Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szanowny Panie Starosto !

570 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 15:25:13

Po prostu się pier***nął ów założyciel tematu!

Co, boli temat. Masz coś przeciwko, aby poprzez grzeczne słownictwo dojść do prawdy. Masz w tym interes aby tych oświadczeń nikt nie zobaczył? Co z tego masz lub co masz do ukrycia ? Maczasz w tym swoje paluszki? Nie kompromituj się.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 15:32:59

Nie załamuj mnie !!! Tylko na tyle cię stać .Załamka całkowita. Brak czytania ze zrozumieniem to typowa cech urzędnika. Kompromitacja.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 15:45:13

I słusznie! Podziękować temu panu za bardzo owocną, godną najwyższych zaszczytów pracę.

Dlaczego PINB nie wyegzekwował zburzenia spalonego budynku warsztatowego w Krosinie, że nie wspomnę o innych dzikich obiektach, które dalej stoją?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 17:29:42

W kalendarz oczywiście!

Świeć Panie nad jego duszą!

#45 ~~jam władca wasz i pan~~

~~jam władca wasz i pan~~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 18:20:39

Rozbawiliście mnie, jam starosta jest i basta i chwała wam poddani moi , we mnie wroga nie szukacie, jam wam zawsze oddany i wierny, nie dam nikogo skrzywdzić, na forum tematów szanownych mam wiele i jak widać  pospólstwo samo się  nimi karmi, oto siła władzy, wytykajcie sobie ile możecie bo na tyle was tylko stać, warci jesteście tylko tyle co sami tutaj napiszecie. Co , może to nie prawda?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 18:29:39

Rozbawiliście mnie, jam starosta jest i basta i chwała wam poddani moi , we mnie wroga nie szukacie, jam wam zawsze oddany i wierny, nie dam nikogo skrzywdzić, na forum tematów szanownych mam wiele i jak widać  pospólstwo samo się  nimi karmi, oto siła władzy, wytykajcie sobie ile możecie bo na tyle was tylko stać, warci jesteście tylko tyle co sami tutaj napiszecie. Co , może to nie prawda?

Spier***aj na drzewo!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2014 - 18:38:19

Spier***aj na drzewo!

zapomniałem, że urzędnicy starostwa mogą się wypowiadać na tym forum tylko po godzinach służbowych, sorry, nie przeszkadzam, spadam

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 08:32:46

Starostwo ?     ale jaja !   toż to  . . . . . . . . . . . . i  juz czas z tym skończyć   :lol:   

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 18:34:40

Spier***aj na drzewo!

A ja pytam się Pana Starosty MM , DLACZEGO  w oświadczeniach brak jest informacji o korzyściach z używania samochodu osobowego Renault? Jest to bardzo ważna wiadomość , gdyż jeżeli używa samochód za darmo , to jaki interes ma ta osoba która użycza ów samochód? Mogę zrobić wrzut do internetu filmików jak Pan Starosta wsiada do tego samochodu i odjeżdża! A co na to instytucja ,która sprawdza oświadczenia , ich prawdziwość! 

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:10:05

Czy ten starosta za coś wogóle odpowiada ?  czy wszystkie brudy zamiatane sa pod dywanik ?

Czyżby to był jakiś układzik ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:18:09

I słusznie! Podziękować temu panu za bardzo owocną, godną najwyższych zaszczytów pracę.

Dlaczego PINB nie wyegzekwował zburzenia spalonego budynku warsztatowego w Krosinie, że nie wspomnę o innych dzikich obiektach, które dalej stoją?

A na ul. Wojska Polskiego nie ma dzikich budów? Posłuszny pan!!!

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:20:55

A ja pytam się Pana Starosty MM , DLACZEGO  w oświadczeniach brak jest informacji o korzyściach z używania samochodu osobowego Renault? Jest to bardzo ważna wiadomość , gdyż jeżeli używa samochód za darmo , to jaki interes ma ta osoba która użycza ów samochód? Mogę zrobić wrzut do internetu filmików jak Pan Starosta wsiada do tego samochodu i odjeżdża! A co na to instytucja ,która sprawdza oświadczenia , ich prawdziwość! 

To jest właśnie tzw układ zamknięty szanowny Panie!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:20:40

Każdy układ ( nawet zamknięty ) można otworzyć, trzeba tylko odpowiednich metod, detrminacji i odpowiednich ludzi.   A samowolka na ul. Wojska Polskiego jak straszyła tak straszy, a miało być tak pieknie czyżby tu zadziałał własnie układ  zamknięty ?    Najwyższa pora go "otworzyć"  

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:38:46

Bardzo najwyższa już pora ten układ rozpier.....lić!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 11:40:52

Składam we wtorek skargę do Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego! Zobaczymy!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 10:23:49

Panu staroście to pewnie wisi  :P

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 12:58:31

Nie za wcześnie?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 16:50:05

Za wykonywanie pracy i obowiązków Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nie odpowiada Starosta, nie są to jego kompetencje. Natomiast składanie oświadczeń majątkowych przez PINB do Starosty dotyczy innych zagadnień prawnych nie związanych z prawem budowlanym i zakresem jego działalności i odpowiedzialności jako organ administracji rządowej na szczeblu powiatu.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 16:56:32

Kudłaty, co ty za bzdury wypisujesz. Idź lizać na bloga.

#60 ~znam te zagadnienia~

~znam te zagadnienia~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 17:17:42

Za wykonywanie pracy i obowiązków Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego nie odpowiada Starosta, nie są to jego kompetencje. Natomiast składanie oświadczeń majątkowych przez PINB do Starosty dotyczy innych zagadnień prawnych nie związanych z prawem budowlanym i zakresem jego działalności i odpowiedzialności jako organ administracji rządowej na szczeblu powiatu.

W rzeczy samej.Prawda.

P.S. Kudłaty takich rzeczy po prostu nie wie i nie jest w stanie ogarnąć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych