Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sucha skóra

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MagdaMolek~

~MagdaMolek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:40:16

Polecam zastosować krem na bazie konopi. Sama stosuje od jakiegoś czasu krem Annabis ze sklepu KonopneZdrowie . Działa nawilżająco i łagodząco na skórę, zawiera tylko naturalne składniki. Alternatywą jest również sam olej konopny, które ma takie same właściwości. 

#2 ~lolka~

~lolka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 01:47:58

Dermokosmetyki działają cuda. Przynajmniej u mnie sprawdzają się świetnie. Używam Enilome z doz.pl. Dermokosmetyki wnikają do głębszych warstw skóry, więc są zwykle skuteczniejsze niż zwykłe drogeryjne kosmetyki.

#3 ~Rika~

~Rika~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 00:01:58

Ja z doz ostatnio nawet leki zamawiałam, bo wcześniej to tylko kosmetyki i środki higieniczne. Tak się zastanawiam czy leki na receptę, albo worki stomijne, które są na receptę też bym mogła zamówić, trochę głupio mi je odbierać przy ludziach a tak bym miałam kłopot z głowy. Wiesz coś?

#4 marek443222

marek443222

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 12:38:14

Może warto popatrzeć na ofertę sklepu internetowego https://ekonopnie.pl...oduktu/zywnosc/ . Tam jest bardzo duży wybór jak chodzi o wybór kosmetyków.

#5 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 15:40:18

Dla suchej i wrażliwej skóry na pewno dobre będą emolienty Ja używam dexerylu i wszystkie zwykłe mydła i żele odstawiłam, bo bardzo wysuszają skórę.

#6 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 16:10:39

Tak, można też zamawiać leki na recepte, ale nie wiem czy z dostawą do domu, bo ja odbieram na miejscu nastepnego dnia, zapakowaną paczkę i wtedy zostawiam recepty

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:33:30

Niestety leków na receptę nie zamówisz do domu bo trzeba przekazać receptę, mam nadzieję, że kiedyś i ten kłopot załatwią bo u nas zawsze giga kolejki.

#8 ~kononowicz~

~kononowicz~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 08:58:16

Jak za sucho to do wody wejdz

#9 Domiro18

Domiro18

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 18 maj 2019 - 09:16:25

Ja mimo, że jestem facetem to mam, a właściwie miałem straszne problemy z twarzą. Tak mocno mi się skóra łuszczyła, że nie raz na koszulce miałem jej pełno. Moja żona użyczyła mi swoich kosmetyków i problem się skończył. Nawet mężczyźni nie powinni się wstydzić i korzystać z tego typu produktów, wszystko jest dla ludzi. Zainteresowałem się głębiej tematem ze strony http://www.neutrogen...gnacja-twarzy/

Użytkownik Domiro18 edytował ten post 18 maj 2019 - 09:18:16

#10 ~sucha skóra~

~sucha skóra~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 09:39:59

mokra woda najlepsza

#11 Kofi

Kofi

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 maj 2019 - 11:36:14

Ja polecam z ziaja med olejek natłuszczający pod prysznic do skóry atopowej. Skóra jest po nim super miękka, nawilżona, nie ma uczucia suchości. 

#12 ~gerla~

~gerla~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:02:24

ja używam już dłuższy czas dexerylu. to jest krem do mycia i krem do smarowania. skład to głownie wazelina, parafina, glicerol, więc skóra jest wręcz natłuszczona, ja sie nie drapię więc i nie ma podrażnien

#13 warmo

warmo

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 19:04:34

A ja mam pytanie z innej beczki trochę wiecie może czym smarować ranę po ugryzieniu psa bo ugryzl mnie pies sasiada co prawda nie mocno ale jednak jakas rana  jest i zalezy mi na tym zeby nie ropiala i dobrze sie zagoiła. Co polecacie?

#14 ~Maryyyysa82~

~Maryyyysa82~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 18:28:02

Najlepiej nawilżają kosmetyki z olejkami w składzie. Wypróbujcie sobie balsam do ciała z avokado marki  HB. Regularnie stosując można osiągnąc efekt naprawdę fajnie nawilżonej skóry, który utrzyma się długo. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych