Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Telefon z dobrym aparatem

telefon aparat dobry aparat telefon z dobrym aparatem

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 11:38:16

Szukam dobrego telefonu - bardzo chciałem kupić któryś z topowych modeli Xiaomi, ale niestety najbardziej zależy mi na dobrym aparacie, a tego akurat u Xiaomi nie ma :/ Wiem, co mówię, bo ostatni rok spędziłem z Xiaomi Redmi Note 4. Testowałem też Mi6, Mi A1 i parę innych modeli, ale wciąż nie ma w nich tego "czegoś". Polecano mi Huawei P10, ale też łamię się, czy nie zainwestować lepiej w Mate Pro albo jakiegoś Samsunga. Apple odpada, nie mam tyle pieniędzy :P Google Pixel mimo dobrego aparatu ma ponoć sporo problemów z oprogramowaniem i sprzętem.

#2 ~Kielich~

~Kielich~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 10:26:28

Z tych, co wymieniłeś P10 ma najlepszy stosunek ceny do jakości moim zdaniem. Kupisz za niecałe 2000, a ma naprawdę dobry aparat

#3 ~Benio~

~Benio~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 10:12:28

A może Xperia XA2? Dopiero wszedł do sprzedaży -  telefon z 23MP aparatem. Na Matrix Media jest za 1500 zeta. Zerknij, bo moim zdaniem to jest bardzo fajny telefon i spełnia wszystkie twoje wymagania.

#4 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 09:28:54

W sumie nad Sony w ogóle się nie zastanawiałem, ale może to jest jakiś pomysł. Podoba mi się ten kanciasty design. Pasy startowe na górze i dole sprawiają, że telefon lepiej leży w dłoni jak gram :D

#5 ~Kwiatek~

~Kwiatek~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 10:48:28

Telefon wygląda całkiem spoko, Miałem okazję się nim trochę pobawić, bo kolega go sobie wybrał. Ale on miał te wersję Ultra, w sensie Sony Xpiera XA2 Ultra i to jest dopiero zabawa. Aparat naprawdę robi wrażenie, a sprzęcik też całkiem fajnie śmiga. Jest ciut drożysz od XA2, ale według mnie warto trochę dołożyć. 

#6 ~KawiaDomowa~

~KawiaDomowa~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 12:50:29

Różnica cenowa pomiędzy nimi to około 400 zł, a faktycznie, kupujesz lepszy sprzęt. Może warto się and tym zastanowić? Wygląd mają prawie identyczny, a miałbyś mocniejszy sprzęt.

#7 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 08:42:18

Tak prawdę powiedziawszy, to musiałem wstrzymać się z zakupem. Wypadło kilka istotnych spraw, które nie mogły czekać. Ale myśle, ze w niedługim czasie na coś się zdecyduje. Faktycznie ta mocniejsza wersja, wydaje się ciekawsze ;D To sony coraz bardziej kusi.

#8 ~Pochmurny~

~Pochmurny~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 14:36:41

A taka istotna sprawa, ile byś chciał przeznaczyć na ten telefon? Bo teraz za nami jest kilka premier nowych telefonów, które może warto by wziąć pod uwagę? Ale istotne jest, ile chcesz na niego wydać i jaki to ma być telefon. Wolisz Android czy iOS?

#9 ~Szczepan~

~Szczepan~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 11:35:44

Nad tym to nigdy się w sumie nie zastanawiałem. Chyba na iOS nie miałem okazji działać. Wiekszość telefonów, które wybierałem była na Androidzie. W sumie jestem przyzwyczajony do jego działania. A coś ciekawego masz do polecenia? A co do kwoty, to jak znajdę ciekawy aparat, wtedy będe myśleć czy warto kase wydac. Ale nie chciałbym wydać więcej niż 2 tys

#10 ~Groch~

~Groch~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 14:19:54

Widziałem, że już ktoś Ci proponował telefony Sony Xperia XA2 Ultra,to chyba najlepszy wybór. Bo w tym przedziale cenowym, nie wiem czy coś ciekawszego znajdziesz. w nowym Galaxy S9+ jest fajny aparat, ale cena, trochę przewyższa tutaj podany przez Ciebie budżet. Jakiś czas temu go sobie kupiłem i do nie narzekam. Moim zdaniem warto, jeśli zależy Ci na porządnym aparacie. Na Matrix Media znalazłem go za nie całe 1900 zł.

#11 ~Kromek~

~Kromek~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 08:09:24

dla mnie to jest dziwne, że ludzie kupując telefon, nie patrzą na to co najważniejsze, czyli specyfikację techniczna, tylko na to jaki mają aparat. Producenci tworząc telefony skupiają się głównie na... aparacie! no to chyba przesada. Chcesz dobry aparat? To może lepiej kupić jakiś aparat w kompakcie? Chociaż ten soniacz całkiem spoko jest. 

#12 cgrongs

cgrongs

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 15:06:56

A może warto się w tym temacie doradzić wśród znajomych? Sądzę, że to naprawdę może być bardzo dobre rozwiązanie :)

#13 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 23:30:08

Próbował ktoś aparat iPhone X?

#14 Proco

Proco

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 styczeń 2019 - 14:42:38

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie pomóc. Warto się wśród nich rozeznać.

#15 Hubert Makowski

Hubert Makowski

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 luty 2019 - 13:38:11

Huawei p20 lite polecam!

#16 vi_em

vi_em

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2019 - 14:37:23

Telefon jest do rozmów a nie do robienia zdjęć xD ale tak na poważnie to nie warto patrzeć ile aparat ma Mpx tylko zrobić nim kilka zdjęć bez ustawiania parametrów. Ja w swojej lumi 640 mam aparat 5mpx a robi zdjecia lepiej niz aparat cyfrowy 16mpx. Nie wiem czy to kwestia dobrego aparatu czy oprogramowania lumi ale tak jest. Na obecna chwile polecam popatrzec na modele sony i huawei porobic kilka zdjec i najlepiej przeslac na kompa do porowanania :D 

#17 ~egon88~

~egon88~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:30:00

fajne telefony są w bestcena.pl , ceny dobre a wybór na prawdę dobry . Ostatnio tam Xiaomi zamawiałam

#18 adam443

adam443

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2019 - 05:48:38

Ostatnio kupiłem telefon i jestem z niego bardzo zadowolony.Ten telefon jest po prostu rewelacyjny w każdym aspekcie.Ja tak uważam.

pranieisprzatanie.pl

#19 michalek33

michalek33

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2019 - 13:36:05

Teraz to każdy ma bardzo dobry telefon.To jest bardzo normalne.

Polacy na świecie

#20 taqie

taqie

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 27 maj 2019 - 09:08:13

Ja polecam huawei mate 10 pro :D zajebiste zdjęcia wychodzą :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefon, aparat, dobry aparat, telefon z dobrym aparatem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych