Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Suplement

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~acca~

~acca~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2019 - 10:48:11

Ostatnio zainteresowały mnie różnorakie suplementy diety oparte o naturalne ziołowe składniki i tak się zastanawiam gdzie coś sensownego będzie można kupić. Jak znacie jakiś sprawdzony sklep, gdzie takie produkty można dostać i jest gwarancja, że są jakościowo na dobrym poziomie to się podzielcie się namiarami. Poza tym jak ktoś zna jakieś zdrowe suplementy, dzięki którym można poprawić funkcjonowanie organizmu to też chętnie skorzystam z podpowiedzi.

#2 olkos

olkos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 20:19:09

Słuchaj suplementy diety wcale nie są takim dobrym rozwiązaniem moim zdaniem, warto stawiać na zdrową dietę, ona jest najważniejsza. Zbilansowany jadłospis, unikanie słodzonych napojów, słodyczy, przetworzonego jedzenia sprzyja zdrowiu. Suplementy ok, ale tylko takie o naturalnym składzie. 

#3 ~tikkk~

~tikkk~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 09:39:25

Zobacz może ofertę jaką maja dostępną w sklepie proaktiv.pl. Kupowałem tam jakiś czas temu kilka olejów wegańskich z nietypowych produktów jak pestka arbuza czy rokitnik. Ogólnie maja sporo naturalnych produktów bez konserwantów. Widziałem tez w ofercie różne kosmetyki, chwalą się dostępnością nanosrebra koloidalnego.

#4 Monika421321

Monika421321

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 styczeń 2020 - 23:58:25

ja zamawiam soki z rokitnika tutaj: http://ziololecznictwo.pl/rokitnik

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych