Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

sucha skóra

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MagdaMolek~

~MagdaMolek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 12:40:16

Polecam zastosować krem na bazie konopi. Sama stosuje od jakiegoś czasu krem Annabis ze sklepu KonopneZdrowie . Działa nawilżająco i łagodząco na skórę, zawiera tylko naturalne składniki. Alternatywą jest również sam olej konopny, które ma takie same właściwości. 

#2 ~lolka~

~lolka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 01:47:58

Dermokosmetyki działają cuda. Przynajmniej u mnie sprawdzają się świetnie. Używam Enilome z doz.pl. Dermokosmetyki wnikają do głębszych warstw skóry, więc są zwykle skuteczniejsze niż zwykłe drogeryjne kosmetyki.

#3 ~Rika~

~Rika~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2019 - 00:01:58

Ja z doz ostatnio nawet leki zamawiałam, bo wcześniej to tylko kosmetyki i środki higieniczne. Tak się zastanawiam czy leki na receptę, albo worki stomijne, które są na receptę też bym mogła zamówić, trochę głupio mi je odbierać przy ludziach a tak bym miałam kłopot z głowy. Wiesz coś?

#4 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 15:40:18

Dla suchej i wrażliwej skóry na pewno dobre będą emolienty Ja używam dexerylu i wszystkie zwykłe mydła i żele odstawiłam, bo bardzo wysuszają skórę.

#5 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 16:10:39

Tak, można też zamawiać leki na recepte, ale nie wiem czy z dostawą do domu, bo ja odbieram na miejscu nastepnego dnia, zapakowaną paczkę i wtedy zostawiam recepty

#6 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 07:33:30

Niestety leków na receptę nie zamówisz do domu bo trzeba przekazać receptę, mam nadzieję, że kiedyś i ten kłopot załatwią bo u nas zawsze giga kolejki.

#7 ~kononowicz~

~kononowicz~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 08:58:16

Jak za sucho to do wody wejdz

#8 ~sucha skóra~

~sucha skóra~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 09:39:59

mokra woda najlepsza

#9 Kofi

Kofi

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 maj 2019 - 11:36:14

Ja polecam z ziaja med olejek natłuszczający pod prysznic do skóry atopowej. Skóra jest po nim super miękka, nawilżona, nie ma uczucia suchości. 

#10 ~gerla~

~gerla~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 22:02:24

ja używam już dłuższy czas dexerylu. to jest krem do mycia i krem do smarowania. skład to głownie wazelina, parafina, glicerol, więc skóra jest wręcz natłuszczona, ja sie nie drapię więc i nie ma podrażnien

#11 ~Maryyyysa82~

~Maryyyysa82~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 18:28:02

Najlepiej nawilżają kosmetyki z olejkami w składzie. Wypróbujcie sobie balsam do ciała z avokado marki  HB. Regularnie stosując można osiągnąc efekt naprawdę fajnie nawilżonej skóry, który utrzyma się długo. 

#12 ~Matylda~

~Matylda~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:38:25

Na suchą skórę polecam mleczko do ciała Bielendy z konopią i figą z serii botanic spa rituals. Doskonale nawilża i regeneruje, jak dla mnie 9+/10 :P

#13 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 11:17:02

ja używam już dłuższy czas dexerylu. to jest krem do mycia i krem do smarowania. skład to głownie wazelina, parafina, glicerol, więc skóra jest wręcz natłuszczona, ja sie nie drapię więc i nie ma podrażnien

Też używam tego emolientu do mycia. Jestem uczulona na mydła a ten akurat bardzo mi odpowiada. No i cena jak na emolient jest bardzo dobra:)

#14 ~ina~

~ina~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 21:02:39

Ja od 2 miesięcy używam dermokosmetyków Enilome z apteki doz. Moja skóra od tego czasu jest o wiele lepiej nawilżona.

#15 graczek80

graczek80

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 25 październik 2019 - 11:03:23

Warto odwiedzić dermatologa i zapytać o robione maści na receptę.

--------------------------

https://best-med.pl/dermatologia

#16 Malinka2

Malinka2

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 listopad 2019 - 10:34:31

Doskonale wiem,jak sucha skóra moze byc sporym problemem. Sa jednak kosmetyki takie jak ten balsam http://sabaithai.pl/...mleka-ryzowego/

ktory zadba o nasze cialo, gleboko nawilżając ją. Jest to kosmetyk o naturalnym skladzie i o bardzo przyjemnym zapachu :) Warto inwestować w kosmetyki dobrej jakosci, szczegolnie jest nasza skora jest sklonna do alergii

#17 ~Isa~

~Isa~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 21:58:04

Polecam zastosować krem na bazie konopi. Sama stosuje od jakiegoś czasu krem Annabis ze sklepu KonopneZdrowie . Działa nawilżająco i łagodząco na skórę, zawiera tylko naturalne składniki. Alternatywą jest również sam olej konopny, które ma takie same właściwości. 

U mnie na suchą skórę bardzo dorbze sprawdzają się emolienty, niestety nie mogę używać żadnych zapachowych balsamów bo zaraz skóa jest czerwona i piecze, ostatnio kupiłam emulsję z atoperala i chyba jestt najlepsza ze wszystkich bo bardzo dobrze nawilża i nie zostawia tłustego filmu na skórze

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 22:39:40

Ja polecam używać kremów z olejem z konopii siewnych z Bielendy, seria CBD. Dla mnie najlepszy jest chyba ten nawilżająco-detoksykujący do cery mieszanej i tłustej

#19 renatarey

renatarey

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 09:00:10

na suchą skróre polecam witamine A + E oraz 2 litry wody źródlanej o wysokim ph każdego dnia

#20 ~nie suchej skórze~

~nie suchej skórze~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 09:41:36

300 litrów w wannie zmoczy skóre i napletek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych