Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

65 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~2115~

~2115~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 23:25:33

Nie ważne czy był pod wpływem alkoholu lub czegoś innego. Kondolencje dla rodzin. Kiedyś wszyscy się tam spotkamy... [*]

#2 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 23:43:07

Serio?
quote name="kkkw" post="1278055" timestamp="1528496471"]
Tragedia tyc dziewczyn i rodzin. Smutne. Ale mam dodatkową spawę. Pociąg ze Szczecina do Koszalina stoi w Worowie już prawie 4 godziny. Obsługa rozdała pasażerom klimatyzację. Przez 2 godziny na stronie PR wisiało, że została wprowadzona komunikacja zastępcza. Woda, większa ilość? Jedzenie? Kto bierze na 2 i pół godziny jazdy. Proszę mi wierzyć, że siedzą tam również głodne dzieci. Prokurator przyjechał ponoć około 23, gdzie 3h wcześniej musiał zostać wezwany. Serio nie można było ludzi odwieźć do Świdwina? Oszczędności? W tej chwili dalej kwitną jeszcze w pociągu i mają ,o ile ruszy, godzinę jazdy do Koszalina. Prokurator bedzie się kręcił do 4 w nocy i co? PR przeproszą? To nawet nie są jaja. To jest ostatni przejazd PR tych osób co tam czekają na powrót do domu. Może jakiś dziennikarz GK ma jaja i zrobi trochę szumu, bo kolesie z PR nie ogarniają obsługi klienta.[/quote]

#3 kkkw

kkkw

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 23:51:53

serio! akurat zaraz jak wysłałem posta ruch został wznowiony. 4 godziny w Worowie. Niech sobie PolRegio szuka pasażerów z Irkucka. tyle powiem. Pozdrawiam wszystkich głodnych z pociągu;)

#4 kkkw

kkkw

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 23:56:13

Aha. Pasażerów tego pociągu gorąco namawiam do składania reklamacji. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy za tą/tę kpinę. Czyli, nie wyrzucać biletów i niech kiero pociągu napisze adnotację o opóźnieniu na bilecie. Dziś orżną cię na 27zł jitro na 270zł pojutrze na 2700zł. Polska firma jego mać.

#5 kkkw

kkkw

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 09 czerwiec 2018 - 00:24:49

Z samobójstwami to jest dziwna sprawa. Zajrzyj w rocznik statystyczny a zobaczysz że niemal co roku od lat jest to pomiedzy 4000 a 6000 osób rocznie. O tym nikt nie mówi. To więcej niż ofiar wypadków samochodowych. Przyczyny: zawodów miłosnych i chorób psychicznych to przeważająca większość. Finansowe są chyba poniżej 5%, jeżeli dobrze pamiętam. Na razie odwołuję info o prokuratorze i jego czasie  przyjazdu, bo brak zasięgu przerwał rozmowę, a to mogła być pomyłka. Nie chcę nikogo fałszywie oskarżać. Ale meritum sprawy są PR. Odjazd ze Szczecina Głównego 18.47 (a w rzeczywistości 20 min później) a przyjazd do Koszalina (szacuję)  1:30? Klientom podano chłodne powietrze, kilkadziesiąt km przed domem, tak więc poczęstunek był.. Współczuję tym, co z Łobza czy Runowa Pom. jechali do Świdwina:)

#6 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 01:46:07

Kpina. Smutne, ale żałosne. Prawdopodobnie samobójstwo? Dziewczyny nie dostały pieniążków od rodziców czy co?

Może niech władze Świdwina teraz umożliwią jakieś spotkania z młodzieżą i psychologiem by o takich tematach rozmawiać?

I co z tego że jest pogadanka? Samookaleczenia nie spotykają się z odpowiednią ostracyzacją i potępianiem, i nie patrzy się na powody samobójstw a zamiast pomagać tym którzy targali się na życie wysyła się ich do szpitali psychiatrycznych i oszołamia kolorowymi tabletkami.

I ten koleś wyżej co podał "powody", kpina. Nie wiecie co z nimi było, nie wiecie jakie były powody a opluwacie ich imię po śmierci. Wstyd mi za was, i wstyd mi za waszych rodziców że takie osoby wychowały.

Czy to były powody choroby psychicznej, problemów w życiu czy w rodzinie nie powinno mnie ani Was obchodzić.

Składam najszczersze kondolencje rodzinom i przyjaciołom dziewczyn, jeśli to kiedykolwiek przeczytają.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 05:49:30

To prawda mieszkam na osiedlu przy torach , dwie dziewczyny popełniły samobójstwo, a to że staliście tak długo to wina prokuratora  rzekomo miał przyjechać ze Szczecina . Ale hrabia się nie śpieszył .

Należy zadać pytanie dlaczego hrabia musiał przyjeżdżać aż ze Szczecina , a jechał chyba ze trzy godziny, pomimo że mamy prokuratorów w okolicy .

Są inne szczegóły ale ze względu na rodzinę nie przekażę.  

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 05:59:19

To zdarzenie nie było na przyjeździe  tylko przed mostem kolejowym na torach między przejazdami .  

#9 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 08:20:14

Czy ktos znal te dziewczyny?

#10 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 08:55:00

To zdarzenie nie było na przyjeździe  tylko przed mostem kolejowym na torach między przejazdami .  

Zgadza się, to było między przejazdami (koło zamku, koło sądu). Przy moście. Podobno jedna tą drugą chciała ratować. Straszne. W tak młodym wieku takie straszne decyzje.Cierpią rodzice. Czy to mieszkanki Świdwina?  

#11 ~Toja~

~Toja~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:45:59

Tak Julia M. i Ola K. nie wiem czy mogę podać pełne nazwisko

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:53:29

Nikt nie popełnia samobójstwa na oczach innych osób.. To co się stało jest tragedią i tyle. Bae

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 09:56:10

To prawda mieszkam na osiedlu przy torach , dwie dziewczyny popełniły samobójstwo, a to że staliście tak długo to wina prokuratora rzekomo miał przyjechać ze Szczecina . Ale hrabia się nie śpieszył .
Należy zadać pytanie dlaczego hrabia musiał przyjeżdżać aż ze Szczecina , a jechał chyba ze trzy godziny, pomimo że mamy prokuratorów w okolicy .
Są inne szczegóły ale ze względu na rodzinę nie przekażę.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 10:01:54

Komentarz tego typu to żenada... zdarzyła się tragedia- A ludzie że korki prokuratur itd...cokolwiek więc sie tam wydarzyło to współczuć trzeba rodzinie i tyle

#15 ~JAA~

~JAA~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 11:01:42

A ja tam samobójcom nie wspolczuje. Trzeba miec nieźle nagrzane aby odebrac sobie zycie, tym bardziej w tak młodym wieku. I zadne problemy do tego nie skłonią normalnego człowieka.Brak określenia w naszym polskim języku na głupotę która siedzi we łbach młodych ludzi. Wspolczuc mozna i wręcz trzeba jedynie rodzinie i rodzicom bo dla nich to musi byc niewyobrazalna wręcz dla nas tragedia. 

#16 ~tor~

~tor~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 11:31:15

A ja tam samobójcom nie wspolczuje. Trzeba miec nieźle nagrzane aby odebrac sobie zycie, tym bardziej w tak młodym wieku. I zadne problemy do tego nie skłonią normalnego człowieka.Brak określenia w naszym polskim języku na głupotę która siedzi we łbach młodych ludzi. Wspolczuc mozna i wręcz trzeba jedynie rodzinie i rodzicom bo dla nich to musi byc niewyobrazalna wręcz dla nas tragedia. 

Dziś one jutro Ty. Nie wiesz co Ci pisane.

Wspólczucie -wyswiechtane słowo.

#17 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 12:38:01

Mysle ze nie ma sensu podawania ich nazwisk. Czy samobojstwo czy wypadek nie ma teraz juz to znaczenia. Wielka tragedia dla rodzin. Powinno dac do myslenia wladza miasta to zeby w szkolach procz przeciazonych obowiazkami pedagogow byli psychologowie. Czesciej dzieci obcym cos powiedza niz wlasnym rodzicom. Mozna szybciej zareagowac a nie sciagani Sa wszyscy swieci jak cos sie wydarzy.

#18 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 14:38:43

Ludzie ogarnijcie się trochę.
Tego co piszecie nie da się czytać.
Doszło do ogromnej tragedii a wy martwicie sie o upal o zwrot kosztu przejazdu o przyczynę. A i tak większość z Was nie zna ich nie wiedzieli o ich istnieniu a się wymadrzaja bo chca zablysnac na GK 24
Pomyslcie o rodzinach tych dziewczyn.
Lepiej byście zrobili Modląc się za ich Duszę a nie bezmyślnie "pisac" co slina na język przyniesie.
ŁĄCZE SIĘ W BÓLU Z RODZINAMI TEJ WIEKIEJ TRAGEDII..... (*) (*)

#19 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 14:41:26

W szkołach są organizowane różne zajęcia z pedagogami czy psychologami tyle tylko, że młodzież traktuje je jako godzinę z której można uciec.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 15:17:09

Dziewczyny były że Świdwina?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pkp, wypadek, polregio, przewozy regionalne, pociąg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych