Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trucie psa

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madziak58

Madziak58

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 03 grudzień 2015 - 12:53:48

Ludzie nie mają serca. Nie wiedzą że pies potwornie cierpi przy zatruciu?

#22 Kosmat

Kosmat

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 07 grudzień 2015 - 10:49:03

Zglosić na policję a psa wyprowadzać nawet na ogrób pod opieką - nigdy nie wypuszczać samego. Zrobić też obdukcję lub zamontowac monitoring

#23 mistamarek

mistamarek

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 14:25:48

A może włąśnie w jakiś sposób udałoby się przyłapać osobę za to odpowiedzialną na gorącym uczynku, nagrać ją gdy coś podrzuca, a następnie wziąć do jakiejś analizy?

#24 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 08:42:20

Oczywiscie psa nie powinno sie truc ale wlascicieli psow owszem. Sam mam psy i kocham psy ale trzeba zrozumiec innych. Bo kazdy nad swoim zwierzeciem powinien panowac bo moj sasiad ma psa a pies siada w nocy na srodku skrzyzowania i cala noc szczeka i wyje mi pod oknem az ch*j mnie strzela. Drugi ma psa i cieszy sie jaki on madry jest bo sie nie zesra za przeproszeniem na podworku. Ale jak nakituje na ulicy to jest ok a pan tego nie sprzata bo po co. Przez takich ludzi nie ma co sie dziwic ze wiele osob nie cierpi psow. Wiec niech kazdy wlasciciel pilnuje swojego pupila aby ten nie doskwieral innym i tez problem po czesci zniknie.

#25 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 08:42:38

Oczywiscie psa nie powinno sie truc ale wlascicieli psow owszem. Sam mam psy i kocham psy ale trzeba zrozumiec innych. Bo kazdy nad swoim zwierzeciem powinien panowac bo moj sasiad ma psa a pies siada w nocy na srodku skrzyzowania i cala noc szczeka i wyje mi pod oknem az ch*j mnie strzela. Drugi ma psa i cieszy sie jaki on madry jest bo sie nie zesra za przeproszeniem na podworku. Ale jak nakituje na ulicy to jest ok a pan tego nie sprzata bo po co. Przez takich ludzi nie ma co sie dziwic ze wiele osob nie cierpi psow. Wiec niech kazdy wlasciciel pilnuje swojego pupila aby ten nie doskwieral innym i tez problem po czesci zniknie.

#26 Robina

Robina

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 20:00:59

Mój pies też raz się poważnie zatruł i chociaż nie mam dowodów podejrzewam, że sąsiedzi  podrzucili coś na balkon. Na szczęście udało się go uratować i taki incydent więcej się nie powtórzył. Zresztą wkrótce się wyprowadzili, i dobrze;)

#27 warmo

warmo

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 09 sierpień 2019 - 08:31:35

Mam 2 psy, które kocham i które rozpieszczam, bo ze sklepu https://www.bowlandbone.pl/ co jakiś czas zamawiam nowe zabawki, którymi się bawią jakieś legowiska i tak dalej. Co do ludzi którzy trują psy wydaje mi sie, ze powinno ich spotkac to samo i byloby najbardziej sprawiedliwie! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych