Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szafy wnękowe czy szafy stojące gotowce - co sądzicie

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2011 - 20:41:23

witajcie, mam problem poniewaz zastanawiam sie nad zamontowaniem szafy wnękowej, nie sa tanie ale wiem ze długowieczne. cena wolnostojacej jest znacznie mniejsza. mojej siostrze robił gościu z www.szafy24.com. moze macie kogoś kogo polecacie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 09:41:06

ja moge polecic stolarza o imieniu eryk :)
wnekowe - wszedzie tam gdzie uklad mieszkania pozwala zagospodarowac wneke
wolnostajaca - wiadomo - zmieniasz wystroj, przesuwasz szafe
posiadam u siebie i taka szafe i taka :) i zadnej nie zamienilbym na druga ze wzgledu na swoja role - wnekowa w przedpokoju, wolnostojaca w pokoju :)
zreszta jak masz fajny pomysl to wnekowa w pokoju tez fajnie wyglada np. cala w lustrach

#3 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:21:51

Ja zdecydowałam się na szafę firmy Indeco i jestem bardzo zadowolona. Na miejscu dostałam wskazówki jak zagospodarować moją nową szafę i muszę przyznać, że dawno nie spotkałam się z tak dobrą i fachową obsługą. Mogę śmiało polecić.

#4 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:20:16

zdecydowanie szafy wnękowe. Zajmują mniej miejsca i są bardziej funkcjonalne. Wszystko w jednym i na swoim miejscu. Polecam

#5 ~reni~

~reni~
  • Goście

Napisano 06 maj 2011 - 10:55:46

zdecydowanie wnękowe

#6 mazi20068

mazi20068

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 maj 2011 - 12:21:23

witajcie, mam problem poniewaz zastanawiam sie nad zamontowaniem szafy wnękowej, nie sa tanie ale wiem ze długowieczne. cena wolnostojacej jest znacznie mniejsza. mojej siostrze robił gościu z www.szafy24.com. moze macie kogoś kogo polecacie.

Zdecydowanie zrób szafę wnękową ,możesz ją zrobić pod własne potrzeby-w gotowych masz narzucone wnętrze.

#7 ~Jajo~

~Jajo~
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 23:30:12

w szafie najwazniejszy jest projekt Mi tak spier...... ,że nie mogę się dobrać do żeczy .

#8 ~Lucyna R.~

~Lucyna R.~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 15:42:35

Ja w korytarzu i pokoju mam zrobioną szafę na wymiar,wspaniała sprawa wszystko mam w środku pochowane i poukładane. Przez to mam mało sprzątania,kurzącym się segmentom i kredensom z witrynami mówię NIE ;) Polecam wszystkim takie rozwiązanie. Jeżeli ktoś by potrzebował namiary do taniego stolarza w Koszalinie,to podaję namiary -Pan Kamil tel.511-492-178 Z tego co się orientuję,szafy wykonuje prywatnie,solidnie i w dobrych cenach. Ja ze swoich jestem zadowolona,teraz myślę również w nad pokojem dziecięcym. Niżej link do zdjęcia mojej szafy w pokoju. Pozdrawiam
http://fotoforum.gaz...a-Koszalin.html

#9 ~Marian~

~Marian~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 19:53:17

To spróbuj chociaż się dostać do słownika ortograficznego Dołączona grafika

#10 ~aralka87~

~aralka87~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2011 - 15:01:30

polecam szafy INDECO, sama taka zakupilam i jestem bardzo zadowolona. jest wykonana z materialow bardzo dobrej jakosc i dostosowana do moich potrzeb. duzym plusem byla rowniez cena, no i mila i fachowa obsluga.

#11 jowita31

jowita31

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 08:06:15

Ja w korytarzu i pokoju mam zrobioną szafę na wymiar,wspaniała sprawa wszystko mam w środku pochowane i poukładane. Przez to mam mało sprzątania,kurzącym się segmentom i kredensom z witrynami mówię NIE ;) Polecam wszystkim takie rozwiązanie. Jeżeli ktoś by potrzebował namiary do taniego stolarza w Koszalinie,to podaję namiary -Pan Kamil tel.511-492-178 Z tego co się orientuję,szafy wykonuje prywatnie,solidnie i w dobrych cenach. Ja ze swoich jestem zadowolona,teraz myślę również w nad pokojem dziecięcym. Niżej link do zdjęcia mojej szafy w pokoju. Pozdrawiam
http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2546595,2,1,zabudowa-Koszalin.html

Szafa jak szafa ale ta tapeta po prawej jest interesująca, to tapeta czy jakoś pomalowane ;>? Interesujące :D

#12 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 17:52:34

w warszawie pan andrzej sprawdzony 506469319

#13 ~Anika~

~Anika~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2012 - 12:52:44

Tam gdzie sie da to wiadomo, wnekowe. W sypialni czy w pokoju dzieci raczej wolnostojace, bo kiedys moze bedziemy chcieli je przesunac. Mojej kolezance robili ostatnio z Palissandro i takie i takie szafy, i bardzo zadowolona. Mowi ze swietnie jej doradzili gdzie jaka powinna miec i jak rozplanowac pólki, szuflady i inne rzeczy zeby szafy byly jak najbardziej funcjonalne.

#14 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2012 - 22:57:24

Forumowicze! jezeli faktycznie szukacie solidnych mebli to tylko od prawdziwego stolarza...
Polecam serdecznie meble od fachowca bodajze Piotrek mi zrobil sypialnie gdzie w podobnej wersji w salonach meblowych musialbym zaplacic 3-5 tysiecy wiecej!
Meble znajduja sie na jego stronie http://www.photoblog...608612/3606718/
Polecam serdecznie

#15 ~Anika~

~Anika~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 11:10:53

No wlasnie o tym mowie. Czasem ktos kto sam teraz robi meble na wymiar wczesniej pracowal w duzych firmach typu komandor i zna sie na pracy, a jak robi to sam to nie musi narzucac takich marz jak wielkie firmy, ktore maja salony, wielu pracownikow i trzeba to wszystko oplacic. Tym kierowala sie kolezanka ktora robila meble tez w malej firmie, ale fachowej. Ja widzialam rezultaty i tez skorzystam z ich pomocy jak bede tego potrzebowac (mowie o tym palisandro o ktorym pisalam wyzej).

#16 Łucja

Łucja

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 10 październik 2012 - 18:35:58

My mieliśmy szafę stojącą w korytarzu, ale przerabiamy cały korytarz i chcemy wnękę zabudować szafą.Mam tylko dylemat czy wybrać drzwi szklane czy w okleinie. Szklane powiększą korytarz optycznie, ale nie wiem czy nie będę musiała ich ciągle czyścić.

#17 ~Alldom~

~Alldom~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 18:11:35

http://alldom.pl

Zdecydowanie stawiam na szafy wnękowe. To właśnie one tworzą klimat w domu i dają więcej przestrzeni, a w dodatku jak sama nazwa wskazuje pięknie zagospodarowują nam wnęki.

#18 aniulka527

aniulka527

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 styczeń 2013 - 06:18:21

Ja również polecam szafy wnękowe. O wiele bardziej ekonomiczne jeśli chodzi o zajmowane miejsce.

http://zabudowywnetrz.eu

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 17:11:07

Znam gościa, który robi szafy z drzwiami przesuwnymi i nie tylko, od dwudziestu lat. Gość jest niesamowity. www.zabudowywnetrz.com

#20 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 06 luty 2013 - 14:09:45

w warszawie niedrogo i b dobrze 506469319

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych