Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Prawda111...~

~Prawda111...~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 08:42:24

Już we wtorek odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sławnie, 

A CO TO MA WSPÓLNEGO Z TEMATEM, OSZOŁOMIE?

#22 ~GośĆ~

~GośĆ~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 09:41:25

A CO TO MA WSPÓLNEGO Z TEMATEM, OSZOŁOMIE?

Ty mnie się pytasz czy sam siebie ? 

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 13:19:40

Ty mnie się pytasz czy sam siebie ? 

Pomyśl, to nie boli...

#24 ~Remigiusz~

~Remigiusz~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 18:48:59

Już we wtorek odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sławnie, gdzie będzie głosowana przez radnych podwyżka opłat za śmieci w wysokości 27%. Jak czytamy w informacji UM w Sławnie o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, w zeszłym roku MPGKiM zanotował w tej sprawie stratę w wysokości prawie 80.000 zł, przy całkowitym koszcie tego systemu w wysokości prawie 1,8 mln zł. Jeśli przyjąć, że każdy z nas zużywa miesięcznie średnio 2,65 m3 wody / tak podaje GUS/, a za wyrzucanie śmieci w Sławnie jedna osoba płaci 5,50 zł/m3, to cały system odpadów komunalnych UTRZYMUJE ok. 9.810 osób / 1. 715.838,40 /tyle wpłacono/ : (5,50 zł/m3 x 12 m-cy x 2,65 m3/m-c) = 9.810,4 os. / ! I tu leży cały problem Sławna, RZECZYWISTA ilość mieszkańców jest po prostu dużo mniejsza od oficjalnie podawanej 12.000! Sławno dzięki swoim władzom po prostu niknie w oczach. Dlatego mieszkańcy powinni zastanowić się nad zmianą systemu usuwania odpadów i zatrudnieniem zewnętrznej firmy, tak jak to robią sąsiednie gminy. Gminy te mają dużo mniej mieszkańców, a mimo to opłaty za śmieci są niższe. W gminie Sławno jest to 10,- zł/os. /niezależnie od zużycia wody!!/ za segregowane i 16,- zł/ os. za niesegregowane. A należy jeszcze zaznaczyć, że przy większej ilości odpadów /bo więcej mieszkańców niż w gminie/ i mniejszym terenie do odbioru odpadów /bo teren miast mniejszy niż gminy/, cena będzie jeszcze niższa!
Niestety w Sławnie płacimy już teraz więcej niż w gminie, a mamy płacić jeszcze więcej. Przecież to totalne kuriozum, że już wspomniana gmina Sławno na terenie której leży RIPOK w Gwiazdowie /czyli tzw. wysypisko śmieci/ wozi śmieci na wysypisko do odległego Sianowa, gdzie ma taniej mimo kosztów transportu!
„Geniusze ekonomii” w Sławnie jedyne co potrafią, to podnieść cenę i obarczyć kosztami swojej nieudolności mieszkańców miasta, bo po co mają konkurować z innymi podmiotami, skoro mogą zdzierać skórę z mieszkańców miasta! To samo zawsze robili z wodą i ściekami /z czym nie krył się specjalnie prezes Ludwikowski w wywiadach prasowych/ oraz z opłatami za ogrzewanie / tu też szykują niebawem podwyżki/.
Sławnianie przestańcie dawać się oszukiwać i doić, żądajcie od władz i od radnych lepszej pracy! Przyjdźcie na wtorkową sesję o godz. 9.00 i zażądajcie zmiany systemu wyrzucania śmieci! Niech wreszcie zostanie wprowadzona prawdziwa SEGREGACJA ŚMIECI, a nie fikcja! Gdyby przyjąć tylko stawkę gminy Sławno, każdy z mieszkańców Sławna będzie bogatszy o ponad 100 ZŁOTYCH ROCZNIE! Dla 4-osobowej rodziny to oszczędności rocznie ponad 400 ZŁOTYCH!
JEST O CO SIĘ BIĆ!
Wydawca nie dziennikarz
PS. Tak dla przypomnienia dr K.Franenstein jest SPECJALISTĄ ochrony środowiska, a różnica między odpadami segregowanymi, a niesegregowanymi w Sławnie to AŻ 30 GROSZY! ŻART CZY KPINA?!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 19:05:34

Prawda111 znów się uaktywnił na forum i tradycyjnie kradnie nicki, choć oskarża o to innych.
Mentalność powiatowego błazna...

#26 panjakis

panjakis

"denver"

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 201 postów

Napisano 11 luty 2019 - 22:55:11

Już we wtorek odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sławnie, gdzie będzie głosowana przez radnych podwyżka opłat za śmieci w wysokości 27%. Jak czytamy w informacji UM w Sławnie o systemie gospodarowania odpadami komunalnymi, w zeszłym roku MPGKiM zanotował w tej sprawie stratę w wysokości prawie 80.000 zł, przy całkowitym koszcie tego systemu w wysokości prawie 1,8 mln zł. Jeśli przyjąć, że każdy z nas zużywa miesięcznie średnio 2,65 m3 wody / tak podaje GUS/, a za wyrzucanie śmieci w Sławnie jedna osoba płaci 5,50 zł/m3, to cały system odpadów komunalnych UTRZYMUJE ok. 9.810 osób / 1. 715.838,40 /tyle wpłacono/ : (5,50 zł/m3 x 12 m-cy x 2,65 m3/m-c) = 9.810,4 os. / ! I tu leży cały problem Sławna, RZECZYWISTA ilość mieszkańców jest po prostu dużo mniejsza od oficjalnie podawanej 12.000! Sławno dzięki swoim władzom po prostu niknie w oczach. Dlatego mieszkańcy powinni zastanowić się nad zmianą systemu usuwania odpadów i zatrudnieniem zewnętrznej firmy, tak jak to robią sąsiednie gminy. Gminy te mają dużo mniej mieszkańców, a mimo to opłaty za śmieci są niższe. W gminie Sławno jest to 10,- zł/os. /niezależnie od zużycia wody!!/ za segregowane i 16,- zł/ os. za niesegregowane. A należy jeszcze zaznaczyć, że przy większej ilości odpadów /bo więcej mieszkańców niż w gminie/ i mniejszym terenie do odbioru odpadów /bo teren miast mniejszy niż gminy/, cena będzie jeszcze niższa!
Niestety w Sławnie płacimy już teraz więcej niż w gminie, a mamy płacić jeszcze więcej. Przecież to totalne kuriozum, że już wspomniana gmina Sławno na terenie której leży RIPOK w Gwiazdowie /czyli tzw. wysypisko śmieci/ wozi śmieci na wysypisko do odległego Sianowa, gdzie ma taniej mimo kosztów transportu!
„Geniusze ekonomii” w Sławnie jedyne co potrafią, to podnieść cenę i obarczyć kosztami swojej nieudolności mieszkańców miasta, bo po co mają konkurować z innymi podmiotami, skoro mogą zdzierać skórę z mieszkańców miasta! To samo zawsze robili z wodą i ściekami /z czym nie krył się specjalnie prezes Ludwikowski w wywiadach prasowych/ oraz z opłatami za ogrzewanie / tu też szykują niebawem podwyżki/.
Sławnianie przestańcie dawać się oszukiwać i doić, żądajcie od władz i od radnych lepszej pracy! Przyjdźcie na wtorkową sesję o godz. 9.00 i zażądajcie zmiany systemu wyrzucania śmieci! Niech wreszcie zostanie wprowadzona prawdziwa SEGREGACJA ŚMIECI, a nie fikcja! Gdyby przyjąć tylko stawkę gminy Sławno, każdy z mieszkańców Sławna będzie bogatszy o ponad 100 ZŁOTYCH ROCZNIE! Dla 4-osobowej rodziny to oszczędności rocznie ponad 400 ZŁOTYCH!
JEST O CO SIĘ BIĆ!
Wydawca nie dziennikarz
PS. Tak dla przypomnienia dr K.Franenstein jest SPECJALISTĄ ochrony środowiska, a różnica między odpadami segregowanymi, a niesegregowanymi w Sławnie to AŻ 30 GROSZY! ŻART CZY KPINA?!

Masz jakąś obsesję bo wstawiasz ten tekst na wszystkich sławieńskich forach

#27 ~GośĆ~

~GośĆ~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 15:04:39

Masz jakąś obsesję bo wstawiasz ten tekst na wszystkich sławieńskich forach

I ty masz z tym problem ?

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 16:34:23

I ty masz z tym problem ?

to raczej ty masz problem ze sobą.

#29 ~GośĆ~

~GośĆ~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 07:56:07

to raczej ty masz problem ze sobą.

A czy ciebie to interesuje ?

#30 ~rniski four~

~rniski four~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:06:31

A czy ciebie to interesuje ?

noooo, bardzo Sławnianin1 - powiatowy przygłupie. :P

#31 prawda111.....

prawda111.....

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 774 postów

Napisano 16 luty 2019 - 17:19:57

Już we wtorek odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Sławnie! ŻART CZY KPINA?!

Gdyby losy Sławna zależały od ciebie, powiatowego przygłupa, to na pewno byłby to ŻART albo KPINA..... na  SZCZĘŚCIE TAK NIE JEST I NIGDY NIE BĘDZIE...

#32 ~Prawda111.....~

~Prawda111.....~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:25:40

Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście.
Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie, wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła.
Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca.

#33 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:26:43

noooo, bardzo Sławnianin1 - powiatowy przygłupie. :P

Prawda111 znów się uaktywnił na forum i tradycyjnie kradnie nicki, choć oskarża o to innych.
Mentalność powiatowego błazna...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 17:31:57

Prawda111 Ty pi...da jesteś nie patriota. Nie pojechałeś na pogrzeb premiera Olszewskiego.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 12:40:51

Co do dyr. Walaska, to nominację na dyrektora szpitala powiatowego zawdzięcza posłowi Strzałkowskiemu z PiS, który pracę Walaska na stanowisku dyrektora ocenił bardzo pozytywnie. Na facebooku wypowiedział się, że on i dyrektor Walasek uratowali białogardzki szpital przed bankructwem i likwidacją. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2019 - 03:44:59

Co do dyr. Walaska, to nominację na dyrektora szpitala powiatowego zawdzięcza posłowi Strzałkowskiemu z PiS, który pracę Walaska na stanowisku dyrektora ocenił bardzo pozytywnie. Na facebooku wypowiedział się, że on i dyrektor Walasek uratowali białogardzki szpital przed bankructwem i likwidacją. 

Tak samo jak teraz ratuje Sławieński szpital likwidując oddziały.

Następny dyrektor z nadania PO i kolejna klapa, wszystko wykończą nieudacznicy z Powiatu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych