Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 10:25:30

HAHA nikt nie chce potwierdzić, że Tomsola wykupił BP. Jestem z Darłowa i  jest nabór pracowników na stacje BP w Darłowie, której u Nas nie ma i nie ma też budowy nowej stacji benzynowej. No cóż wniosek nasuwa się sam Tomsola wykupiło BP.

#2 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 22:24:43

Ot, głupi Polacy! Za bezcen sprzedadzą własne majtki. Większe koncerny kupując stacje za bezcen zarobią na sprzedaży on bo w Polsce tdi jeździ najwięcej. Zatem zarobią obcy. A ten co sprzedał stacje cieszy się ochłapem!

#3 ~Haha~

~Haha~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 17:16:30

Hahahaha

#4 ~Fischer~

~Fischer~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 04:10:13

Nie dało się już słuchać pracowników ( za mało zarabiam, nie chcę pracować na nocną zmianę, szef kupił Sobie nowy samochód, etc). To sprzedał. Sami ,,Polacy" jesteście Sobie winni takiej sytuacji, każdy chciałby mieć samochód służ, laptopa i 5000 na ręke. Sprzedał, hurtownie środków smarnych zostawił. Czym mniej pracowników tym mniej problemów.

#5 ~don pedro~

~don pedro~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:57:04

Ot, głupi Polacy! Za bezcen sprzedadzą własne majtki. Większe koncerny kupując stacje za bezcen zarobią na sprzedaży on bo w Polsce tdi jeździ najwięcej. Zatem zarobią obcy. A ten co sprzedał stacje cieszy się ochłapem!

No niestety, taka jest tendencja w Polsce. Ktoś zakłada firmę, wkłada w nią dużo pracy i zdrowia, a później sprzedaje to w cholerę, najczęściej komuś z zagranicy.

#6 ~don pedro~

~don pedro~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 14:56:36

Nie dało się już słuchać pracowników ( za mało zarabiam, nie chcę pracować na nocną zmianę, szef kupił Sobie nowy samochód, etc). To sprzedał. Sami ,,Polacy" jesteście Sobie winni takiej sytuacji, każdy chciałby mieć samochód służ, laptopa i 5000 na ręke. Sprzedał, hurtownie środków smarnych zostawił. Czym mniej pracowników tym mniej problemów.

A co, BP już nie będzie słuchać głosów pracowników? Taki jest w tej chwili rynek pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych