Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

STRZELNICA SPORTOWA W MIEŚCIE !

Czy pani burmistrz zechce ???

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 DOCIEKLIWY

DOCIEKLIWY

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 15 luty 2013 - 23:29:37

Strzelnica 25 metrowa do zagospodarowania została po byłych "sojusznikach". Trzeba tylko się nią zająć, zagospodarować, odnowić, postawić przesłony i uzyskać atest do strzelań sportowych. Gdyby tak jeszcze szanowna pani BURMISTRZ była tym zainteresowana, a wie o tym temacie nie od dzisiaj !!! Frajda dla miłośników strzelectwa i militariów !!! Z tego też słynie to piękne miasteczki !!!

#2 born

born

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 11:48:41

Chciałbym odświeżyć temat.

Myślę, że zagospodarowanie strzelnicy nie stanowi problemu. To jest jak najbardziej wykonalne i myślę, że nakłady inwestycyjne nie powinny być miażdżące. Natomiast brak jest w Bornym organizacji, która poniosłaby trud zajęcia się tą dyscyplina sportu. Czy w ogóle są w naszym mieście osoby chętne do poświęcenia swojego czasu na strzelectwo. Ktoś może posiada uprawnienia trenerskie, czy chociażby w ramach prowadzenia strzelnicy - ktoś posiada uprawnienia prowadzącego strzelana? PZSS? Zawodnicy? Może w ramach szkolenia młodzieży warto by było zorganizować strzelnicę zakrytą 10m kbn pnematyczny - koszt bardzo niski a młodzież niewątpliwie podnosiła by umiejętności.

Proponuję najpierw zebrać chętnych i w grupie pomyśleć nad realizacją pomysłu. Ja jestem zainteresowany - ktoś dołączy?

#3 JanuszCzart

JanuszCzart

Swojak

• PipPipPipPip
  • 429 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 12:52:52

Polacy mają jeszcze naleciałości mentalności z poprzedniego systemu. Daj, zrób, daj zrób. Może przyjdę, na pewno będę narzekał. Ja bym zrobił to lepiej, ja by, to i tamto. To nie moje, ja tego nie robiłem. Zostawię syf i zniszczę. Takie jest podejście naszego narodu. Ale sam dupy nie ruszy i nie wykona. W mojej okolicy jest strzelnica sportowa. Członkowie Loku Stanomino wykonali kawał ciężkiej pracy. Z marnych groszy odwalili piękną strzelnicę, która rozwija się. Mają lokal, został przekazany od agencji rolnej a ta dała gminie w zamian że powstanie tam lokal. Jest w nim strzelnica jak trzeba to sala do rozmów. Mają małe biuro kuchnię i łazienkę. Wszystko zrobili sami. Dostali pieniążki od gminy jak i sponsorów. Ale nie były to ogromne kwoty.

Strzelnica jest po byłym wojsku, które kiedyś stacjonowało. Ma dwie osie sportowe. Jedną na broń długą, druga na krótką. Mają wiaty, prąd, oświetlenie. Przy takim małym budżecie odwalili kawał roboty. Jak by mieli budżet Loku Białogard, to by było jeszcze lepiej. Pomijam że mentalność Loku Białogard jest taka, daj kasę, zrób nam a my społecznie nic nie zrobimy.

Proponuje wam zebrać chętnych. Jak ktoś ma uprawnienia to tym lepiej. Ktoś z was musi mieć pozwolenia i uprawnienia na broń. Podstawowy kurs instruktora to bajka, jest banalny i łatwy do zdania. W tedy można legalnie działać. Strzelnice można wykonać, ciężką pracą. Kasę, idzie się do gminy. Rozmawia ze sponsorami. Powolutku można coś wykonać.

Strzelnica musi spełniać odpowiednie przepisy. Zrobić coś na dziko. Same problemy.

Życzę wam sukcesów. Warto porozmawiać z kimś kto od lat przesiaduje. Prezes Lok Stanomino służy radą, chłop jest ok i dużo robi dla strzelnicy w Stanominie.

#4 ~kuchartek~

~kuchartek~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2017 - 08:09:24

I jak wyglądają sprawy z budową dwóch strzelnic w naszym mieście ?  Podobno były plany na powstanie strzelnicy do uprawiania  konkurencji myśliwskich  i strzelnicy krytej . 

#5 ~3km z RGP~

~3km z RGP~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 21:17:31

O czym wy piszecie szlag mnie trafia jak trafiam na takie wypowiedzi! Poczytajcie nieuki ustawę o broni.

Kasacja np w Rą...ie x kbks bo szafy nie mieli lub nie miał kto kupić.

Za broń wsadzają gorzej niż za komuny!

Tylko czarnoprochowce rewolwery z wymiennym bębnem.

#6 ~kuchartek~

~kuchartek~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2017 - 18:06:28

Kolego 3km z RGP , może wyjaśnisz o co chodzi w Twoim wpisie. 

Tylko prośba byś pisał rzetelnie. Akurat jestem mieszkańcem Bornego Sulinowa , posiadam patent i licencję strzelectwa sportowego w ramach PZSS i za kilka dni otrzymam lokowskie uprawnienia na prowadzącego strzelanie. Rozumiem temat i nie widzę niczego złego we wpisach kolegów , może jedynie Twój wpis to jakiś '' lokalny bełkot ''. 

#7 jacol22

jacol22

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 14:42:02

To będzie ta strzelnica?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych