Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

115 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 13:10:48

przezorny zawsze ubezpieczony. ja podpisujac umowe z Energia dla firm tez sprawdzalam czy wszystko jest z nia w porzadku. Szczegolnie po tym jak naczytalam sie tylu rzeczy na jej temat.

#42 ~barten~

~barten~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 13:45:23

No tak ona ma bardzo niepochlebne opinie. w sumie strach wiazac ise z taka firma. Ale coraz czesciej widze, ze pojawiaja sie pozytywne komentarze wiec chyba jednak ta firma nie omze byc taka zla.

#43 ~grabik~

~grabik~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:03:48

bo te zle opinie to wszystko przez to, ze Polacy to tylko narzekac lubia. A jak juz im wszystko idzie bez problemow to nie pisza tego i sie tym nie dziela bo i po co.

#44 ~maryla~

~maryla~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 14:22:08

no jak sie nie ma na co zalic to po co pisac? Zwiazalam swoja forme z edf juz dobrze ponad rok temu. wspolpraca iklada nam sie pomyslnie i nie mam potrzeby chwalic sie tym na lewo i prawo.

#45 ~karlik~

~karlik~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:59:13

tak sam jak maryla mam umowe z edf, ale dopiero od kilku miesiecy. wzielem od razu z umowa dla domu bo wg oferty wychodzilo mi taniej.

#46 ~pryka~

~pryka~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 10:48:40

ja mam oferte sezonowa w tej firmie. Prowadze szklarnie i nie potrzeba mi przez caly rok tak wysokich rachunkow, i dopasowali sie do moich potrzeb i oczekiwan.

#47 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:51:59

a na czym polega ta oferta sezonowa? i do jakich firm jest ona skierowana?

#48 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 09:34:06

oferta sezonowa jest skierowana do tych firm, ktore maja wiekszy pobor prady tylko przez kilka miesiecy w roku.Np jak prowadzisz bar nad morzem, to wiadomo, ze wiecej pradu zuzywa sie w okresie letnim.

#49 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 10:18:49

prowadze taka niewielka restauracje na Mazurach. Wiadomo wiecej gosci mam latem wiec wtedy generuje wiekszy pobor pradu. Wzialem oferte sezonowa z edf. Staraja sie oni dopasowac do moich potrzeb i od ubieglego roku nasza wspopraca jest pomyslna, mam nadzieje, ze tak zostanei

#50 ~szymon~

~szymon~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 10:52:03

wszyscy tuitaj pisza o przedsiewzieciach, ktore w lecie wiecej prady pobieraja. A xo z lodowiskami powiedzmy? Czy ta oferta tez obejmuje sezon zimowy?

#51 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2013 - 11:07:47

Zbyszku oczywiscie, ze tak. Oferta sezonowa jak sama nazwa wskazuje jest dla przedsiebiortsw, ktore dzialaja sezonowo. i czy jest to podczas lata zimy czy innej ory roku tak samo dziala. Nie ma jakis regulacji ze oferta sezonowa jest tylko dla klientow, ktorzy wiekszy pobor energii maja latem.

#52 ~bajtek~

~bajtek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 09:14:52

ja nie korzystam co prawda c oferty sezonowej, ale mam gwarancje najnizszej ceny, sprawdza sie ;) kiedy zadzwonilem i powiedzialem w edf, ze dostalem oferte nizsza od ich oferty, to zmienili mi na nizsza cene.

#53 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:05:21

tez mam umowe z edf z gwarancja stalej ceny. Jako ze wspolpraca nam się uklada calkiem dobrze, to zastanawiam sie nad zwiazaniem z nimi umowa dla domu i firmy. ma ktos doswiadczenia z ta oferta?

#54 ~Tarpacz~

~Tarpacz~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 16:16:21

ja mam to umowe. Faktycznie place za prad w domu tylko 50%. Bardzo sie ciesze z tej oferty i polecam ja wszystkim, ktorzy narzekaja na zbyt wysokie rachunki.

#55 ~Kaczy~

~Kaczy~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:46:18

ja mam pytanie dotyczce oferty dla domu i firmy. Jak dlugo sie placi te 50% za rachunki w odmu? I na jak dlugo musiales umowe podpisac z energia dla firm?

#56 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2013 - 12:35:07

Ja mam ofertę firma i dom. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony, ponieważ do tej pory rachunki w moim domu były dosyć wysokie. Niestety za prąd do domu za połowę ceny płacimy jedynie przez rok, a cała umowa podpisywana jest na okres 5 lat.

#57 ~domowy~

~domowy~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 09:54:49

ja mam umowe z nimi od 3 miesiecy na dom i na firme, p[oki co oszczednosci spore z racji obnizonych rachunkow w domu, denerwuje mnie tylko troche, ze to umowa az na 5 lat jest, ale jakos przezyje ;)

#58 ~Carmen~

~Carmen~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 10:43:14

no zalezy jak na to spojrzec. Jakbys z inna firma podpisal umowe to placilbys normalnie przez caly okres umowy. A tak przez rok masz polowe ceny. Jest jakas korzysc czyz nie?

#59 ~Marcela~

~Marcela~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 11:18:14

A przypadkiem na jedno nie wyjdzie? Bo dajmy na to w innej firmie płacilibyśmy przez dwa czy trzy lata więcej, a w energii dla firm musimy płacić więcej przez cztery lata...

#60 ~tramna~

~tramna~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 12:33:28

no ok, ale skad masz pewnosc, ze po tych dwpoch czy kilku latach w innej firmie spadnie Ci cena? i rachunki beda nizsze? a tak placisz tak naprawde za pol roku a tak jakby pol roku bylo powiedzmy "gratis"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych