Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

115 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Trej~

~Trej~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 11:51:48

Ja jednak chyba bym wolal zmieniac na cos bardziej znanego. Ta energia dla firm to malo znana a jak zaczynasz czlowieku czytac o tym w internecie to wlos na glowei sie jezy. Chyba bym nie zaryzykowal jak ty basiu.

#22 ~Hopik~

~Hopik~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 12:54:53

A to czy znana czy nie to tez pewnie zalezy od regiony. U mnie w miescie sporo firm korzysta z ich oferty i nie slysze jakis specjalnych narzekan. byc moze po prostu nie sa znani w calej Polsce a tylko w poszczegolnych miejscach.

#23 ~Maja~

~Maja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 13:24:59

Tak tez moze byc, bo u mnie prawie wszyscy korzystaja z uslug Energi. Kilka osob znam tylko, ktore korzystaja z Energii dla firm, ale sa zadowolone z ich uslug z tego co nimi rozmawialam,

#24 ~Kurka~

~Kurka~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 13:43:05

Tez uwazam, ze najwazniejsza jest rozpoznawalnosc w danym regionie. Bez tego trudno przebijac sie nowym firmom na rynku.

#25 ~Gregor~

~Gregor~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:14:05

Wszystko zalezy od rozreklamowania firmy jak dobrze sie reklamuje to nawet srednioduza firma sprzedajaca energie moze zaistniec w danym regionie i zebrac mnostwo klientow.

#26 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 14:42:33

Cos w tym jest. U mnie w regionie jakis czas temu bardzo zaczela reklamowac sie Energia dla firm i pozyskala jakas pule klientow. Poki co nie slysze jakis negatywnych komentarzy dotyczacych tej firmy, ale wiadomo wszystko sie okaze z czasem.

#27 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:02:06

mnie wszyscy przestrzegaja przed ta firma. Dlatego tez sklaniam sie bardziej ku Enei. Przynajmniej w internecie jest mniej niepochlebnych opinii. nie chce sie uzerac jeszcze z firma energetyczna.

#28 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:25:03

faktycznie bo to opinie wyznaczaja to jaka firma jest :P najlepiej sam zadzwon do jednej i drugiej firmy i bedziesz wiedzial, ktora ma dla Ciebie najlepsza oferte. Jak sie boisz to zanieś umowe przed podpisaniem do prawnika i problem z glowy.

#29 ~korian~

~korian~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 11:50:24

ja zanim podpisalem umowe zanioslem ja do prawnika, pokazal mi jej wszystkie mocne i zle strony. Pomimo wszystko podpisalem umowe z EdF i zyje. Praktycznie zadnych problemow. A oplaty faktycznie nizsze mam.

#30 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 12:13:45

Ja mam podpisana nadal umowe z Tauronem. Mysle nad zmiana dostawcy, ale okazuje sie ze zmiana dostawcy wcale nie rowna sie obnizeniem oplat. A jednak jak juz bede zmieniac dostawce to chcialbym aby te oplaty byly nizsze. Dlatego tez nie chce zmienic dostawcy na innego a rachunki beda takie same bo to bez sensu przeciez.

#31 ~Marola~

~Marola~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 13:01:43

po to najpierw zbierasz oferty i sobie obliczas :P ja wzielam oferte z energii dla firm z gwarancja stalej ceny i mam z glowy. nie martwie sie o skoki cen pradu szczegolnie, ze obecnie jedynie chyba moze isc w gore.

#32 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:08:37

a ja mialem podpisana z nimi umowe w mojej firmie i masakra jakas. Uwolnic sie od niech nie moglem pozniej. nie wiem czy to ja bylem taki pechowy czy to wy jestescie takimi szcesliwcami :P

#33 ~zmieniacz~

~zmieniacz~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:28:28

moze zle tradiles po prostu xD nie wszyscy maja takie problemy z nimi. Mi ich oferta przestala odpowiadac, podziekowalem za wspolprace wypowiadajac umowe i nie mialem z tym zadnego problemu

#34 ~zawiedziony~

~zawiedziony~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:33:51

moze masz racje, ale tak sie zrazilem przez to do tej firmy, ze nie chce juz miec z nimi nic wspolnego.

#35 ~maniolka~

~maniolka~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 12:48:57

ja poki co nei planuje ich zmieniac,a le troche mnie nastraszyliscie, ze moge miec problemy jesli bede chciala miec innego dostawce

#36 ~Patro~

~Patro~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 14:19:38

ja juz mialek kilka umow z roznymi dostawcami. Kazda firma ma jakies swoje haczyki, jedna takie inna inne. Trzeba bardzo dobrze i z uwaga czytac umowy wtedy latwo ominac pulapki, ktore w nich sa.

#37 ~Tommy~

~Tommy~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 14:45:00

Kiedy ja podpisywalem sowja umowe to chcialem isc do prawnika z nia najpierw (umowa z EdF) nie chcieli mi jej dac poczatkowo, bo to co jest na stronie to tylko skrocona jej forma, ale sie w koncu wyklociclem i mi ja dali. W sumie nie wiem dlaczego tak sie przed tym bronili bo umowa okazala sie ok.

#38 ~renata~

~renata~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 15:42:03

polecam wszystkim rozliczać się przez internet na stronie eBook sama korzystam z takiego rozliczenia niema prognozy płace za zużyte kilowaty jestem zadowolona

#39 ~Wiesiek~

~Wiesiek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 16:11:33

boja sie, ze moze jednak da sie cos znalezc. miales szczescie, ze akurat Tobie sie nic nie trafilo.

#40 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 12:17:01

ja mam od kilku miesiecy podpisana umowe z Energia dla firm i nic nie sprawdzalem tylko przejrzalem umowe i ja podpisalem. Wiec nie zawsze tez trzeba prawnika odwiedzac. Wystarczy troche zaufania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych