Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SZPITAL POWIATOWY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:18:49

Tak sobie czytam jakim to dobrym dyrektorem był pan Dabrowski i szlag mnie trafia!!
W poniedziałek wczesnym rankiem zrobiłem prawie (80 letniemu)prześwietlenie RTG płuc ( z podejrzeniem zapalenia płuc). Uzyskałem informację, że pani doktor jest na urlopie i wyniki można odebrać we środę ponieważ nie ma kto opisać !!! Zero zastępstwa w pilnych przypadkach!! Czekałem cierpliwie do środy do godziny 12.00 by dowiedzieć się, że pani doktor była, owszem ale, opisła tylko część fotek, a ja mogę zgłość się po opisane zdjęcie RTG ....w poniedziałek w przyszłym tygodniu!!!! Finał tego jest taki , że ojciec wyladował w szpitalu w Słupsku... zabrakło mi odwagi by umiescić go w naszym powiatowym szpitalu z jego wspaniałą obsługą z systemami ISSO!! Czy ktoś tym pociągiem jeszcze kieruje???? O ironio! ojciec nie korzystał z naszej służby zdrowia bez mała 40 lat!!

#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:22:12

Tak sobie czytam jakim to dobrym dyrektorem był pan Dabrowski i szlag mnie trafia!!
W poniedziałek wczesnym rankiem zrobiłem prawie ojcu(80 letniemu)prześwietlenie RTG płuc ( z podejrzeniem zapalenia płuc). Uzyskałem informację, że pani doktor jest na urlopie i wyniki można odebrać we środę ponieważ nie ma kto opisać !!! Zero zastępstwa w pilnych przypadkach!! Czekałem cierpliwie do środy do godziny 12.00 by dowiedzieć się, że pani doktor była, owszem ale, opisła tylko część fotek, a ja mogę zgłość się po opisane zdjęcie RTG ....w poniedziałek w przyszłym tygodniu!!!! Podejrzenie zapalenia płuc!! Finał tego jest taki , że ojciec wyladował w szpitalu w Słupsku... zabrakło mi odwagi by umiescić go w naszym powiatowym szpitalu z jego wspaniałą obsługą z systemami ISSO!! Czy ktoś tym pociągiem jeszcze kieruje???? O ironio! ojciec nie korzystał z naszej służby zdrowia bez mała 40 lat!!

#3 ~katarzyna~

~katarzyna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 22:40:18

No właśnie!! Sama mam przypadki ze szpitalem , a szczególnie z oddziałem wewnetrznym i zastanawiam się jak czytam ten wpis czy lepiej, że jest ten szpital, czy lepiej żeby go nie było... Bo to jest złudne, człowiek mysli, że ma zabezpieczenie blisko w razie czego a tu wielkie g..... a czaem na pomoc w koszalinie czy słupsku po czasie oczekiwania na jakąś WIELKA PANIĄ DR W SŁAWNIE, która akurat jest na urlopie zasłuzonym jak najbardziej, jest za późno ....

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 16:31:26

.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2010 - 17:32:24

Oddział wewnętrzny w Sławnie to jest od dawna totalny syf, kiła i mogiła. Jak ktoś nie miał do czynienia z tym kuriozum to polecam polsatowski serial "Daleko od noszy", bardzo podobnie to wygląda, z tym, że w Sławnie jest dużo smutniej. Banda nierobów i nieudaczników.

#6 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 18:43:51

Jestem blisko naszego szpitala i przyznaje 100 rację moim przedmówcą. Dziadostwo i nic wiecej! Dobrze, że starosta w miare szybko poznał sie na "klasie umiejetnosci menadzerskich" dyrektora i mu podziekował. An masz tu! Dzisiaj, jak piszą w GK24, przed chwilą starosta białogardzki też zauważył "wysoką klasę zarządzania" dyrektora szpitala powiatowego w Białogardzie i też dał mu kopa na zapęd! Brawo starostom , oby mieli odwagę dalej sprzatać powiatowe podwórka!

#7 ~Madzia K.~

~Madzia K.~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 18:52:03

Dajcie im spokój! Ja jestem pielęgniarką w szpitalu w Slupsku i widziałam nowy szpital,który niebawem zostanie otwarty i jego wyposarzenie!! Zaręczam wam, że jak go otworzą, to nikt od nas nie bedzie chciał leczyć się w tym bydlęcym szpitalu w Sławnie, nikt nie zaryzykuje, a przecież ma prawo leczyć się gdzie chce. Wreszcie może presonel i dyrekcja sławienskiego szpitala zacznie widzieć w przebywających tam ludziach, pacjentów, którym należy sie szacunek jako chorym, a nie jak bydło w stadzie!

#8 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 21:50:46

Oddział wewnętrzny w Sławnie to masakra.Już dawno powinno się wymienić ordynatora(obecny to totalne nieporozumienie),
i niektóre pielęgniarki.Nie tylko w szpitalu potrzebne są zmiany personalne.Mam nadzieję,że nowa władza głęboko
się nad tym zastanowi.Pozdrowienia na Nowy Rok.

#9 ~Grala~

~Grala~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 22:39:03

Jestem blisko naszego szpitala i przyznaje 100 rację moim przedmówcą. Dziadostwo i nic wiecej! Dobrze, że starosta w miare szybko poznał sie na "klasie umiejetnosci menadzerskich" dyrektora i mu podziekował. An masz tu! Dzisiaj, jak piszą w GK24, przed chwilą starosta białogardzki też zauważył "wysoką klasę zarządzania" dyrektora szpitala powiatowego w Białogardzie i też dał mu kopa na zapęd! Brawo starostom , oby mieli odwagę dalej sprzatać powiatowe podwórka!

#10 ~Grala~

~Grala~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2010 - 22:42:50

Najpierw studiujesz, potem pracujesz,starasz się , zmiana władzy i jak tu ktos napisał kopa w ... Ale poziom. Wstyd

#11 ~bezradna~

~bezradna~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 01:37:18

Najpierw studiujesz, potem pracujesz,starasz się , zmiana władzy i jak tu ktos napisał kopa w ... Ale poziom. Wstyd

Prawda! Małe miasto, mali ludzie, małostkowe myślenie. Całe to forum to jeden wielki wstyd dla Sławna.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 15:58:36

.

#13 ~Karolek~

~Karolek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 21:06:11

A mnie się wydaje, że To właśnie Sławno jest wstydem dla tego forum!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 09:40:48

http://slawno.naszem...italu,id,t.html

#15 ~gal~

~gal~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 15:25:39

A ja przebywałem w tym szpitalu i na tym strasznym waszym wewnętrznym przed świętami i nie narzekam na personel. To wasze podejście jest takie. Mi oni uratowali życie gdyż byłem w ciężkim stanie więc nie pier... głupot. Aż tak źle tam nie jest.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 16:01:19

Jedną sprawę szpital już przegrał w sądzie.
Obecnie prokuratura prowadzi postępowanie ( od sierpnia 2010 r.) w następnej sprawie.

#17 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 18:18:14

no to za rzadów obecnego dyrektora(zootechnika)bedziecie mieli szpital,ale na pewno nie w Sławnie!Pogratulowac decyzji panu sraroscie!ale czego oczekiwac- jaki pan taki kram.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 18:20:49

no to za rzadów obecnego dyrektora(zootechnika)bedziecie mieli szpital,ale na pewno nie w Sławnie!Pogratulowac decyzji panu sraroscie!ale czego oczekiwac- jaki pan taki kram.

pożyjemy - zobaczymy...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 21:02:49

#20 1522

1522

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 08 styczeń 2011 - 10:47:08

przyłączę się z ogromną przyjemnością do dyskusji! Szpital w Sławnie!!!! Miałam okazaję tam być dwa razy. Niestety dwa razy leżałam o kilka dni dłuzej ponieważ pan ordynator z porodówki nie potrafił przeczytać zaleceń od ginekologa ze zrozumieniem. To samo wielka pani pediatra P., która dała dziecku i mnie wiekszą dawkę lekarwst ponieważ nie potrafiła również przeczytać zaleceń ze zrozumieniem. Gdyby nie pielęgniarki ten szpital nie sądzę, żeby w miarę działał. Lekarze? Najmniej ci wymienieni przeze mnie PORAŻKA już im tyłki do stołka przyrosły. Dlatego prośba do DYREKTORA szpitała niech może odświeży kadrę na porodówce bo to, że pani P leczy 20 lat to nie znaczy,że nie stanęła w miejscu. Nawet na katar antybiotyk daje, a pan Ś super zabawny, ale młodzi ginekolodzy o wiele większą wiedzę na dzień dzisiejszy posiadają. Podstawowych badań nie zrobił mi przed porodem. Ale długo by mówił.....

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych