Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

szafy wnękowe czy szafy stojące gotowce - co sądzicie

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marzenka81~

~Marzenka81~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 09:15:37

Ja swoją szafę do sypialni zamówiłam u producenta Ola Mebluje i to był strzał w dziesiątkę. Mają tak duży wybór, że w pierwszej chwili nie widziałam na którą się zdecydować, ale ta Alfa przykuła moją uwag Piękna w wybarwieniu country grey, która świetnie komponuje się w mojej nowoczesnej sypialni, w dodatku to duże lustro sprawia, że powierzchnia wydaje się o wiele większa.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 12:28:09

Warszawa tanio wykonuje szafy drzwi suwane regały pomiar wycena za darmo sprawdz cene 506469319 nie przepłacaj krotkie terminy

#43 Kaziu0

Kaziu0

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 08:59:57

Szafy wnękowe zajmują o wiele mniej miejsca i są pakowniejsze.

#44 nelka

nelka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 22 luty 2018 - 22:35:05

Szafa wnękowa. Jest bardziej funkcjonalna.

#45 ~TuiTamAdam~

~TuiTamAdam~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:13:33

Dbają o jakość w firmie Solarz, ja bym ich doradzał. Raczej producent dla bardziej wymagającego klienta który bardziej niż na cenę patrzy na standard półek, prowadnic, frontów i całej reszty. Ta szafa do sypialni którą mi zrobili jest zrobiona z oryginalnych części od Komandora, żadna podróbka, ale 100 procent Komandor.

#46 ~TuiTamAdam~

~TuiTamAdam~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 13:14:05

Dbają o jakość w firmie Solarz, ja bym ich doradzał. Raczej producent dla bardziej wymagającego klienta który bardziej niż na cenę patrzy na standard półek, prowadnic, frontów i całej reszty. Ta szafa do sypialni którą mi zrobili jest zrobiona z oryginalnych części od Komandora, żadna podróbka, ale 100 procent Komandor.

#47 lipa12345

lipa12345

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 17:07:30

Ja się niestety raczej średnio na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie w tym temacie pomóc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych