Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szukam Zegarmistrza w Koszalinie.

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 nagetka

nagetka

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 styczeń 2017 - 17:12:22

Szukam dobrego zegarmistrza do naprawy starego zegarka marki "Atlantic". Dawno,dawno był b.dobry zegarmistrz w starym Jubilerze  - obok sklepu muzycznego - potem miał swoją firmę w sklepie BARON na ul. Połtawskiej. Był TO szczupły wysoki Pan - dziś może mieć 8o lat.Podobno działa gdzieś w okolicy  Bosmańskiej. Jeżeli ktoś zna jego adres proszę  o odpowiedź

#2 ~znam~

~znam~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2017 - 02:30:18

Był jeden dobry zegarmistrz, a zwał sie Nowak ale chłoptaś wyjechał na Ukraine i tam naprawia. :P

#3 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:55:28

Dzięki za odpowiedź - myślę ,że nie o tego zegarmistrza mi chodzi.Pozdrawiam

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 20:09:14

:)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 19:17:13

:)

cześć Pantera  ;) jednak działa forum  :D

#6 ~wiedząca~

~wiedząca~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:30:01

myślę że mylisz dwóch panów bo ten co był  w jubilerze to nie ten sam co na Połtawskiej ,hmm ja go znam nawet mam jego namiary ale coś mi tu nie gra, czy na pewno chodzi o zegarek czy może o pana W ?

W. ma teraz dokładnie 77 wiosen. :blush:

#7 ~martadela~

~martadela~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:39:00

ooooo,Nagietka ,ależ Ty masz pamięć toż w starym jubilerze on był we wczesnych latach siedemdziesiątych a może i koniec sześćdziesiątych. :o prawie pół wieku temu !

#8 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 18:58:59

myślę że mylisz dwóch panów bo ten co był  w jubilerze to nie ten sam co na Połtawskiej ,hmm ja go znam nawet mam jego namiary ale coś mi tu nie gra, czy na pewno chodzi o zegarek czy może o pana W ?

W. ma teraz dokładnie 77 wiosen. :blush:

#9 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:13:20

Chodzi o tego Pan który  -  wg. mojej pamięci pracował  w Jubilerze obok sklepu muzycznego .(lata 60 - wspólne wejście w prawą stronę był muzyczny,w lewą Jubiler) potem działał jakiś czas z tyłu  sklepu BARON na Połtawskiej.Potem słyszałem,że działa gdzieś na Bosmańskiej.Chodzi dokładnie o tego pana zegarmistrza z Bosmańskie - wiek by się zgadzał.. Sprawa jest zegarkowa- żadna inna. Mogłem tylko pomylić się czy to ten sam  pan  pracował w Jubilerze . Jeżeli z Bosmańskiej to proszę o jakieś namiary,Pozdrawiam.

#10 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:15:03

ooooo,Nagietka ,ależ Ty masz pamięć toż w starym jubilerze on był we wczesnych latach siedemdziesiątych a może i koniec sześćdziesiątych. :o prawie pół wieku temu !

#11 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:17:31

Martadela - a dlaczego mam nie pamiętać? Pamiętam nawet kiedy się II wojna światowa zakończyła. Pamiętam też ,że kamuny była też kiełbasa martadela.  Pozdrawiam

#12 ~mortadela~

~mortadela~
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 18:25:38

Chodzi o tego Pan który  -  wg. mojej pamięci pracował  w Jubilerze obok sklepu muzycznego .(lata 60 - wspólne wejście w prawą stronę był muzyczny,w lewą Jubiler) potem działał jakiś czas z tyłu  sklepu BARON na Połtawskiej.Potem słyszałem,że działa gdzieś na Bosmańskiej.Chodzi dokładnie o tego pana zegarmistrza z Bosmańskie - wiek by się zgadzał.. Sprawa jest zegarkowa- żadna inna. Mogłem tylko pomylić się czy to ten sam  pan  pracował w Jubilerze . Jeżeli z Bosmańskiej to proszę o jakieś namiary,Pozdrawiam.

Nagietka, Nagietka  a czemu Ty piszesz o sobie  jako "on" ?

to dopiero mnie zadziwiłaś eś? pamiętasz  mortadelę........ hmm najlepsza była na rogu tam gdzie teraz jest jubiler mniam mniam,pamiętasz zegarmistrza z lat 60-tych no przystojny był nie da sie ukryć, :wub: ale co chcesz? telefon do niego czy co?

mieszkam prawie koło niego widzę z okna jego zakład zegarmistrzowski ale czy on jeszcze tam urzęduje trudno powiedzieć

#13 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 luty 2017 - 19:30:13

Nagietka, Nagietka  a czemu Ty piszesz o sobie  jako "on" ?

to dopiero mnie zadziwiłaś eś? pamiętasz  mortadelę........ hmm najlepsza była na rogu tam gdzie teraz jest jubiler mniam mniam,pamiętasz zegarmistrza z lat 60-tych no przystojny był nie da sie ukryć, :wub: ale co chcesz? telefon do niego czy co?

mieszkam prawie koło niego widzę z okna jego zakład zegarmistrzowski ale czy on jeszcze tam urzęduje trudno powiedzieć

Tak. nagetka to męski "nick" - trochę mylący   - Jeżeli ten pan zegarmistrz pracuje na ul. Bosmańskiej ,lub w okolicy to racze On. Nic innego nie mam do niego - chcę iść tylko ze swoim starym Atlantykiem - myślę ,że tylko On może mieć części do tego zegarka .Jeżeli ma szyld to bardzo proszę podać chociażby ulicę ,a ja Go odszukam. ----------( martadela w Jubilerze też  była . Był to  - jeden z pierwszych sklepów  :samo obsługowych",kierownikiem był wysoki szczupły pan.Tam gdzie teraz jest Papierz był sklep chyba harcerski .Pozdrawiam i gwarantuję ,bez względu na wynik u zegarmistrza DAM ZNAĆ.

#14 ~mortadela~

~mortadela~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 11:00:46

To by się zgadało kierownikiem sklepu z mortadelą był śp Gawkowski ale przyznasz nagietko ( to ksywka od nagiego)? że sklep był zaopatrzony super  były kabanosy 120 zł/kg  rzeszowska 72 zł/kg parówki 12 zł/kg,sucha zwana myśliwską 80 zł/kg krakowska 38 oj działo sie działo :)

tera tak ,pan Witold zegarmistrz  pracownię ma, ale czy działa to nie wiem  tel.do niego 94 3430088 zadzwoń zapytaj odpowiedz.

Pozdrawiam

a tak swoją droga gdybyś zapytał(a) na ul Franciszkańskiej koło sano  gdzie zegarmistrz :(  to każdy by Ci pokazał

ps. tam gdzie Papież była przecena na rogu a sklep sportowy trochę dalej w lewo.

#15 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 luty 2017 - 11:46:28

To by się zgadało kierownikiem sklepu z mortadelą był śp Gawkowski ale przyznasz nagietko ( to ksywka od nagiego)? że sklep był zaopatrzony super  były kabanosy 120 zł/kg  rzeszowska 72 zł/kg parówki 12 zł/kg,sucha zwana myśliwską 80 zł/kg krakowska 38 oj działo sie działo :)

tera tak ,pan Witold zegarmistrz  pracownię ma, ale czy działa to nie wiem  tel.do niego 94 3430088 zadzwoń zapytaj odpowiedz.

Pozdrawiam

a tak swoją droga gdybyś zapytał(a) na ul Franciszkańskiej koło sano  gdzie zegarmistrz :(  to każdy by Ci pokazał

ps. tam gdzie Papież była przecena na rogu a sklep sportowy trochę dalej w lewo.

Do sklepu harcerskiego (jestem przekonany ,że to był harcerski) wchodziło się z takiego ściętego rogu -- gdzieś polowa lat 60 .Dalej -  dalej wzdłuż Zwycięstwa były jakieś damskie ciuchy, dalej róg Chrobrego był "SAM"  w bramie - z tyłu tego sklepu od ul.Chrobrego był zegarmistrz  ,chyba Ostrowski. Jadę na Franciszkańska osobiście i zapytam - dam znać.

#16 ~mortadela~

~mortadela~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 14:52:11

nie łatwiej zadzwonić i zapytać gdzie i kiedy przyjmuje? podałam telefon

na tym ściętym rogu był sklep odzieżowy Przecena sie nazywał a do harcerskiego chodziłeś po żabki? 2 zł komplet.

powiedz powiedz kupowałeś tam żabki? :huh:

#17 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 luty 2017 - 15:37:42

nie łatwiej zadzwonić i zapytać gdzie i kiedy przyjmuje? podałam telefon

na tym ściętym rogu był sklep odzieżowy Przecena sie nazywał a do harcerskiego chodziłeś po żabki? 2 zł komplet.

powiedz powiedz kupowałeś tam żabki? :huh:

Byłem osobiście - soboty do 13tej, - dziś wyjątkowo nie czynny - będę w poniedzialek .Nie kojarzę co to były żabki i do czego służyły.

#18 ~mortadela~

~mortadela~
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 16:08:52

Wiedziałam że nie będziesz wiedzieć co to były żabki, tym prostym sposobem  upewniłam się ze nie jesteś facetem :blush:

#19 nagetka

nagetka

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 04 luty 2017 - 18:59:15

Wiedziałam że nie będziesz wiedzieć co to były żabki, tym prostym sposobem  upewniłam się ze nie jesteś facetem :blush:

martadela - dziękuję ci za adres - i kończę .Co ciebie obchodzi czyjaś płeć.

#20 ~mortadela~

~mortadela~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 09:55:47

Oprócz tego ze jesteś kłamczuchą i w ogóle nie chodzi o żaden zegarek to twoja płeć mnie nic nie obchodzi. :wacko:

I dobrze ze wreszcie kończysz bo nie chce mi sie z kłamczuchą gadać.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych