Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Suplement na bolące stawy.

4flex zdrowie stawy

40 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:18:35

Co sadzicie o 4flex na bolące stawy?  W pracy poleciło mi go kilka osób.  Szukam odpowiedniego środka na staw biodrowy, mam utrudniona sytuacje ponieważ musi to być środek bezpieczny dla żołądka.

#2 ~AsiaKa~

~AsiaKa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:31:14

To dobry suplement na stawy, moja żona go bierze i bardzo go chwali.

#3 ~Michalincia~

~Michalincia~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:42:12

A na stawy w nadgarstku też powinien pomóc?

#4 ~mietek z manowa~

~mietek z manowa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:55:19

moja  go bierze i chwali

#5 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 18:56:25

kogo bierze ???

#6 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 02 luty 2015 - 01:48:50

jakby brać tabletki na każdą część ciała to pewnie nikt by nie dożyl następnego miesiaca. 

#7 ~sabina~

~sabina~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:59:32

Chyba zdecyduje się na wzmocnienie stawów tym suplementem. Byłam u lekarza, stwierdził że mogę go przyjmować bez problemu. 

#8 panjacek1985

panjacek1985

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 07:31:16

Chyba zdecyduje się na wzmocnienie stawów tym suplementem. Byłam u lekarza, stwierdził że mogę go przyjmować bez problemu. 

no bo suplementy można przyjmować "bez problemu "

#9 musem

musem

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 23 marzec 2015 - 17:54:45

naprawdę pomaga? jakoś nie byłem przekonany no ale chyba pasuje coś popróbować bo już momentami nie wytrzymuję bólu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 18:23:50

Ja mam sposób bardzo naturalny, a mianowicie kupuję jak najmniejsze płotki, czyszczę z łusek i wnętrzności odcinam głowę ryby i po opłukaniu z płetwami całe rybki mielę na maszynce do mięsa obowiązkowo trzy razy. następnie dokładam jajko, cebulkę, bułkę namoczoną w mleku , doprawiam tak jak normalne kotlety z ryb i je smażę. W kręgosłupach i płetwach płoci, sardynek jest najwięcej czynnika na bolące stawy. Czuję znaczną poprawę .

#11 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 13:16:26

no bo suplementy można przyjmować "bez problemu "

Tak, wszystko mozna brać - całe kilogramy kolorowych pastylek na wszystko, Szkoda, że nie ma nic na głupotę, no ale głupota nie boli.

#12 bodlerka

bodlerka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 25 marzec 2015 - 10:46:14

na stawy profilaktycznie biorę tabletki z siedmiopalecznika, dwa razy do roku robię sobie taką kuracje i póki co nie mam żadnych problemów. moja mama, zapalona zielarka, gdzieś to wynalazła i zaczęla od eksperymentu na sobie, a potem zaraziła rodzinę :)

ale warto też po prostu regularnie ćwiczyć - o ile ćwiczenia są robione dokladnie i w optymalnej liczbie powtorzeń, to nam pomagają :)

#13 klosik

klosik

Znajomy

• PipPip
  • 23 postów

Napisano 08 kwiecień 2015 - 11:29:38

Ja staram się jeść produkty z kolagenem, który budują moje stawy, ale też nie zapominam o ćwiczeniach:)

#14 panjacek1985

panjacek1985

Bywalec

• PipPipPip
  • 73 postów

Napisano 04 maj 2015 - 07:14:15

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wszystkie suplementy

#15 33_nieba

33_nieba

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 06 maj 2015 - 15:17:28

A ja stosuję suplementy i musze przyznać, że chyba działają. Przeraża mnie tylko fakt, że ten kolagen w nich zawarty to pochodzenia odzwierzęcego jest, czyli najczęściej z ryb albo z przemielonych np. pazurów czy kopyt innych zwierząt. 
Niby to takie normalne, ale jakoś tak na mnie źle działa ta świadomość. 

Jak ktoś biega, to serio jest różnica jak się wspomaga takimi suplementami a jak nie. 

#16 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 21:29:14

A co sądzicie o collaflex? Dużo biegam, startuję w maratonach i powoli odczuwam to w stawach. Pytałem ortopedy o coś skutecznego i jednocześnie nie trującego i właśnie to mi polecił. Kilku znajomych biegaczy też łyka i sobie chwali.

#17 gos.gos84

gos.gos84

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 31 maj 2015 - 09:35:27

Uhm jeszcze tylko suplement na wzdęcia, na żylaki, na zgagę, na dobry wzrok, na mięśnie, na włosy i paznokcie, na pęcherz i.......na każdą cześć i narząd ciała

#18 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 19:29:48

A co sądzicie o collaflex? Dużo biegam, startuję w maratonach i powoli odczuwam to w stawach. Pytałem ortopedy o coś skutecznego i jednocześnie nie trującego i właśnie to mi polecił. Kilku znajomych biegaczy też łyka i sobie chwali.

Ja biegam w pólmaratonach, i niestety odczuwają to moje kolana, ortopeda własnie polecił mi collaflex - nawet dał mi próbki, i rzeczywiście pomaga, tak więc możesz brać go śmiało. 

#19 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2015 - 11:36:36

A ja używam Solgar Celadrin. Zawsze zamawiam w aptece prima24, żeby nie stać w kolejkach na darmo, bo nie zawsze są dostępne od ręki w aptekach stacjonarnych. Zawsze biorę dwa lub więcej opakowań żeby wyszła darmowa przesyłka. Jestem bardzo zadowolona, po miesiącu ich brania widziałam wyraźną poprawę.

#20 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2015 - 09:40:17

Też właśnie w tej Primie zamawiam od jakiegoś czasu - opłaca się

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 4flex, zdrowie, stawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych