Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trolle z PO - Dworcowa Koszalin

PO Gawłowski wybory

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~łowca kłamców~

~łowca kłamców~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:35:12

Byłem dziś w biurze niby przypadkiem, przy Dworcowej. Lokal Gawłowskiego to siedziba trolli.
W głównym pomieszczeniu siedzi pani, blondynka, i klepie w klawiaturę. Troll, ale ładny.
Mają też z boku małą kanciapę, siedzi tam pan w okularach takich, jakie noszą informatycy i też pisze na komputerze.
Do tych innych pomieszczeń nie wchodziłem, ale drzwi pozamykane, widocznie tam jest po kilku trolli.
I pani i pan z biura byli bardzo zmieszani, gdy zobaczyli obcego. Nie spodziewali się wizyty, a ja incognito wyszedłem.
Sprawdźcie sami, to ulica Dworcowa 10 na piętrze.
Stamtąd wysyłane są wszystkie złe komentarze na opozycję i wszystkie obrony PO, Gawłowskiego, Jedlińskiego i tym podobnych szkodników.

#2 ~bodzio~

~bodzio~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:44:27

w ratuszu jest ich najwięcej, poupychali swoich wszedzie

#3 ~PO krzywdzi ludzi!~

~PO krzywdzi ludzi!~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:17:44

Oto metody działania  PO i PSL :

Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO i PSL)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?.                                                                                                                                                                                                                                       Pisałam do Premiera Tuska i  prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłał  mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO i PSL ) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO i PSL ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !

#4 ~trollbuster~

~trollbuster~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:51:45

Pisałam do Premiera Tuska i  prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłał  mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.

TRZEBA BYŁO PISAĆ DO PREMIER KOPACZ. Tuska już dawno nie ma na stanowisku premiera, a troll na kolejną kampanię wyborczą wkleja w dowolnych tematach ten sam niezaktualizowany  tekst, z którego zresztą wynika, że nadal pracuje.Pełna żenada.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 20:46:53

oni wszyscy na stołkach po maja obowiazek trollowac bo jak nie to wypad do urzedu pracy.nawet ci co widza co sie dzieje maja rodziny i musza.ale przyjda nowe czasy po 25 paqzdzierniku 2015 i bedzie mozna krytykowac władze nie tracac pracy.wiec do urn wyborczych i głosowac za wolna Polska a nie za UBEKISTANEM.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 20:48:40

Byłem dziś w biurze niby przypadkiem, przy Dworcowej. Lokal Gawłowskiego to siedziba trolli.
W głównym pomieszczeniu siedzi pani, blondynka, i klepie w klawiaturę. Troll, ale ładny.
Mają też z boku małą kanciapę, siedzi tam pan w okularach takich, jakie noszą informatycy i też pisze na komputerze.
Do tych innych pomieszczeń nie wchodziłem, ale drzwi pozamykane, widocznie tam jest po kilku trolli.
I pani i pan z biura byli bardzo zmieszani, gdy zobaczyli obcego. Nie spodziewali się wizyty, a ja incognito wyszedłem.
Stamtąd wysyłane są wszystkie złe komentarze na opozycję i wszystkie obrony PO, Gawłowskiego, Jedlińskiego i tym podobnych szkodników.

tak blondynka to corka komunistycznego generała ktory za kiszczaka by se jaja dał ogolic

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 21:18:10

a ja incognito wyszedłem.?-rozwiń myśl bo jakoś tak ......chyba że konfabulujesz o sexi.e na śpiocha z katechetką

Stamtąd wysyłane są wszystkie złe komentarze na opozycję i wszystkie obrony PO, Gawłowskiego, Jedlińskiego i tym podobnych szkodników.-A z jakiego adresu są wysyłane pieśni o dobrotliwym,miłosiernym prawym i sprawiedliwym wiecznie dziewiczym i niepokalanym Jarosławie i jego drużynie.....to był żart ,przecież wiadomo że ktoś o takich małych ja...jach jak Ty nigdy tego nie napisze.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 21:47:57

oni wszyscy na stołkach po maja obowiazek trollowac bo jak nie to wypad do urzedu pracy.nawet ci co widza co sie dzieje maja rodziny i musza.ale przyjda nowe czasy po 25 paqzdzierniku 2015 i bedzie mozna krytykowac władze nie tracac pracy.wiec do urn wyborczych i głosowac za wolna Polska a nie za UBEKISTANEM.

Znowu ten ułomny psychicznie od UBEKISTANU się tu produkuje.

Facet, jesteś po prostu skrajnie głupi i niestrawny.

#9 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 14:48:10

bylam tam tez wczoraj niby po porade prawna i ten pan wyzej  mowi prawde!!!! 

dwoch ludzi kobieta i mezczyzna przy komputerach i caly czas troluja na wszystkich!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 16:19:43

Znowu ten ułomny psychicznie od UBEKISTANU się tu produkuje.

Facet, jesteś po prostu skrajnie głupi i niestrawny.

boli co esbeku lub pomiocie.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 16:45:46

boli co esbeku lub pomiocie.

Co ma mnie boleć, psycholku? To, że przynosisz wstyd swojej partii?

#12 ~kozio~

~kozio~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2015 - 22:18:28

a nie przyszło ci do głowy, że ludzie wykonujący pracę biurową nie mają czasu siedzieć na forach internetowych w biurach?

a jeśli siedzieli, może grali w sapera albo szukali przepisów na ciasto?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 21:16:31

.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 13:07:27

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

to będziesz miał taki sam burdel w mieście jak tutaj na forum.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:33:47

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

#16 ~PO chce uchodźców~

~PO chce uchodźców~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:37:19

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

dworcowa albo tomek krowe nie śpi...

#17 rniski-second

rniski-second

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 7311 postów

Napisano 17 październik 2018 - 14:38:57

Cały spam został zgłoszony do moderacji. Nie łudźcie się ani w Koszalinie ani w Warszawie to głupie spamowanie niewiele wam pomoże.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:39:27

Pamiętaj drogi wyborco,

jeżeli wybierzesz PiS,

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 19:46:59

Cały spam został zgłoszony do moderacji. Nie łudźcie się ani w Koszalinie ani w Warszawie to głupie spamowanie niewiele wam pomoże.

olewac esbeka zimnym moczem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PO, Gawłowski, wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych