Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Starostwo, nasza duma.

1568 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:07:58

Ja se tak dumam i dumam będąc pełen zachwytu dla wybitnych władz powiatowych, łącznie z całym majdanem decyzyjnym.

Kiedy pomyślę o słoneczku, zwierzątku z dżungli, o radzie starszych, przecudownej atmosferze w tym wigwamie, i cieple płynącym od wodza to jeszcze trochę a się rozpłaczę ze szczęścia jakie Bóg na nas wszystkich mieszkańców powiatu zesłał. Panie świeć nad ich duszami by żyli w nieskończoność i byli wybierani też w nieskończoność. I tak im dopomóż B....

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:10:06

Amen.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 15:36:17

Jaki ja jestem dumny z naszego starostwa!

Duma mnie wręcz rozpiera i prowokuje  do nowych czynów dla dobra klasy robotniczej oraz chłopstwa naszej jedynej i ukochanej ojczyzny i powiatu.

Kiedy zobaczę słońce powiatu to już mi wystarczy na wiele tygodni. 

Tak jego widok ładuje moje akumulatory.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 17:26:33

To kiedy dobrzy i kochani możnowładcy otwieracie Powiatowy Ośrodek Pomocy Społecznej dla Upadłych Polityków (POPS-UP)?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 19:45:49

Pani przewodnicząca Rady Powiatu Świdwińskiego powinna bezwzględnie zapoznać wszystkich radnych powiatu z treścią protokółu z RIO. Nie zrobiła tego! Ciekawe dlaczego? Jak myślicie, dlaczego?

Najpierw na mnie zagłosujta potem w doopę pocałujta!

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:23:18

To kiedy dobrzy i kochani możnowładcy otwieracie Powiatowy Ośrodek Pomocy Społecznej dla Upadłych Polityków (POPS-UP)?

W następnej kadencji kochanieńki.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 21:27:50

W następnej kadencji kochanieńki.

To przestaniemy was kochać i tyle będzie z waszej chwały.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 22:40:06

Jaki ja jestem dumny z naszego starostwa!

Duma mnie wręcz rozpiera i prowokuje  do nowych czynów dla dobra klasy robotniczej oraz chłopstwa naszej jedynej i ukochanej ojczyzny i powiatu.

Kiedy zobaczę słońce powiatu to już mi wystarczy na wiele tygodni. 

Tak jego widok ładuje moje akumulatory.

Warto przeczytać protokół o symbolu WK0913.1197.44.2014r z dnia 30 pazdziernika 2014r  str 3 bardzo ciekawa w czasie kontroli stwierdzono dużą ilość nieprawidłowości  w przeprowadzonym przetargu na budowę hali . Daje do myślenia, dlaczego  większość przetargów wygrywała  firma zatrudniajaca męża  Alicji Tudrujek , firma która  dostawała zlecenia na wiekszość powiatowych inwestycji. Zastanawiające jest również  jak przestrzegane jest prawo  i praworządność za czasów Majki oraz jakich" orłów zatrudnia "  Przeczytajcie również protokół o nieprawidłowościach w PCPR  dyrektorem jest dobry kolega starosty  protokół kontroli  doraznej  WK.0913.1198.45.D.2014 z dnia 30.10.2014 Takich" geniuszy "mamy w starostwie i w powiecie za czsów Majki i Tudrujkowej "Tylko co na to p. Danuta Malitowska z protokołów wyrażnie wynika, że otrzymała do wiadomości

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 00:10:23

Przewodnicząca, Sekretarzowa, Starosta to jedna spółdzielnia. Liczy się tylko kasa i głosy wyborców przed wyborami. Po wyborach mamy was wyborcy głęboko......?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 07:29:43

Warto przeczytać protokół o symbolu WK0913.1197.44.2014r z dnia 30 pazdziernika 2014r  str 3 bardzo ciekawa w czasie kontroli stwierdzono dużą ilość nieprawidłowości  w przeprowadzonym przetargu na budowę hali . Daje do myślenia, dlaczego  większość przetargów wygrywała  firma zatrudniajaca męża  Alicji Tudrujek , firma która  dostawała zlecenia na wiekszość powiatowych inwestycji. Zastanawiające jest również  jak przestrzegane jest prawo  i praworządność za czasów Majki oraz jakich" orłów zatrudnia "  Przeczytajcie również protokół o nieprawidłowościach w PCPR  dyrektorem jest dobry kolega starosty  protokół kontroli  doraznej  WK.0913.1198.45.D.2014 z dnia 30.10.2014 Takich" geniuszy "mamy w starostwie i w powiecie za czsów Majki i Tudrujkowej "Tylko co na to p. Danuta Malitowska z protokołów wyrażnie wynika, że otrzymała do wiadomości

Sorry , takie mamy klimaty w tym starostwie i nic to nie zmieni.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:28:21

Sorry , takie mamy klimaty w tym starostwie i nic to nie zmieni.

Jak w przysłowiu: Kruk krukowi oka nie wykole. Takim układom towarzyszyć musi pełna nić porozumienia, ale wystarczy, że wpadnie kamyk w te trybiki i układ może się posypać. Ale oni jak widać mocni są i zgrzytów się wystrzegają... .

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 09:52:12

Jak w przysłowiu: Kruk krukowi oka nie wykole. Takim układom towarzyszyć musi pełna nić porozumienia, ale wystarczy, że wpadnie kamyk w te trybiki i układ może się posypać. Ale oni jak widać mocni są i zgrzytów się wystrzegają... .

I za to właśnie kochamy ich wszystkich,że nam wstydu nie przynoszą.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:15:45

Bardzo i to bardzo ich kochamy!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:33:15

Byłem wczoraj w starostwie i jestem zaskoczony reakcją tam pracujących. Wszyscy w pasm mi się kłaniali, uśmiechali się do mnie i cały czas szczęścia mi życzyli. Teraz jestem cały w skowronkach , szczęśliwości mi już wystarczy na bardzo długo . Z wrażenia zapomniałem po co tam poszedłem i co miałem załatwić. Może przyjdzie wszystko pocztą albo przez kuriera bo wstyd mi drugi raz tam chodzić i im przeszkadzać w ich ciężkiej i niewdzięcznej posłudze dla nas wszystkich i ku naszej radości.Tak to teraz działa, no rewelacja.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 11:55:58

a ten przetarg na budowę hali to wygrał ponoć  jakiś Czwartek  czy coś  i ponoć pan Stanisławek tam gra pierwsze skrzypce   :)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:53:34

Przeczytałem   nie dziwie się  że "głęboko starostwo to ukryło"  trudno takimi "osiagnięciami" się chwalić, ale że pani przewodnicząca  nic z tym nie zrobiła to szok

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:57:18

Czego Ty się po niej spodziewasz? :D

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:33:00

" W skutek w.w. zaniechania- wbrew zasadom określonym w art.7 ust.1 w zw.z art. 26 ust.3 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający nie wykonał obowiązku przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie wykonawców, w wyniku czego zamówienia udzielił Wykonawcy wybranemu z naruszeniem przepisów w.w. ustawy." 

(cytat z wystąpienia pokontrolnego RIO W.K. 0913.1197.44.D.2014)

Szanowni radni, dajcie mu jeszcze z 4 tys zł podwyżki! Stara się jak może chłopisko!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:37:17

Coś w tym może być! Dlaczego RIO nie skierowało tego do prokuratury? Ciekawe?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2015 - 14:46:16

Czy jeszcze dalej całuje drzewa w parkach z wdzięczności za wybór?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych