Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

115 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~renkg~

~renkg~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 09:41:22

W firmie Energa nikt nad niczym nie panuje i robi się coraz większy chaos dzielenie na spółki, likwidacja posterunków, biur obsługi klienta a wszystko POto by żyło się lepiej heh podobnych przypadków jest więcej jak również bezpodstawne omyłkowe odcinanie energii coraz dłuższy czas oczekiwania na usunięcie awarii POprostu bałagan jak na kolei
Cwaniactwo Spychologia Chaos a klientów maja za nic .

#2 ~makelele~

~makelele~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 09:54:38

Dobrze że prąd nie jest z "atomu" bo ten ma być droższy od węglowego. A na plaży w Gąskach rząd planuje taką elektrownię.

według faktury wynosiło "0 kwH (słownie: zero). Jak się okazało, w rzeczywistości było na poziomie 916 kwH" tak zapisuje sie kilowatogodzinę kWh

#3 ~makelele~

~makelele~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 10:06:45

a elektrownia nie będzie stała na plaży tylko niedaleko

#4 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 12:00:44

jeżdzą nawet dobrze licznika nie umieja spisac ,a tak kiedyś umnie spisali ze musiałem płacic 1500zl.A PUZNIEJ SIĘ OKAZAŁO ŻE ROZBILI TE PIENIADZE NA KOLEJNE MIESIĄCE.

#5 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 12:02:28

jeżdzą nawet dobrze licznika nie umieja spisac ,a tak kiedyś umnie spisali ze musiałem płacic 1500zl.A PUZNIEJ SIĘ OKAZAŁO ŻE ROZBILI TE PIENIADZE NA KOLEJNE MIESIĄCE.

#6 ~esop~

~esop~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 12:16:13

Jak było 0 zł i przyszło naliczyć kasę to zjawili się od razu, ale jak odjąć z kasy naliczonej to będą opóźniać i komornikiem straszyć.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 12:23:26

Firma ASSECO czyli PROKOM (czyli Ryszard Krauze ten od afery z Lepperem) sprzedala wlasnie do ENERGI program do wystawiana rachunkow za prad za wiele, wiele milionow - he he. Firma ktora sie skompromitowala w ZUSie i rozlozyla system ubezpieczen spolecznych. Firma ktora wyciagnela setki milionow z ZUS (czyli z naszych kieszeni) postanowila znowu siegnac po nasze pieniadze tym razem w rachunkach za energie elektryczna. Niebawem juz to nie Energa bedzie sprzedawac prad ale jakas nowa firma ktorej wlascicielem beda ludzie z kregu PROKOMu. I co jest interes :D

#8 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 12:46:34

CIEKAWE JAKA TO WIRMA WYMIENIAŁA TAM LICZNIK PROPONUJĘ DAĆ DO ANALIZY PODPIS ODBIARCY

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 13:09:29

To ja byłam lepsza bo dostałam rachunek na 3.600 pierwsza rata.

#10 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 13:15:30

To jest jakiś skandal. Wystawiają kosmicznie zawyżone rachunki i w ogóle nie liczą się z tym co przeżywają osoby które otrzymują takie rachunki. Takie bandyckie działania w normalnym kraju byłyby nie do pomyślenia, a jeśli już by się zdarzyły to poszkodowany otrzymałby duże odszkodowanie. No ale to jest Polska i tutaj takie rzeczy to normalka :angry:

#11 ~Grand~

~Grand~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 13:34:30

Obawiam się że takei rachunki mogą być wystawiane już nie długo na serio po zapowiadanym uwolnieniu cen energii, nowy prezent od rządu PO.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 18:38:43

Spokojnie. Pewnie zwyczajna pomyłka, która zostanie skorygowana i nie zapłaci Pan więcej, niż za faktyczne zużycie. Takie rzeczy się zdarzają. Prawdopodobnie ktoś nie wprowadził do systemu wymiany licznika.

#13 ~klientka monopolisty~

~klientka monopolisty~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 20:12:06

Spokojnie. Pewnie zwyczajna pomyłka, która zostanie skorygowana i nie zapłaci Pan więcej, niż za faktyczne zużycie. Takie rzeczy się zdarzają. Prawdopodobnie ktoś nie wprowadził do systemu wymiany licznika.

Na miejscu tego pana nie byłabym taka spokojna...
Obym była złym prorokiem - ale dla tego pana zaczął się właśnie koszmar, o którym on nie ma zielonego pojęcia.
Za kilka tygodni przeczytamy post tego pana, że właśnie został oskarżony o kradzież prądu.
Niemożliwe? Ależ możliwe - jak najbardziej!
Nie takie cuda wyrabiają się w naszej Najjaśniejszej! Przekonajcie się sami - aż włos się jeży na głowie, kiedy człowiek dowie się o bezprawiu w majestacie prawa!
Poczytajcie i bądźcie czujni - jesteście następni na liście!! Gorąco polecam:

Zostałem złodziejem prądu nie wiedząc o tym:
http://www.elektroda...c1071028-0.html

Wrobieni w nielegalny pobór energii:
http://wrobieniwnpe.pl/

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2012 - 00:01:42

A ja zalogowałam się na stronie ENERGI i przeszłam na rozliczenie rzeczywistego zużycia energii. Nie otrzymuję faktur papierowych ani prognoz. Raz w miesiącu podaję stan licznika i odrazu wiem ile mam zapłacić i do kiedy. Korzystam na tym, bo mam o wiele mniejszy rachunek do zapłacenia. Polecam każdemu.

#15 ~teżklient~

~teżklient~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 20:26:10

Ten kraj niestety jest chory, a jedyne lekarstwo - to najblizsze wybory. (ale czy jest z czego? wybierać).

#16 ~Ofiara Energy.....~

~Ofiara Energy.....~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 22:03:26

Tak,współczuję,ja tez miałam z nimi przeprawe,robią co chcą,tam rozmawia się z komputerami a nie ludzmi,,spokojnie najprawdopodobnie komputer nie postawił przecinka i tak wyszło,to im się często zdarza...Niema kto się nimi zajać,,Energa To przekleństwo,,oszuści,i złodzieje....przeszłam na własne rozliczenie i sama spisuje licznik i sie rozliczam,niedam dziadom ani zlotowki wiecej niz sie należy....pozdrawiam...

#17 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2012 - 12:11:55

Miałem to samo.Z faktury wynikało że nabiłem 4000kW w niecały miesiąc błahahahah.rachunek 2,5 tysiąca.Naszczęsie po trzech dniach dzwonienia wyszło że mi złą fakture wysłali.Jak dla mnie pzety jakieś pracują w tych instytucjach wciśnięci po rodzinie.A gościu co spisywał pewnie przecinek źle postawił.

#18 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2012 - 08:44:55

Znam nardzo wiele ludzi którzy maja kolosalne rachunki,dziwne zaległości.Jak dla mnie to powinien ktoś ponieść konsekwencje tego bo to podlega pod wymuszenie pieniędzy,ze źle naliczyli lub ktoś się pomylił.Dziwne że nikt jeszcze tym się nie zajął .

#19 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:28:33

ja mam podobna sytuacjie prad mam wliczony w czynsz raz przyszla niedopłata tylko 160zl a teraz raptem 1040 zl w dodatku wynajmuje mieszkanie ,wlasicielom to wisi rachunek twoj zaplac ne beda chcieli sie bawic w jakies prostowanie bo to nie ich problem zastanawiam sie czy nie poprosic ich na przejscie na licznik na karte w tedy sami bysmy katrolowali rachunki

#20 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 13:09:12

Ja tez mialam olbrzymie rachunki za prad w pewnym momencie w swojej firmie jednak zmienilam dostawce oko roku wstecz i jestem zadowolona. Rachunki z energii dla firm mam nizsze i dodatkowo wzielam pakiet dla domu co okazalo sie dla mnie oszczednoscia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych