, kupujesz samochód tylko z salonu?

To nie jest zbyt trafne porównanie.
Owszem nie stać mnie na zakup nowego auta z salonu. (chyba że dacia albo jakiś mały Koreańczyk np) Jeżdżę jednak siedmioletnim używanym autem średniej klasy, dobrej niemieckiej firmy.
Wracając jednak do tematu to auta przechodzą badanie diagnostyczne i można je sprawdzić.
Wybacz ale zapewnienia jakiejś pani na forum, że fotelik jest w dobrym stanie nie dają mi tej gwarancji...albo że nie jest on np "z trzeciej ręki".
Na nowe (dobre) auto z salonu mnie nie stać, ale na nowy fotelik mnie stać, dlatego nie ma o czym mówic w tej kwestii.

#12 ~grey wolf~

~grey wolf~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 11:18:37

Kosz-alinko, trafne porównanie...
oferta tego używanego fotelika właśnie przypomina oferty handlarzy autami z Niemiec.

Poza tym chodziło o to, że najważniejszą częścią każdej oferty jest cena. Ktoś kto ogłasza, że po okazyjnej cenie coś sprzeda ale nie chce podać ceny jest po prostu zwykłym naciągaczem. Pewnie chce za ten fotelik 600zł bo nowy kosztuje 650zł. A jak ktoś poza koszalinek wyjeżdza to wie, że w np Poznaniu ten fotelik w salonie kosztuje ok 350zł... I tu kółko się zamyka.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 11:34:28

Kosz-alinko, trafne porównanie...
oferta tego używanego fotelika właśnie przypomina oferty handlarzy autami z Niemiec.

Jak można porównywać samochód do fotelika, to się ma jak piernik do wiatraka.
Rodzic w swoim poście bardzo trafnie opisał to zagadnienie.

#14 ~a co tam!~

~a co tam!~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 15:35:39

Jak malgosia sie miesci tzn , ze fotelik jest ok !

#15 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:09:55

Foteliki dla dzieci polecam zamawiać ze sklepu https://www.sklep-sm...chodowe/15-36kg zarówno ja dla swojego dziecka jak i mój szwagier dla swojego syna kupiliśmy stąd w dobrej cenie i jesteśmy zadowoleni z jakości, ale przede wszystkim z tego, że dzieci podczas podróży są w pełni bezpieczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych