Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Suplement na bolące stawy.

4flex zdrowie stawy

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 menisa

menisa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 wrzesień 2015 - 11:40:42

Stawy przestały mi dokuczać, gdy zaczęłam więcej się ruszać. Wypróbowałam prawie wszystkie dostępne na rynku suplementy.

#22 monika33

monika33

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 10:13:59

dieta, dieta
W pierwszej kolejności warto zadbać o odpowiednią dietę oraz o aktywność fizyczną. To taki przepis na zdrowe stawy :). Ja oprócz tego przyjmuję suplement Doppelherz aktiv Na stawy Kolagen, zawierający składniki odżywcze budujące chrząstkę stawów, to m.in. kolagen typu II oraz kwas hialuronowy. Ogólnie polecany jest on osobom uprawiającym sport (amatorsko lub profesjonalnie), z nadwagą oraz w starszym wieku.

#23 ~Wikkktoria~

~Wikkktoria~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:56:41

Większość leków na stawy zawiera w swoim składzie kolagen, więc moim zdaniem lepiej brać go osobno, więcej wtedy go przyjmiemy i jest taniej. Ja osobiście biore kolagen morski Blue Calorad, jest to kolagen w płynie - taki ponoć jest najlepiej przyswajany. Dystrybutorem u nas tego kolagenu jest GSH Polska. Jest to w 100% naturalny kolagen. Na stawy na pewno zadziała pomyślnie.

#24 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 22:40:43

Nie zakwaszać organizmu, to po pierwsze. Od kilkunastu lat kupuję tołpygę i płotki małe na kotlety. Tak na przemian raz kupię 2 - 3 kg tołpygi a innym razem jak już kotlety się kończą kupuję 3,4 kg małych płoci, płotki oczyszczam z łusek i patroszę( przyznam się że jestem osobą bardzo cierpliwą i czyszczenie tej masy sprawia mi niesamowitą radość), nic nie odcinam, żadnych płetw ani głowy tylko oczy wydłubuje bo są gorzkie. Wszystkie rybki wypłukane i częściowo osuszone mielę na maszynce do mięsa z drobnym sitkiem 3-4 razy. Za pierwszym razem wszystko będzie takie trochę rzadkie ale już po 3-4 razie jak przemielimy , to będzie ta masa bardzo sprężysta i oto chodzi. Najwięcej kolagenu jest w głowach i skórze ryb. W przypadku tołpygi i łososia to te ryby mają w skórze. Następnie jak już te rybki są zmielone postępujemy dokładnie jak z kotletami mielonymi, dodajemy namoczone i wyciśnięte trzy bułki, sól, pieprz, nać pietruszki, cebulę, można dodać jajo kurze, wyrabiamy kotleciki  i na patelnię smażyć tylko na rumiany kolor, porcjować sobie (zależy od osó B) do woreczka i do zamrażarki. Po rozmrożeniu danej porcji raz jeszcze przesmażamy uzyskując właściwy kolorek. Z tołpygą postępujemy analogicznie. Oprócz kotlecików przyrządzamy galaretki z kurzych łapek. Przepisu nie muszę podawać, ponieważ każda z pań zna się  doskonale na tej galaretce. Zjadamy do tego dużo warzyw z wit C ponieważ ona pomaga aminokwasy zsyntetyzować w kolagen. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka. Ważne. Proszę zbadać sobie jeszcze gęstość kości.

#25 ~Sosok~

~Sosok~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 15:08:19

kolagen morski Blue Calorad od Gsh Poland jest na prawdę bardzo fajny, w płynie super sprawa...razem z mężem łykamy bo wtedy wiemy że stawy są chronione.

#26 ~Baggi~

~Baggi~
  • Goście

Napisano 23 październik 2016 - 21:49:50

to jest w płynie? to jest idealne rozwiązanie dla mnie. kapsułki jak dla mnie są za duże do łykania a taki płyn w sam raz! muszę zakupić w takim razie:)

#27 ~kodjak~

~kodjak~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 19:57:42

tak z tego co wiem to w płynie i doskonale się dzięki temu nie tylko łyka ale też wchłania! szybciej i lepiej!

#28 ~Ozik~

~Ozik~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 22:49:59

no wiadomo że w płynie szybciej się wchłania. moim zdaniem jest to o wiele lepsza opcja! :)Blue Calorad od Gsh Poland jest dobrym suplementem!

#29 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 17:03:01

Nie zakwaszać organizmu, to po pierwsze. Od kilkunastu lat kupuję tołpygę i płotki małe na kotlety. Tak na przemian raz kupię 2 - 3 kg tołpygi a innym razem jak już kotlety się kończą kupuję 3,4 kg małych płoci, płotki oczyszczam z łusek i patroszę( przyznam się że jestem osobą bardzo cierpliwą i czyszczenie tej masy sprawia mi niesamowitą radość), nic nie odcinam, żadnych płetw ani głowy tylko oczy wydłubuje bo są gorzkie. Wszystkie rybki wypłukane i częściowo osuszone mielę na maszynce do mięsa z drobnym sitkiem 3-4 razy. Za pierwszym razem wszystko będzie takie trochę rzadkie ale już po 3-4 razie jak przemielimy , to będzie ta masa bardzo sprężysta i oto chodzi. Najwięcej kolagenu jest w głowach i skórze ryb. W przypadku tołpygi i łososia to te ryby mają w skórze. Następnie jak już te rybki są zmielone postępujemy dokładnie jak z kotletami mielonymi, dodajemy namoczone i wyciśnięte trzy bułki, sól, pieprz, nać pietruszki, cebulę, można dodać jajo kurze, wyrabiamy kotleciki i na patelnię smażyć tylko na rumiany kolor, porcjować sobie (zależy od osó B) do woreczka i do zamrażarki. Po rozmrożeniu danej porcji raz jeszcze przesmażamy uzyskując właściwy kolorek. Z tołpygą postępujemy analogicznie. Oprócz kotlecików przyrządzamy galaretki z kurzych łapek. Przepisu nie muszę podawać, ponieważ każda z pań zna się doskonale na tej galaretce. Zjadamy do tego dużo warzyw z wit C ponieważ ona pomaga aminokwasy zsyntetyzować w kolagen. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka. Ważne. Proszę zbadać sobie jeszcze gęstość kości.

Panie Rysiu, brawo dla Pana. Najlepszym lekarstwem są naturalne produkty, które są też najlepiej przyswajalne przez organizm. Ja podziwiam Pana za cierpliwość w przygotowaniu tych naturalnych specyfików. Żaden suplement diety nie zastąpi też natury. Swoją drogą podziwiam ludzi, którzy decydują się na suplementy, najczęściej dają efekt placebo, poza tym kosztują i nie przynoszą żadnych efektów. W końcu natura nam dała wszystko czego potrzebujemy, mamy to na wyciągnięcie ręki i nie potrafimy docenić. Ktoś, kto od lat cierpi na chore stawy i kosci pewnie nie raz sięgał po te cudowne, reklamowane środki i pewnie na własnej skórze przekonał się, że cudownych środków po prostu nie ma. Swoją drogą, chirurdzy nie mieliby co robić. Tu faktycznie witamina C odgrywa dużą rolę, pewnie Pan też miał na myśli tą naturalną. Czytając tu niektóre propozycje super działających suplementów chce mi się śmiać i to nie ważne w jakiej formie one występują. Człowiek tak już jest skonstruowany, że wystarczy uwierzyć iż jakiś środek działa cuda i od razu czujemy się zdrowsi ;-)

#30 ~Elis~

~Elis~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2017 - 13:40:20

a ja wlasnie biorę od jakiegoś czasu Blue Calorad od Gsh bo bardzo dużo biegam wiec ten suplement jest w sam raz dla mnie!

#31 ~Ifik~

~Ifik~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 14:38:57

a tak, potwierdzam, jest to dobry suplement z kolagenem!bardzo pomaga i przy okazji doskonale się wchłania!

#32 ~Rimma~

~Rimma~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:12:59

no ten Blue Calorad od Gsh jest dobry tez dla sportowców! na kości i stawy w sam raz!

#33 magda86

magda86

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 07 luty 2017 - 10:15:08

Przestestuje, dzieki za informacje.

#34 nikolabaf

nikolabaf

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 17:36:18

najlepiej gdzie główny składnik to glukozamina

#35 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 09:19:52

Co sadzicie o 4flex na bolące stawy?  W pracy poleciło mi go kilka osób.  Szukam odpowiedniego środka na staw biodrowy, mam utrudniona sytuacje ponieważ musi to być środek bezpieczny dla żołądka.

Ja powiem tak - wszytko co reklamują w tv nawet nie bierz pod uwagę, zwykle to szajs. Naprawdę. A to chyba reklamowali... I nie ma środków bezpiecznych dla żołądka, to chemia, chemia nigdy nie będzie bezpieczna, przykro mi. Możesz co najwyżej jakoś osłonić ściany żołądka by mnie absorbował to i owo, np. pijąc wywar z siemienia lnianego bądź regularnie jedząc banany, aczkolwiek to też ni jest do końca złoty środek.

#36 ~lech prezydent z bolkowa~

~lech prezydent z bolkowa~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 07:59:41

no bo suplementy można przyjmować "bez problemu "

no bo suplementy można przyjmować "bez problemu "

Dodajmy,bez efektu.No chyba,że dajemy nabić kabze aptekarzom i koncernom farmaceutycznym.

#37 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:19:31

ja wiem z doświadczenia że ze stawami lepiej nie ryzykować i trzeba pójść na konsultacje do specjalisty.

#38 Markodarko

Markodarko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 15:44:34

ja kiedyś łykałem 

Co sadzicie o 4flex na bolące stawy?  W pracy poleciło mi go kilka osób.  Szukam odpowiedniego środka na staw biodrowy, mam utrudniona sytuacje ponieważ musi to być środek bezpieczny dla żołądka.

ale to trzeba tak długo łykać i jest dość drogie a czy pomaga to nie wiadomo. To już może lepiej wybrać się do ortopedy i podpytać czy to na pewno ma sens coś łykać.

Ja byłem o dwóch lekarzy z tego szpitala http://artkinezis.pl/ Nie powiem dokładnie których, ale jeden twierdził że warto łykać takie rzeczy, a drugi że to bez sensu.

Użytkownik Markodarko edytował ten post 04 styczeń 2019 - 15:15:36

#39 zadumac

zadumac

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 13:11:51

Dzięki za ciekawie porady. Na pewno będą przydane.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 4flex, zdrowie, stawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych