Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:17:30

Porażka na całej lini. cały koszalin. Nic się nie dzieje, a jak jużcoś zostanie zorganizowane to okazuje się totalnym dnem. Nie dajecie ludziom, tego na co zasługują po ciężkim dniu pracy, czyli możliwości spędzenia go w ciekawy sposób. WSTYD. Na dodatek w zapowiedzi była jakaś rozpadająca się kula ziemska, pękający ratusz. Haha, kłamstwo na całej lini.

#2 ~Krokodyl~

~Krokodyl~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:19:35

Co to za szajs?

#3 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:28:18

Ludzie, co to jest? Pokazy videomappingu są piękne, można tutaj zobaczyć, jak to zrobili w Toruniu:
http://www.ocubo.com...ing/sky-machine

#4 ~Jeste~

~Jeste~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:38:27

NIestety mapping był przygotowany bardzo nieprofesjonalnie. wiem, że niektórzy ze szkoły podstawowej lepiej by to zrobili.
Było to na poziomie bardzo prowincjonalnym

#5 ~Byliśmy-Jesteśmy-Będziemy?~

~Byliśmy-Jesteśmy-Będziemy?~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:45:01

postawmy w koszalinie pomnik pomnik drzewa drzewa .._-.. ( Lipy) .iech każdy listek symbolizuje imprezy w koszalinie, .dziękuje dobranoc koniec imprezy :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:48:05

Muszę przyznać, że osób było całkiem sporo. Fajnie, że coś takiego zorganizowano. Ale szczerze człowiek spodziewał się czegoś o wiele lepszego.

#7 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 23:59:47

Ja tam braw nie słyszałem, wręcz przeciwnie.... .
Od dzisiejszego wieczora bedę nazywał tę żenadę Świętem Kichy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 00:12:46

Przyszło całkiem sporo osób, bo spodziewali się czegoś super, tak wynikało z zapowiedzi. Na zakończenie trzeba było pokazać figę z makiem zamiast tych napisów. Dno.

#9 ~DNO~

~DNO~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 00:21:00

Zgadzam się z przedmówcą. DNO - totalne.

#10 as22

as22

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 349 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 05:17:29

Święto udało się jak nic . Szczególnie jak lunął deszcz około 13 godziny. Miasto miało co świętować, pozalewane piwnice. .

#11 ~heniek~

~heniek~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 06:42:19

Mieszkam w Koszalinie od urodzenia i coraz bardziej klaruje się w mojej głowie dokuczliwe pytanie - Dlaczego w Koszalinie wszystko wychodzi tak juchowo?

#12 red.beast

red.beast

Swojak

• PipPipPipPip
  • 405 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 07:45:36

Mieszkam w Koszalinie od urodzenia i coraz bardziej klaruje się w mojej głowie dokuczliwe pytanie - Dlaczego w Koszalinie wszystko wychodzi tak juchowo?

taka tradycja od parunastu lat

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 07:47:03

i niech władze się później dziwią, że mała frekwencja na "imprezach miasta", przecież to totalna żenada, strasznie słabe, już tysiąc razy lepsze były te tańczące fontanny

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 08:03:13

Pokaz był żenujący. Brawa? Chyba w snach organizatorów.

#15 ~Urodzony w Koszalinie~

~Urodzony w Koszalinie~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 08:27:30

Brakuje mi w tym roku naszego koszalińskiego deptaczka.
Gdyby był deptaczek impreze by się udala.
Zabrakło deptaczka, zabrakło uczestników na takiej pięknej imprezie.
Z łezką w oku wspominam, jak w ubiegłym roku mogłem na koszalińskim deptaczku usiąść i wypić piwko lub kawę. Nie musiałem jechać do smierdzącego frytkami i starymi rybami Mielna.
Na deptaczku było OK. A teraz.
Moze nasi Prezydenci się zorientują i chociaż na sierpień reaktywują deptaczek.
Przecież nasz deptak był słynny na całą Polskę, Nigdzie nie było takiego deptaczka.
Nigdzie. Tylko w Koszalinie. Byłem dumny z naszego Miasta.

#16 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 08:41:14

Po prostu koszaliński ratusz nie nadaje się do videomappingu, o czym fachowcy od siedmiu boleści powinni wiedzieć. Za dużo okien i to dużych, regularnych okien, które psują iluzję optyczną.
Mało tego, panowie zapomnieli chyba, że ważna jest ciemność, więc najpierw zaplanowali sobie gdzinę 22, w lipcu, gdzie wiadomo, że jest jeszcze jasno-> opóźnienie, i chyba zapomnieli powiadomić władze o konieczności wyłączenia latarni z boku i z tyłu - a tak wszystkie latarnie ze Zwycięstwa się odbijały w szybach, dodatkowo psując efekt.
I na koniec, spaskudzona ostrość wyświetlania, chyba ktoś zapomniał ostrość projektora wyregulować... :)

#17 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 09:37:15

Zaryzykowano w mieście i zorganizowano coś nowego. Niestety jednak firma, która odpowiedzialna była za pokaz dała działa. Panowie puszczali cały dzień głośno muzykę, aż huczało mi w uszach, a na koniec dnia dali ciało. Widziałam wiele pokazów video mappingu i też nie było zupełnie ciemno, ale tutaj zawiódł sprzęt. Fatalny sprzęt.

Zielony laser - ktoś sobie świecił nim po ratuszu i był widoczny. Niestety światła były tak słabe, podczas pokazu, że nikt nic nie widział. A szkoda.

#18 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 09:39:52

Ten pokaz był żenujący, przyjechaliśmy parędziesiąt kilometrów po to, żeby najpierw czekać, ponieważ "pokaz" był opoźniony a następnie zobaczyć trwającą może 5 minut projekcję!!! organizacja fatalna, władze miasta powinny zabrać się do pracy, ponieważ Koszalin traci na takich nieprzemyślanych i niedogranych imprezach!

#19 ~POpieracz~

~POpieracz~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 09:51:09

Brakuje mi w tym roku naszego koszalińskiego deptaczka.
Gdyby był deptaczek impreze by się udala.
Zabrakło deptaczka, zabrakło uczestników na takiej pięknej imprezie.
Z łezką w oku wspominam, jak w ubiegłym roku mogłem na koszalińskim deptaczku usiąść i wypić piwko lub kawę. Nie musiałem jechać do smierdzącego frytkami i starymi rybami Mielna.
Na deptaczku było OK. A teraz.
Moze nasi Prezydenci się zorientują i chociaż na sierpień reaktywują deptaczek.
Przecież nasz deptak był słynny na całą Polskę, Nigdzie nie było takiego deptaczka.
Nigdzie. Tylko w Koszalinie. Byłem dumny z naszego Miasta.

POpieram. Gdyby był deptaczek, byłoby OK.
Widać nasza władza nie dorosła nawet do POziomu deptaczka.

#20 Omacku

Omacku

Swojak

• PipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 15 lipiec 2012 - 09:56:11

Było to dla mnie wielkie rozczarowanie. Wpierw z powodów organizacyjnych: tradycyjnie po polsku impreza opóźniła się o 25 minut, gdyż - jak powiedziano - było zbyt jasno (czy ktoś odpowiedzialny za program choćby tydzień wcześniej nie mógł sprawdzić, że o godz. 22:00 jest za jasno?), a potem z powodu tego, co zaprezentowano. Pokaz trwający niecałe 5 minut i nie wiadomo po co powtórzony (chyba, żeby wydłużyć sztucznie czas trwania tej pożal się boże imprezy) najlepiej skomentowały gwizdy na koniec i odśpiewana przez grupkę kolesi z niejakim red. Hońko piosenka "Ale porażka".
Braw nie słyszałem, ludzie rozchodzili się w milczeniu.
Opuszczając rynek dosłyszałem jeszcze, jak jakaś pani mówiła do koleżanki: "śmiechu warte".

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: porażka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych