Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~rodzic~~

~~rodzic~~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 16:31:32

Nigdy więcej do tej szkoły. Odradzam! Totalna patologia. Totalny brak kompetencji ze strony nauczycieli, pedagogów i samej Wysokiej Dyrekcji

#2 ~~Rodzic2~~

~~Rodzic2~~
  • Goście

Napisano 17 luty 2010 - 16:51:35

Co ty mówisz może sam jesteś z patologi..!?
Szkoła super..Mój syn chodzi już tam 7 lat i jakos nie ma z niczym problemu..
Polecam tą szkołę bardzo..
Pozdrawiam

#3 ~~uczeń~~

~~uczeń~~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 12:38:13

jestem juz w tej szkole 10 rok. od zerowki, teraz jestem w 3gim. polaczenie SP i Gimnazjum nie jest dobrym pomyslem. szkola troche schodzi na psy od jakiegos czasu. nic sie tu nie dzieje. ale to nie calkiem przez dyrekcje, ale w duzej mierze przez uczniow (nie tylko gimnazjum). dzieciarnia jest rozwydrzona, rozpieszczona ...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2010 - 20:18:36

Co ty mówisz może sam jesteś z patologi..!?
Szkoła super..Mój syn chodzi już tam 7 lat i jakos nie ma z niczym problemu..
Polecam tą szkołę bardzo..
Pozdrawiam

Jeśli do 6-letniej szkoły chodzi 7 lat, to znaczy że MA problem.

#5 ~justi~

~justi~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 20:28:55

Szkoła jest bardzo fajna. Wszystkie klasy 0-3 mają lekcję na pierwszą zmianę co oznacza, ze codziennie przychodzą na 8:00, co dla rodzica jest wygodne. Szkoła organizuje wiele imprez dla Rodziców "maluchów" z ich udziałem. Dla mnie - dla rodzica, jest to bardzo przyjemne, gdy moge popatrzeć na popisy mojego Dziecka. Do tejj szkoły posyłam moje drugie dziecko i jestem bardzo zadowolona. kontakt z wychowawcami jest świetny, jeśli jest potrzeba to można porozmawiać z Pedagogiem. Świetlica jest czynna do 16:30 więc dla zapracowanych rodziców jest to udogodnienie. Polecam tę szkołę!

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 20:31:25

Jeśli do 6-letniej szkoły chodzi 7 lat, to znaczy że MA problem.

Jeśli tak sądzisz to niewiele wiesz o naszym systemie oświaty. 1 rok zerówki, 3 lata szkoły podstawowej i 3 lata gimnazjum = 7 lat!!!

#7 ~byla uczennica~

~byla uczennica~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 19:49:45

ta szkola to jedna wielka pomylka , nauczyciele obgaduja ucniow z innymi uczniami tylko dlatego ze sie gorzej ucza pozatym pani studzinska (j. angielski) jest bardzo chamska nie tolerancyjna i do tego ułomna delikatnie mowiac a pan krawiecki to chodzacy pedzio , kolejna gwiazda w tej ,,cudownej,,szkole jest pani Peters maly karakan czepiajacy sie wszystkiego moge tak obsmarowac kazdego z nauczycieli aleszkoda mojego zachodu , nie polecila bym tej szkoly najwiekszemu wrogowi a co dopiero wyslac tam wlase dziecko , dodam jeszcze ze dzieci w tej szkole nie maja zadnej opieki bo nauczyciele wola pic kawke w pokoju nauczycielskim

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych