Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trucie psa

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 10:02:31

W ciągu 5 miesięcy 2 razy otruto mi Doga Niemieckiego.Podejrzenia padają na jedną osobę,a ja i tak nic nie mogę zrobić.Policja,straż miejska,Animalsi...wszyscy rozkładają ręce.A ja już nie mam pomysłu jak z tym walczyć.Przecież pies może w końcu tego nie przeżyć :( Póki co jak idę do pracy i prowadzę go do kojca to zakładam kaganiec,może to zapobiegnie łakomemu chwytaniu każdego żarcia.Najgorsze jest to,że nie mogę nikogo pociągnąć do odpowiedzialności za świadome próby zabójstwa.Najchętniej to łeb bym urwała i wsadziła w d*** :/ sorry za słownictwo.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 10:33:28

W ciągu 5 miesięcy 2 razy otruto mi Doga Niemieckiego.Podejrzenia padają na jedną osobę,a ja i tak nic nie mogę zrobić.Policja,straż miejska,Animalsi...wszyscy rozkładają ręce.A ja już nie mam pomysłu jak z tym walczyć.Przecież pies może w końcu tego nie przeżyć :( Póki co jak idę do pracy i prowadzę go do kojca to zakładam kaganiec,może to zapobiegnie łakomemu chwytaniu każdego żarcia.Najgorsze jest to,że nie mogę nikogo pociągnąć do odpowiedzialności za świadome próby zabójstwa.Najchętniej to łeb bym urwała i wsadziła w d*** :/ sorry za słownictwo.

A gdzie to się dzieje? Może jakis bliższy adres, żeby inni właściciele psów też uważali. Jak nic nie napiszesz więcej to nie widzę powodu zamieszczania takich tekstów. Trzeba ostrzegać przed takimi sk...ynami.

#3 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 10:39:55

A gdzie to się dzieje? Może jakis bliższy adres, żeby inni właściciele psów też uważali. Jak nic nie napiszesz więcej to nie widzę powodu zamieszczania takich tekstów. Trzeba ostrzegać przed takimi sk...ynami.

To jest Sianów.

#4 ~Proste Rozwiazanie~

~Proste Rozwiazanie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 10:49:26

proponuje z psem udac sie na szkolenie (np. na stadione Bałtyk w Koszalinie jest takowe)- może tam nauczą go nie podejmowania jedzenia z ziemi...i bedzie spokój ;) i ważne-żaden pies na szkolenie nie jest za stary ;)

#5 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:01:13

Musisz bardzo uważać na swojego psa, bo naprawdę dojdzie do tragedii. Z dwojga złego lepiej założyć psu ten kaganiec, niż miałby chwycić coś w pysk, bo to jest chwila. Swoją drogą to co za skur.wy.syny mieszkają w tym Sianowie!

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:11:24

proponuje z psem udac sie na szkolenie (np. na stadione Bałtyk w Koszalinie jest takowe)- może tam nauczą go nie podejmowania jedzenia z ziemi...i bedzie spokój ;) i ważne-żaden pies na szkolenie nie jest za stary ;)

Ciężka sprawa,bo to niestety rasa wiecznie głodna,na komendę "zostaw" oczywiście nie ruszy,ale bez nadzoru jak widać wręcz odwrotnie.Komplikuje się to zwłaszcza dlatego,że mam jeszcze kundla mieszanego z amstafem i w momencie kiedy mnie nie ma jedzenie Doga odbywa się na zasadzie wyścigu"jak szybko zjem swoje,to jeszcze zdążę obskoczyć twoje".Ale rzeczywiście o szkoleniu nie pomyślałam.

#7 ~Proste Rozwiazanie~

~Proste Rozwiazanie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 11:33:34

zawsze mozesz poleciec "idywidualnym tokiem szkolenia" i pogadac o zajeciach w domu...wtedy moze uda sie całe stado oduczyc/nauczyc ;)
prowadzacym szkolenia na Bałtyku jest p. Sławomir Ziobro- numeru nie znam, ale pewnie w necie znajdziesz ich strone/namiary...

#8 ~Proste Rozwiazanie~

~Proste Rozwiazanie~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 14:38:32

dodatkowo- kamerka monitoringu przemysłowego podłaczona do lapka nie kosztuje duzo...może czas pomyślec o również takim rozwiązaniu...wtedy może sie uda uwidocznic sprawce podtruwania...

#9 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2012 - 21:38:22

dodatkowo- kamerka monitoringu przemysłowego podłaczona do lapka nie kosztuje duzo...może czas pomyślec o również takim rozwiązaniu...wtedy może sie uda uwidocznic sprawce podtruwania...

Dokładnie.Właśnie będę ją zakładać.

#10 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 19:39:13

To jest problem. Moi sąsiedzi otruli mi dwa psy kundelek przeżył po długim leczeniu ale wątroba rozwalona a niestety chart nie przeżył. Nie miałam dowodów choć weterynarz napisał mi że psy były otrute . Za jakiś czas zastrzelili z wiatrówki kotka i co robić jak policja rozkłada ręce tylko wiatrówke zabrali nic pozatym :( Teraz mają świadomość że są na celowniku bo w oczy im powiedziałam że są winni śmierci moich zwierząt! Teraz planuje prąd podłączyć może wreszcie będe miała nowych sąsiadów :lol: Pozdrawiam

#11 ~myszka~

~myszka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2012 - 11:10:22

O cześć Ewa :) Widzę że nawet tu zasięgasz porady co robić :) Nie dziwię Ci się bo z takimi ludźmi trzeba walczyć :) Jednak chyba najlepszym pomysłem będzie zainwestowanie w kamerkę. Złapiesz na gorącym uczynku :) pozdrowienia :)

#12 ~Pan De~

~Pan De~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 08:50:07

Brawo Sianów!

Będzie mniej zasranych trawników i chodników, będzie można spoojnie wyjsc na spacer  bądz rower bez obawy że bedzie cie jakis pies będzie zaczepiał. Nigdzie w europie nie widziałem tylu psów miastach co w Polsce. Skoro tam i ch nie potrzebują czemu w polacy sa do nich tak przywiązani?

#13 klosik

klosik

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 15 kwiecień 2015 - 08:54:06

Nie rozumiem jak małego penisa trzeba mieć, żeby się tak wyżywać na zwierzętach.

#14 Sylwek74

Sylwek74

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 16 kwiecień 2015 - 11:45:26

to nie są ludzie....

#15 Guziaa

Guziaa

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:27:38

To nie sa ludzie tylko sku..... ja bym zrobila wszystko zeby ukarac ta osobe.. nawet jakbym miala zalozyc monitoring...

#16 Radek Karonk

Radek Karonk

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 07 maj 2015 - 13:54:44

masakra! takich ludzi powinno sie skazywać na więzienie, a nie wszystko płazem im uchodzi, może czasem grzywnę zapłacą jakąś i koniec!:/

#17 asterixbezobeliksa

asterixbezobeliksa

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2015 - 14:07:10

Też nie rozumiem jak można komuś otruć psa. Niektórzy ludzie w ogóle pozbawieni są uczyć chyba, Pomimo, ze jestem facetem, to lubię bardzo zwierzęta i nie wyobrażam sobie czegoś takiego zrobić. 

#18 karol.gem

karol.gem

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 08 maj 2015 - 14:32:12

A podpadłeś komuś?

#19 pomorek

pomorek

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 28 październik 2015 - 12:50:15

Mnie raz otruli psa, bo był niewykastrowany i latał za suczkami, ale to był pies mjej mamy i ona nie dała go wykastrować. Nie to, żebym kogoś broniła, ale pewnie podpadł, bo się podkopywał. Strasznie nam go było szkoda.

#20 annatomeczek

annatomeczek

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 31 październik 2015 - 21:02:54

moim zdaniem kary za zabijanie, trucie, znęcanie się nad zwierzetami powinni jeszcze zaostrzyć wtedy może ludzie przestaną robić krzywdę tym biednym zwierzętom

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych