Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

65 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Wiem~

~Wiem~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 22:52:27

To nowa tradycja wigilijna? Tak się opluwac? Daliście się podzielić jak bydło !

to tradycja rniskiego vel sławnianina1, pielęgnuje ja od lat i nawet dobrze się z tym czuje, biedny, chory z nienawiści człowieczek.

#42 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 22:58:15

to tradycja rniskiego vel sławnianina1, pielęgnuje ja od lat i nawet dobrze się z tym czuje, biedny, chory z nienawiści człowieczek.

Do tego zagubiony w własnym urojonym świecie, moze poszedł by do kościoła, dzisiaj jest przecież Pasterka, pomodlił sie z innymi, wielu przecież sie nawróciło.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:05:48

Do tego zagubiony w własnym urojonym świecie, moze poszedł by do kościoła, dzisiaj jest przecież Pasterka, pomodlił sie z innymi, wielu przecież sie nawróciło.

A może sam byś poszła do kościoła...

#44 ~Prawda 111...~

~Prawda 111...~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:08:38

to moja tradycja Prawdy111, pielęgnuje ja od lat i nawet dobrze się z tym czuje, biedny, chory z nienawiści człowieczek.

Do tego jestem zagubiony w własnym urojonym świecie, moze pójdę do kościoła, dzisiaj jest przecież Pasterka, pomodlę sie z innymi, wielu przecież sie nawróciło.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:15:01

ona uznaje tylko talmud

#46 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:16:03

Ależ ja chodzę do kościoła, nawet często, dla mnie to normalne i nie robię z tego tajemnicy, jestem osoba wierzącą i swojej wiary się nie wstydzę. Pan też powinien się przełamać i pójść, kościół nie gryzie. Proszę mi wierzyć, warto mieć Boga w sercu.

#47 ~dobra rada~

~dobra rada~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:22:23

Ależ ja chodzę do kościoła, nawet często, dla mnie to normalne i nie robię z tego tajemnicy, jestem osoba wierzącą i swojej wiary się nie wstydzę. Pan też powinien się przełamać i pójść, kościół nie gryzie. Proszę mi wierzyć, warto mieć Boga w sercu.

Pani Kasiu, niech Pani z tym człowiekiem nie dyskutuje, z nim normalnie po ludzku nie da się rozmawiać, bo zaraz wyzywa od różnych.

#48 ~wierzący~

~wierzący~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:28:00

Pani Kasiu, niech Pani z tym człowiekiem nie dyskutuje, z nim normalnie po ludzku nie da się rozmawiać, bo zaraz wyzywa od różnych.

A może trzeba go Święconą wodą potraktować i diabła wygonić, bo może być opętany, przecież znamy takie historie..

#49 ~dobrze radzę~

~dobrze radzę~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:36:08

A może trzeba go Święconą wodą potraktować i diabła wygonić, bo może być opętany, przecież znamy takie historie..

Z wodą Święconą, to chyba nie będzie to takie proste, bo jak zobaczy kropidło, to ucieknie, jedyne wyjście to wziąść go z zaskoczenia.

#50 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:39:28

Z wodą Święconą, to chyba nie będzie to takie proste, bo jak zobaczy kropidło, to ucieknie, jedyne wyjście to wziąść go z zaskoczenia.

Żebym wiedziała gdzie mieszka, to podesłała bym mu do domu księdza Proboszcza z mojej parafii.

#51 ~Warchoły PL~

~Warchoły PL~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:39:49

To nowa tradycja wigilijna? Tak się opluwac? Daliście się podzielić jak bydło !

Mądry wpis.

#52 ~wyświęcający~

~wyświęcający~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:56:16

Mądry wpis.

Czyżbyś był następnym opętanym przez diabła? Święconej wody nam nie brakuje, zawsze dla ciebie i rniskiego vel sławnianina1 wystarczy.

#53 ~hihi~

~hihi~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 08:38:33

Drugi przykład jest cytatem z Beaty Gosiewskiej (Prawo i Sprawiedliwość), PISIORKU.

Beata Gosiewska - europoseł, wcześniej senator Prawa i Sprawiedliwości. Taki prawda111 może jej co najwyżej buty czyścić i służyć jako podnóżek.

#54 ~Do roboty lenie!~

~Do roboty lenie!~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 11:48:52

Dobrze ktoś napisał, że jesteśmy podzieleni jak bydło!

Wojny o światopogląd. Wiara i wierzenia geodetów, lekarzy i innych profesji...Pomysły obywatelskie i wizje...

Kolędy śpiewają przed kamerą i tańczą do nich, ale tylko w swoim gronie. Oddzielnie od tych "drugich".

Na ulicę wychodzicie przeciwko sobie. Tylko, po co? Czym tak naprawdę się różnicie?

Co tym narodzie jest, że mądry Polak zawsze po szkodzie?

Zaczynam podejrzewać, że uzasadnieniem jest zwykłe lenistwo i warcholstwo. Dziedziczne.

Ps. Tu nie pomysłów obywatelskich trzeba i rzeki fałszywych niekończących się życzeń, tylko ciężkiej solidnej pracy.  Jednej rzeczy w zgodzie nie umiemy zbudować!

#55 ~obużona~

~obużona~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:33:51

Dobrze ktoś napisał, że jesteśmy podzieleni jak bydło!

Wojny o światopogląd. Wiara i wierzenia geodetów, lekarzy i innych profesji...Pomysły obywatelskie i wizje...

Kolędy śpiewają przed kamerą i tańczą do nich, ale tylko w swoim gronie. Oddzielnie od tych "drugich".

Na ulicę wychodzicie przeciwko sobie. Tylko, po co? Czym tak naprawdę się różnicie?

Co tym narodzie jest, że mądry Polak zawsze po szkodzie?

Zaczynam podejrzewać, że uzasadnieniem jest zwykłe lenistwo i warcholstwo. Dziedziczne.

Ps. Tu nie pomysłów obywatelskich trzeba i rzeki fałszywych niekończących się życzeń, tylko ciężkiej solidnej pracy.  Jednej rzeczy w zgodzie nie umiemy zbudować!

Przepraszam że pytam, a w imię jakiej ideologi wyzywasz wszystkich od BYDŁA?. WARCHOŁÓW?  odpowiesz mi, bo ja mam tu napisany jeden post i nie obrażam w nim nikogo.

#56 ~Do pracy~

~Do pracy~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 12:46:40

Przepraszam że pytam, a w imię jakiej ideologi wyzywasz wszystkich od BYDŁA?. WARCHOŁÓW?  odpowiesz mi, bo ja mam tu napisany jeden post i nie obrażam w nim nikogo.

Nie obrażaj się i nie wykrzykuj. Użyłem porównania kogoś innego, przyznając mu nieco racji. Napisałem też, że "jesteśmy", czyli ja także czuję, że jesteśmy skłóceni MY.

Wesołych i Pojednawczych Świąt.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 14:59:54

Dobrze, ze Swieta przyszly, bo narod faktycznie sklocony. Strach myslec do czego to moze doprowadzic...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2016 - 15:03:46

Dobrze, ze Swieta przyszly, bo narod faktycznie sklocony w tym roku.
Strach myslec do czego to moze doprowadzic...

#59 ~PiS~

~PiS~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 08:18:13

Kocham PiS za: 500 plus, za obniżenie wieku emerytalnego. za darmowe leki-dla ludzi starszych, za 2 tyś najmniejszej pensji, za dbanie o pracowników za co chwali prezes Solidarności Andrzej Duda, za obniżenie wieku emerytalnego
= za WSZYSTKO – ALE za to nie lubię partii PO za niszczenie biednych ludzi za podwyższenie podatku WAT za KOLESIOSTWO i wkręcanie na stanowiska: rodziny i przyjaciół oraz syna burmistrza za Niemiecką telewizje TVN. Możecie pisać i pisać ale Sondaże wyborcze mówią o wszystkim. TAKA JEST PRAWDA KTÓRA BOLI DLA Partii PO i Bankowca NOWOCZESNEJ Petru !. A PO Czym Się Pochwali ? Przez 8 Lat Niszczyli Nasz Kraj i To Co Merkel kazała To Tusk Robił i W Nagrodę Dostał Się Do Sztrasburga – Taka Prawda !

#60 ~Prawda111..~

~Prawda111..~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 20:29:09

Powyzzy tekst jest wklejany przez płątnych nawiedzonych i ortodoksyjnych PiSowskich trolli na wszystkicj forach w całej Polsce. Widać, iż PiSiorki tylko w ten sposób potrafi zarabiać na życie :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PiS

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych