Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ubezpieczenie ochrony prawnej dla firmy

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 12:07:40

Zastanawiam się nad wykupieniem pakietów, prowadzę niewielka działalność, nie wiem do końca, czy mi się to będzie opłacało, ale jednak.... czytałem ostatnio parę artykułów na ten temat, że zwracają się koszty sądowe, że można mieć wsparcie adwokata itd., że ogólnie choć płacisz co miesiąc składki, to i tak się opłaca. czy ktoś ma jakieś doświadczenie z ochroną prawną? Widziałem, że wśród ofert to nie ma co wybierać, że towarzystwo D.A.S. zdaje się ma jedną z lepszych, a może nawet jako jedyni? Zielony jestem w tym temacie, podpowiedzcie czy warto?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 12:19:18

Zastanawiam się nad wykupieniem pakietów, prowadzę niewielka działalność, nie wiem do końca, czy mi się to będzie opłacało, ale jednak.... czytałem ostatnio parę artykułów na ten temat, że zwracają się koszty sądowe, że można mieć wsparcie adwokata itd., że ogólnie choć płacisz co miesiąc składki, to i tak się opłaca. czy ktoś ma jakieś doświadczenie z ochroną prawną? Widziałem, że wśród ofert to nie ma co wybierać, że towarzystwo D.A.S. zdaje się ma jedną z lepszych, a może nawet jako jedyni? Zielony jestem w tym temacie, podpowiedzcie czy warto?

skoro jesteś zielony to po cholere piszesz ze jakies towarzystwo ma jedna z lepszych ofert.. gdybys sie przeglądał ofert to nie wiedziałbys ze jest lepsza od innych, zabawny spamerze ...

#3 pieknyolek

pieknyolek

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 07 luty 2019 - 09:06:33

Jeżeli szukasz dobrego ubezpieczenia dla swojej firmy to polecam zajrzeć na https://www.wycena-o...irmy-uslugowej/ i tam wycenić i zakupić ubezpieczenie.

#4 bogdan534343

bogdan534343

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 luty 2019 - 08:07:31

Ten wątek na pewno jest bardzo ciekawy.Moim zdaniem dużo osób tym wątkiem powinno się zainteresować.

https://wrzesnia.inf...iec-uniwersalne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych