Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


181 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Pozdrawiam~

~Pozdrawiam~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 22:12:19

A ja wam powiem, że spokojnie popieram Pana Artura i wszystkich zachęcam.
 
Zapraszam do jeżdżącego Wezgrajoautobusu pełnego miłych ludzi, zwykłych ludzi, a nie POwców, oni wszystko słuchają i rozumią. Kazdy człowiek i wyborcy może się na tym przejechać. Bardzo zapraszam, są smaczne jabłka, są mądre ulotki które przemawiają do ludzi i gorąco zachęcają do głosowania na Pana Artura.
Z tylu są Pani Mątlewicz PIS i Pan Ostaszewski SLD, którzy głosują na pana Artura. Przypominam, że na Pana Artura głosuje nawet Pan Atanborou z Rucha Palikota. To mądry doświadczony człowiek picerman (polecam smaczną piccę na ulicy Piłsudzkiego - Tri Pomidori), który tez wie co mówi bo przyjechał z Afryki i wie że Koszalin jest 100 lata za murzynami.
 
Takich starsznych rzeczy jakie dowiecie się w Wezgrajoautobusie nigdzie się nie dowiecie, co się wyprawia w ratuszu. To się w głowie jeży, skandal za skandalem i skandal popędza.
 
Bójcie się i strzeżcie Wezgrajoautobusu. Pan Artur na złość wszystkim pokarze jaja i wygra w drugiej II turze 65:35 co wynika z prostych analiz matematykow wyborczych.
 

 #182 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 09:30:38

Mikołaj na dwóch kółkach,

wiezie na swojej ramie,

nowego Prezydenta Arturka,

który stare układy "złamie".

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: romecki, koszalin, pomoc, pomocna dłoń, wolontariusz, order uśmiechu, 2013

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych