Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 15:04:00

21 letni kierowca.... dziękuję za uwagę.... a, zapomniałbym, proponuję policji sprawdzić rozmowy wchodzące i wychodzące tego 21 - letniego jegomościa i dla pewności sms-y. 

#2 ~arek łowca...~

~arek łowca...~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 15:19:17

to sie młody najezdził paskiem ojca :)

#3 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 15:23:29

:( Znam kierowce , który spowodował wypadek to dobry i mądry chłopak. Nie osądzajcie Go !!!!!!!!! Trzymaj się .....

#4 ~moje imię~

~moje imię~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 15:27:09

pasek jest łatwym w prowadzeniu autem.także do ''wyrzucenia'' przyczyniła się zapewne nadmierna prędkość i króciutki staż za kierownicą.(trochę pokory mistrzowie prostej)

Aleeee....niech sprawę rozwiązuje policja.

#5 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:23:33

Game over!!!

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 16:59:56

:( Znam kierowce , który spowodował wypadek to dobry i mądry chłopak. Nie osądzajcie Go !!!!!!!!! Trzymaj się .....

gdyby był mądy to by zachował się jak dorosły człowiek i przestrzegał przepisów ruchu drogowego. A czy dobry ..odebrał życie Dobremu człowiekowi .Mam nadzieje że Sąd "mądrze i dobrze" wyda wyrok ,chodź życia już nie wróci.   Wyrazy współczucia dla rodziny. Kamil

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 17:39:14

78 lat i na skuterze. Zakazać starym ludziom prowadzić wszelkie pojazdy !!!

#8 ~ixi~

~ixi~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 20:05:56

Zanim coś napiszesz to zastanów się - chociaż zapewne to za trudne dla ciebie! To nie starszy mężczyzna był sprawcą tragedii tylko jakiś beztroski koleś...

#9 ~Lucyfer~

~Lucyfer~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 20:18:20

co tu duzo mówic...szczur za kółkiem i jest tragedia....mistrz prostej tzw. nie odpuszczać takim m.......m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 ~Franek~

~Franek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 20:34:52

Ja mam ponad 70 lat i amatorsko przejechałem około miliona km na terenie całej Europy bez ,na szczęście, jakiegokolwiek wypadku. Nadal jeżdżę dość często i jednorazowo mogę bez problemu pokonać odcinek 700-800 km. Dzisiaj młodzi kierowcy  to   ludzie bez wyobraźni , słabo prowadzący swoje zdezelowane "maszyny" i słabi fizycznie , padają już po przejechaniu 400 km.

Panowie ..trochę pokory na szosie i uczyć się jazdy , cały czas się uczyć. Może za 5-7 lat będziecie mieli jako takie pojęcie o prowadzeniu samochodu. Niektórzy z Was jednak nigdy nie nauczą się jeździć , niestety.

#11 ~ZIg zag~

~ZIg zag~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 20:56:42

21 letni kierowca.... dziękuję za uwagę.... a, zapomniałbym, proponuję policji sprawdzić rozmowy wchodzące i wychodzące tego 21 - letniego jegomościa i dla pewności sms-y. 

Mądralo, co to jest rozmowa wchodząca? Za dużo w 11 cwaniaku

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 21:02:47

Zakazać d.bilom dotykania klawiatury!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 21:28:32

To nie on był sprawcą! Ale gdyby sprawcą wypadku byłby motocyklista to widzę jakie byłyby komentarze....To bardzo przykre,że ludzie tak płytko odbierają niektóre sprawy. Ile razy zdarzyło się wam pomyśleć źle o motocyklistach? A jak zabije kogoś kierowca samochodu, to jakoś nikt larum nie wznosi...

#14 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 21:52:46

To nie on był sprawcą! Ale gdyby sprawcą wypadku byłby motocyklista to widzę jakie byłyby komentarze....To bardzo przykre,że ludzie tak płytko odbierają niektóre sprawy. Ile razy zdarzyło się wam pomyśleć źle o motocyklistach? A jak zabije kogoś kierowca samochodu, to jakoś nikt larum nie wznosi...

Przesadzasz. Choć z drugiej strony nie da się okryć, że w odróżnieniu od motocyklistów, większość kierowców dożyje jednak starości.

#15 ~Seba~

~Seba~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 22:33:43

Pół roku temu złożyłem wniosek do Powiatowego Zarządu Dróg w Szczecinku o ustawienie na tym odcinku drogi znaku D-42(TEREN ZABUDOWANY) lub B-33 (ograniczenie prędkości). Pomimo pozytywnej opinii Rady Poprawy Bezpieczeństwa Drogowego, Powiatowy Zarząd Dróg nie podjął żadnego działania, a jest zarządcą drogi. Zaniechanie ze strony Dyrektora i pracowników PZD, w mojej ocenie przyczyniło się do tego wypadku.

#16 ~NIEZNAJOMA~

~NIEZNAJOMA~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 10:06:06

WSZYSCY JESTESCIE BEZNADZIEJNI.MYSLICIE ZE JAK MIAL JUZ 78 LAT TO NIE MOZE JEZDZIC NA SKUTERZE.PO CO SIADA ZA KIEROWNICA TAKI MLODY GOWNIAZ JEZELI NIE UMIE JEZDZIC.CIEKAWE KTORY WOGOLE KIEROWAL Z NICH.PALANTY.!!!!!BRAK SŁÓW ZEBY WAS OPISAC JAKIE ZWAZ GÓWNIARZE NIE ODPOWIEDZIALNI!!!!!!!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 10:10:26

Mądralo, co to jest rozmowa wchodząca? Za dużo w 11 cwaniaku

KRETYNIE TO BYŁ MOJ DZIADEK!!!!!,I NIE ŻYCZE TOBIE ZEBY ZGINĄL CI KIEDYS TAK TWOJ DZIADEJ!!!!!

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2015 - 10:48:53

Pół roku temu złożyłem wniosek do Powiatowego Zarządu Dróg w Szczecinku o ustawienie na tym odcinku drogi znaku D-42(TEREN ZABUDOWANY) lub B-33 (ograniczenie prędkości). Pomimo pozytywnej opinii Rady Poprawy Bezpieczeństwa Drogowego, Powiatowy Zarząd Dróg nie podjął żadnego działania, a jest zarządcą drogi. Zaniechanie ze strony Dyrektora i pracowników PZD, w mojej ocenie przyczyniło się do tego wypadku.

Tu nie potrzeba zarządu dróg,odpowiada sam kierowca korzystający z tej drogi.Często jestem świadkiem jak w tym miejscu /szczególnie rano/kierowcy jadący do Szczecinka ścinają ten zakręt/właśnie młodzi,tylko się modlić żeby dojechać szczęśliwie....Tych zakrętów na trasie od Grzmiącej do Szczecinka to trochę jest,słabe obkaszanie poboczy,stresu niemało się ma.

#19 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:23:01

KRETYNIE TO BYŁ MOJ DZIADEK!!!!!,I NIE ŻYCZE TOBIE ZEBY ZGINĄL CI KIEDYS TAK TWOJ DZIADEJ!!!!!

#20 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 14:25:40

Mógłbys się że mną skontaktować 782660682

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych