Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Transport na lotniska do gdańska i goleniowa

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~tomek~~

~~tomek~~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 19:50

Witam!
Chciałbym zając sie transportem osób na lotniska do Gdańska i Goleniowa busem 5 osobowym.(cena ok 90zł.od osoby)Prosiłbym o waszą opinie:)Może ktoś byłby tym zainteresowany?:)Pozdrawiam!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 20:17

to jakiś żart?

popatrz sobie na konkurencję, która przewozi na lotnisko w goleniowie za 39zyka, a do lotniska w Berlinie! za 139zł
www.interglobus.pl

#3 ~~tomek~~

~~tomek~~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 21:24

Interglobus kursuje w kierunku Goleniów - Berlin i mają transporty tylko w dzień. Do Goleniowa na pewno bym nie brał 90zł tylko znacznie mniej ponieważ jest krótszy dystans o 90km!!! Kursował bym w weekendy w godzinach nocnych głównie do Gdańska ponieważ tam nie ma takich połączeń. Większość osób jest zainteresowana nocnymi kursami ponieważ mają odlot o 6 rano (w Gdańsku) a Interglobus takich kursów nie posiada (ta firma w ogóle nie kursuje na lotnisko w Gdańsku).

#4 ~też mam busa :D~

~też mam busa :D~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2009 - 21:50

Witam!
Chciałbym zając sie transportem osób na lotniska do Gdańska i Goleniowa busem 5 osobowym.(cena ok 90zł.od osoby)Prosiłbym o waszą opinie:)Może ktoś byłby tym zainteresowany?:)Pozdrawiam!

Znaczy samochodem osobowym? ;)
Taki sam to bus jak seicento z kratką jest ciężarówką :P

#5 ~~tomek~~

~~tomek~~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2009 - 16:53

Nie będę woził rowerem <_<

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2009 - 14:34

Witam ja jestem zaintersowana przejazdem z loniska w Gdansku np do Slawna lub Koszalina. Bede razem z corka czy macie jakies info czy kursuje jakis bus z Gdanska w rejon Koszalina??

#7 ~Bick~

~Bick~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 11:48

Tomek, nie słuchaj reszty, jest nisza i dla ciebie. Interglobus owszem kursuje na trasie Koszalin-Goleniów, ale nie dostosowywuje swojego terminarza do wszystkich lotów. Jest duży problem z dowozem i odebraniem z lotów z Warszawy. Jeśli założysz działalność to zapewniam cię że kilka razy w miesiącu masz u mnie kursy 1 do 3 osób (oczywiście za rozsądną cenę). Daj znać na forum jak ci się to uda.
Pozdrawiam

#8 ~stylus74~

~stylus74~
  • Goście

Napisano 08 październik 2009 - 15:20

Witam!

Ja jestem zainteresowany kursami do Gdanska co jakis czas latam ze Szkocji i szukam logicznego polaczenia do Kolobrzegu jak wystartujesz to daj namiary a ja zrobie Tobie tutaj mala reklame jak bedzie do przyjecia moje namiary to 00447922287730

#9 ~CB RADIO HEAD~

~CB RADIO HEAD~
  • Goście

Napisano 08 październik 2009 - 20:02

Witam!

Kolego wypalilo czy dales sobie spokoj?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 13:21

ja tez bylabym zainteresowana transportem z koszalina do lotniska w gdansku
nie znalazlam do tej pory zdadnych polaczen?
Lufthansa wlasnie uruchomila loty z zachodnich Niemiec do Gdanska wiec dla wielu ludzi ktorzy do tej pory podrozowali przez Berlin jest to nowa opcja polaczen
Pozdrawiam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 19:30

Faktycznie cala prawda o Polakach,przykre trafic na taka strone.

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 19:59

ja tez bylabym zainteresowana transportem z koszalina do lotniska w gdansku
nie znalazlam do tej pory zdadnych polaczen?
Lufthansa wlasnie uruchomila loty z zachodnich Niemiec do Gdanska wiec dla wielu ludzi ktorzy do tej pory podrozowali przez Berlin jest to nowa opcja polaczen
Pozdrawiam

Zobacz stronę www.nalotnisko.pl

#13 ~~fabio~~

~~fabio~~
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 21:32

Oferuję komfortowy (samochód osobowy) transport indywidualny dla mieszkańców Koszalina i okolic na lotniska w Goleniowie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu i Berlinie.

Proponuję także samochód z kierowcą na wyjazdy zarówno w regionie koszalińskim, jak i na dalsze odległości.

Możliwe jest zarówno wynajęcie auta z kierowcą na określony czas (np. dla osób odwiedzających Koszalin i region), jak i usługa na kształt prywatnej taksówki na krótkich trasach w granicach miasta i jego bezpośrednich okolic.

Ceny konkurencyjne; przy dłuższych trasach i zleceniach czasowych (od jednego dnia w górę) stawki negocjowane.

Więcej informacji pod adresem fabio6510@wp.pl

#14 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 07:07

Witam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany transportem na lotnisko Gdańsk z Koszalina lub odwrotnie od niedzieli do czwartku to gg 7765898. Wyjazdy z Koszalina około 20 na lotnisku około 22.30, natomiast z lotniska wyjazd około 24 i w Koszalinie na około 2.20

#15 ~ludka~

~ludka~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 11:13

Witam. Jeżeli jest ktoś zainteresowany transportem na lotnisko Gdańsk z Koszalina lub odwrotnie od niedzieli do czwartku to gg 7765898. Wyjazdy z Koszalina około 20 na lotnisku około 22.30, natomiast z lotniska wyjazd około 24 i w Koszalinie na około 2.20

#16 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2010 - 21:29

Witam.Oferuje dowozy na i z lotniska w Gdańsku i Warszawie.Więcej szczegółów na stronie www.bus-lebork.cba.pl

#17 ~transport na lotnisko~

~transport na lotnisko~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:36

oferuje transport na lotniska Goleniów , Gdańska, Poznań lotniska w Niemczech bezpiecznie i komfortowo wystawiamy fakture vat
telefon 694 524 497

#18 ~transport na lotnisko~

~transport na lotnisko~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 20:29

oferuje transport na lotniska Goleniów , Gdańska, Poznań lotniska w Niemczech bezpiecznie i komfortowo wystawiamy fakture vat
telefon 694 524 497

#19 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 09:22

Jeżeli chodzi o transfery do gdańska to polecam air-transfer.pl. Firma codziennie dowozi ludzi na lotnisko na trasie Koszalin-Gdańsk kom. 512370778

#20 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 22:03

Uwazam ze to fantastyczny pomysl, ale sugerowana cena jest za wysoka. Latam systemacznie z Londynu do Gdanska i za bilet w obie strony place 180. Niestety firma, ktora do tej pory jest liderem na tej trasie jest tragiczna. przewozono mnie juz w tak okropnych warunkach, ze postanowilam nie korzystac juz wiecej z uslug tej firmy NIWO TRANS. Przestrzegam rowniez wszystkich przed ta firma, niektore auta (bo przewozono mnie juz nawet osobowkami) sa w makabrycznym stanie, niedostosowane do panujacych warunkow pogodowych, wielokrotnie kazano mi sie przesiadac do innego auta w polowie drogi w srodku nocy na stacji benzynowej, przewoznik nie dotrzymuje warunkow umowy i zmienia czas odbioru z lotniska w ostatniej chwili. Dwa tygodnie temu kazano mi czekac 4.5 godz na lotnisku chociaz moj samolot ladowal o czasie, kiedy wreszcie dodzwonilam sie do wlasciciela firmy ten potraktowal mnie w sposob bardzo nieprzyjemny. Z biletu nie skorzystalam, ponioslam wiec dodatkowe koszty (200 zl na paliwo) iponiewaz nastepnego dnia rano mialam wazne spotkanie. Kiedy zwroclam sie do przewoznika o zwrot kosztow, kolejny raz potraktowano mnie jak powietrze, rowniez firma posredniczaca w kupnie biletu cmpa umyla rece.
Popieram Twoj pomysl w 100% i obiecuje korzystac i (jesli firma bedzie tego warta) reklamowac Cie wsrod swoich znajomych. Zycze powodzenia. Beata

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych