Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Strajk Rodzicielski

592 odpowiedzi w tym temacie

#581 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 17:13:06

Dajcie już spokój pamiętam z podstawówki te dzieci zdające z czerwonym paskiem niby zdolne nic nie osiągnęły w życiu siedzą u mamusi na garnuszku.Natomiast uczniowie 3 dziś prowadzą firmy posiadają porządne uprawnienia zarabiają minimum 4 klocki miesięcznie.Dają sobie bardzo dobrze radę.Ja sam byłem uczniem na 3- z W-F, ZPT, I PODOBNYCH 5 I dzisiaj żyję na dobrym poziomie niczego mi nie brakuje.Kochani rodzice uczcie dzieci samodzielności a zobaczycie,że wasze dzieci będą się śmiać,będą mądrzejsze od jednego nauczyciela,życiowo rozgarnięte.Pozdrawiam

ZENEK :D  :D  :D

To prawda dzisiaj liczą się znajomości jak chcesz jakiś lepszy etat pracy.dzisiaj ludzie po studiach za 2000 zł na miesiąc robią chyba,że jesteś specjalistą np.znasz perfekcyjnie 2-języki w piśmie i mowie to może coś lepszego znajdziesz,natomiast np.nauczyciel co uczy polskiego to dzisiaj to za mało żeby w innym zawodzie lepiej zarobić...

#582 ~Patriota~

~Patriota~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 19:13:10

Wszystkim dzieciom,rodzicom,nauczycielom z grodu Świdwin życzę udanej majówki :)

#583 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 08:47:09

Dajcie już spokój pamiętam z podstawówki te dzieci zdające z czerwonym paskiem niby zdolne nic nie osiągnęły w życiu siedzą u mamusi na garnuszku.Natomiast uczniowie 3 dziś prowadzą firmy posiadają porządne uprawnienia zarabiają minimum 4 klocki miesięcznie.Dają sobie bardzo dobrze radę.Ja sam byłem uczniem na 3- z W-F, ZPT, I PODOBNYCH 5 I dzisiaj żyję na dobrym poziomie niczego mi nie brakuje.Kochani rodzice uczcie dzieci samodzielności a zobaczycie,że wasze dzieci będą się śmiać,będą mądrzejsze od jednego nauczyciela,życiowo rozgarnięte.Pozdrawiam

ZENEK :D  :D  :D

Mój syn zdawał zawsze z czerwonym paskiem . Teraz jest programistą i za 4 tys to by mu się nie chciało z lóżka wstawać .

#584 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 11:22:15

Mój syn zdawał zawsze z czerwonym paskiem . Teraz jest programistą i za 4 tys to by mu się nie chciało z lóżka wstawać .

Czerwony pasek to miał na doopie chyba
Ty nowobogacki chamie

#585 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 10:05:42

To znaczy,że w piórka obrósł i jest leniem :)

#586 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2019 - 10:27:24

Tzn że pani/ pan nie nauczycli go szacunku do pracy. Bo każda praca, nie ważnie za ile pieniędzy  płatna, jest ważna i potrzebna dla społeczeństwa.

To, że pan ze śmieciarki dostaje najniższą krajową nie znaczy, że jego praca jest niepotrzebna.

A postawa pani/ pana syna to demeonstrowanie bogactwa i tego ''kim to ja nie jestem, bo mam kasę''.

#587 ~lek.~

~lek.~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 10:57:01

Ja jestem lekarzem , sporo zarabiam , wykształcili mnie rodzice b. biednie  żyjący /mama nie pracowała / . Poświęcili dla mnie wszystkie oszczędności i właściwie swoje życie.  Teraz ja spłacam dług zabierając ich na wczasy  , kupując meble i ostatnio mieszkanie w nowym bloku na parterze , bo są wiekowi . Szanuję wszystkich ludzi a szczególne tych uboższych , którzy żyją godnie , z poświęceniem dla własnej rodziny  i dzielą się często ostatnim groszem z rodziną, nie są roszczeniowi , nie krzyczą do kamer , nie obarczają innych swoją sytuacją. Pierwszy kłaniam się portierowi i pracownikom gospodarczym. Pieniądze to nie wszystko.

#588 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 11:19:16

Tzn że pani/ pan nie nauczycli go szacunku do pracy. Bo każda praca, nie ważnie za ile pieniędzy  płatna, jest ważna i potrzebna dla społeczeństwa.

To, że pan ze śmieciarki dostaje najniższą krajową nie znaczy, że jego praca jest niepotrzebna.

A postawa pani/ pana syna to demeonstrowanie bogactwa i tego ''kim to ja nie jestem, bo mam kasę''.

Mój post był odpowiedzią na wpis osoby wychwalającej nieuctwo . To że ktoś kiedyś się nie uczył a teraz zarabia przyzwoite pieniądze nie może być wzorem do naśladowania . Swoim wpisem chciałem pokazać jak ważne jest wykształcenie .

#589 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:23:11

Teraz ludzie nawet po podstawowkach są lepiej zorganizowani życiowo i o wiele więcej zarabiają niż osoby wykształcone.Wazne aby młody człowiek wyrósł na dobrego człowieka i wcale do tego nie potrzebuje matury

#590 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 12:37:25

Kobieto a puknij ty się w ten tępy łeb. We łbie ci się chyba popier...ło! Zapomniałaś jak boso biegałaś za żniwiarką?

#591 ~Al;fred~

~Al;fred~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 13:58:09

Kobieto a puknij ty się w ten tępy łeb. We łbie ci się chyba popier...ło! Zapomniałaś jak boso biegałaś za żniwiarką?

Żniwiarka to mało powiedziane,truskawki w polu zbierała,butelki w skupie sprzedawała to oczywiście nie żaden wstyd.,,Zapomniał wół jak cięciem był''

#592 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 18:37:23

Jedziemy z materiałem
By was szlak trafił durni nauczyciele
Ręce opadają,teraz trzeba nadrobić wasz strajk

#593 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 18:10:40

Żałosne jest to że tvppis dostał ponad bańkę dotacji. Żałosne jest to że pompują tadzia i jego klechistan. Żałosne jest to że dzieci po przeszczepach nie mają dotowanych leków. Nie jestem nauczycielem i nie chciał bym nim być. Traktujecie ich jak usługodawcę. A kaczka podwyżek nie da- z prostej przyczyny. Nauczyciele nie zagłosują na niego. Kasę trzeba pompować w elektorat i dzieciorobów. Strajk jest na rękę. Przykrył aferę ze srebrną. Pasuje mu to że wasze dzieci nie skończą szkoły bo tępym narodem łatwiej się kieruje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych