Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 08:18:29

Kocham PiS za: 500 plus, za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za dbanie o pracowników za co chwali prezes Solidarności Andrzej Duda, za obniżenie wieku emerytalnego = za WSZYSTKO – ALE za to nie lubię partii PO za niszczenie biednych ludzi za podwyższenie podatku WAT za KOLESIOSTWO i wkręcanie na stanowiska: rodziny i przyjaciół oraz syna burmistrza za Niemiecką telewizje TVN. Możecie pisać i pisać ale Sondaże wyborcze mówią o wszystkim. TAKA JEST PRAWDA KTÓRA BOLI DLA Partii PO i Bankowca NOWOCZESNEJ Petru !.  A PO Czym Się Pochwali ? Przez 8 Lat Niszczyli Nasz Kraj i To Co Merkel kazała To Tusk Robił i W Nagrodę Dostał Się Do Sztrasburga – Taka Prawda !.

#2 ~takbyło~

~takbyło~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 08:48:49

Jarosław Kaczyński zadbał szczególnie o pracowników drukarni w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej - Al. Jerozolimskich, którą Porozumienie Centrum zakupiło. Drukarnia została zamknięta, a pracownicy drukarni wywaleni na bruk. Bo ktoś chciał zarobić na nieruchomościach. To było w początku lat 90tych.

#3 ~takbyło~

~takbyło~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 10:31:56

Jarosław Kaczyński zadbał szczególnie o pracowników drukarni w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej - Al. Jerozolimskich, którą Porozumienie Centrum zakupiło. Drukarnia została zamknięta, a pracownicy drukarni wywaleni na bruk. Bo ktoś chciał zarobić na nieruchomościach. To było w początku lat 90tych.

Korekta: "zadbał"

#4 ~niewdzięcznik~

~niewdzięcznik~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 12:58:10

Za tak,,,,haniebne,, uczynki w zeszłorocznych wyborach, suweren ( czytaj naród ) dał PiS-owi samodzielne rządzenie, a ,, wspaniałą ,, partię zwaną PO, tak bardzo ,, miłującą,, naród i Polskę i za ten ,, dobrobyt,, który PO zafundowało, wywalił na śmietnik historii - co za niewdzięczność ahahahahahahahahahaha

#5 ~Lisica~

~Lisica~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:00:27

Niech on wypcha sie ze swoimi życzeniami.

#6 ~dokładny~

~dokładny~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:07:37

Nie -

Za tak,,,,haniebne,, uczynki w zeszłorocznych wyborach, suweren ( czytaj naród ) dał PiS-owi samodzielne rządzenie, a ,, wspaniałą ,, partię zwaną PO, tak bardzo ,, miłującą,, naród i Polskę i za ten ,, dobrobyt,, który PO zafundowało, wywalił na śmietnik historii - co za niewdzięczność ahahahahahahahahahaha

Nie - "naród", tylko niecałe 20% narodu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:11:45

zajmij się w końcu swoim koszernym karpiem bo zegar tyka pajacu:)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:18:21

Nasienie ma dobroczynny wpływ na kobietę a ona ma myć okolice intymne jak najrzadziej bo to grzech:) powiedziała jakaś smierdzaca prukwa z pis fu!

#9 ~do pejsatego~

~do pejsatego~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:24:16

zajmij się w końcu swoim koszernym karpiem bo zegar tyka pajacu:)

Te pejsaty, a myckę zdejmujesz? jak POłykasz koszernego karpia :P , podwiń sobie chociaż pejsy, bo ze stołu wszystko wymieciesz :D

#10 ~dość histerii i kwiczenia~

~dość histerii i kwiczenia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:32:16

Nie -
Nie - "naród", tylko niecałe 20% narodu.

Wiem, wiem, że wy naród macie za nic :o 8 lat waszych nieRZĄDÓW dobitnie to pokazały :P  i dlatego dostaliście od tego narodu kopa, a teraz POzostało wam tylko HISTERIA i kwiczenie :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:37:55

Te pejsaty, a myckę zdejmujesz? jak POłykasz koszernego karpia :P , podwiń sobie chociaż pejsy, bo ze stołu wszystko wymieciesz :D

kim ty ku*** jesteś pajacu ile ty masz lat?czy ja mówiłem ze jem koszernego karpia?

#12 ~DO ODERWANYCH OD KORYTA~

~DO ODERWANYCH OD KORYTA~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:38:22

Nasienie ma dobroczynny wpływ na kobietę a ona ma myć okolice intymne jak najrzadziej bo to grzech:) powiedziała jakaś smierdzaca prukwa z pis fu!

KWIIIIIIK, KWIIIIIIK, KWIIIIIK, KWIIIIIK, KWIIIIK - ŚWINIE ODERWANE OD KORYTA :D

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:41:21

KWIIIIIIK, KWIIIIIIK, KWIIIIIK, KWIIIIIK, KWIIIIK - ŚWINIE ODERWANE OD KORYTA :D

lubisz brudne kobiety?gratuluję!

#14 ~do pejsatego~

~do pejsatego~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:42:42

kim ty ku*** jesteś pajacu ile ty masz lat?czy ja mówiłem ze jem koszernego karpia?

Te pejsaty, nie kłam i nie KWIIICZ, bo ty pewnie że nie jesz koszernego karpia :P , ty go POłykasz w całości :D

#15 ~lubię~

~lubię~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:45:56

lubisz brudne kobiety?gratuluję!

najlepsze są te zaKODowane :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:52:33

Ludzie się szmaca za 1,50 zł durnie bez żon dzieci i rodzin wielcy katolicy przed klawiaturą

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:56:19

POrozumienie Samorządowe i czy Nie(porozumienie)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 13:58:54

Te pejsaty, nie kłam i nie KWIIICZ, bo ty pewnie że nie jesz koszernego karpia :P , ty go POłykasz w całości z:D

zaraz POlkniesz moja pale i to co z niej wyleci

#19 ~współczuję ci~

~współczuję ci~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 14:02:59

Ludzie się szmaca za 1,50 zł durnie bez żon dzieci i rodzin wielcy katolicy przed klawiaturą

No współczuję ci, marną stawkę ci dali, dobrze że jesteś sam i nie masz rodziny, bo inaczej by z głodu POmarli :P  za takie grosze :D

#20 ~do pejsatego bez pały~

~do pejsatego bez pały~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 14:06:57

zaraz POlkniesz moja pale i to co z niej wyleci

Te pejsaty, przecież ty nie masz pały :o , ty zadawalasz się wibratorem :D nie raz wspominałeś o nim :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych