Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uroda: Lifting bez skalpela :: zobacz komentowany artykuł

lifting

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania Król~

~Ania Król~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 01:30:08

Jako już doświadczona kosmetyczka mogę potwierdzić - lifting bez skalpela to faktycznie dobra metoda i skuteczna! W swoim salonie wykonuję profesjonalne zabiegi urządzeniami Glam Beuty. Aż miło popatrzeć, gdy klientki wychodzą z mojego gabinetu odmienione :)

#2 ~Anika~

~Anika~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 10:14:31

Ja też byłam w gabinecie kosmetycznym Yasumi epil na tym zabiegu. Jestem bardzo zadowolona, bo był całkowice bezbolesny, a efekty są widoczne gołym okiem. W sumie to poszłam tam za namową koleżanki z pracy, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Nie myślałam, że jest to taki fajny i skuteczny zabieg.

#3 jannet735

jannet735

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 listopad 2012 - 10:26:34

Dla mnie lifting bez skalpela to dobre nutrikosmetyki - suplementy diety, które poprawiają wygląd mojej skóry od wewnątrz ;) Nie lubię bardzo wizyt u kosmetyczki (wiem, wiem, dziwną kobietą jestem...). Stosuję regularnie różne środki, głównie witaminy i kwasy omega3. W ogóle uważam, że omega3 jest dobra na wszystko, a na skórę to już zupełnie - ja osobiście używam specjalnego oleju omegaregen skin care, bo ma więcej kwasu i dodatkowo witaminy. Poleciła mi go moja dermatolog i pomógł mi bardzo, więc ja polecam dalej ;)

Pozdrawiam!

#4 ~wandowska~

~wandowska~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 21:09:13

To ja teraz zapisałam sie na taki zabieg w salonie w Krakowie w Bona Dea. To zabieg SilhouetteSoft.Za 1 nic teraz zapłacicie 1000zł

#5 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 16 maj 2013 - 11:25:33

ja tam nie wierzę trochę w cudotwórstwo takich zabiegów

#6 ~agulek~

~agulek~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 09:30:31

Ja polecam odmładzanie frakcyjne ..Zabieg szybki, troszkę nieprrzyjemny ale ok .Po zabiegu mocno się łuszczyłam ,ale potem efekt super .Lekarz (robiłam zabieg u mirackiego w beautymed ) zalecał mi dużo natłuszczać skórę , aby łagodniej przechodzić to łuszczenie więc wcale źle  nie było .Polecam

#7 ~marta majec~

~marta majec~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 09:29:15

To zależy jakiego konkretnie efektu się oczekuje. Mnie np. dużą zmianę na skórze dały Ampułki liftingujące HB. Niby tylko kosmetyk, a efekt lepszy niż po zabiegach w Kraku. Śmieszne to trochę, ale lepsze efekty uzyskaliśmy o wiele razy niższym kosztem!

#8 ~madzilka~

~madzilka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 08:07:22

Pan dr Marek Iwaszko to czaruś i nic więcej.  Opowiada jak to będzie pięknie po zabiegu a jest zupełna klapa. Ja i wszystkie moje koleżanki, które do niego poszły są załamane. Wydałyśmy dużo kasy, a nie dość, że nie ma żadnych rezultatów to pojawiły się różne komplikacje po przeprowadzonych u niego zabiegach. Śmierdziało od niego wódką, czuć że lubi sobie wypić.  Szczerze nie polecam, chyba, że chcecie wydać dużo kasy i się nie miło zdziwić.  

#9 ~pattncatt~

~pattncatt~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 12:35:36

Polecam lifting Happy Lift w klinice Bonadea w Krakowie. Idealne dla osób, które po prostu boją się skalpela lub chcą wyeliminować wszelkie blizny pooperacyjne. 

#10 ~Koszalińska~

~Koszalińska~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 20:02:03

Nie polecam tego pana. Miałam nieprzyjemnośc robienia dwóch zabiegów u niego i kazdy skonczyl sie tragedia. Warto poszukać kogos innego chyba ze nie straszne są komus okropne skutki uboczne!

#11 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 13:57:36

jeśli istnieje nieinwazyjna metoda liftingu to świetnie. Ale mnie na razie taki zabieg nie jest potrzebny. Jeszcze się trzymam :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 18:08:55

Dzień dobry! Mój problem dotyczy wiotkiej skóry twarzy. Ostatnio zastanawiałam się nad bezoperacyjnym liftingiem. Moja znajoma korzystała z zabiegu wykonywanego urządzeniem SMAStherapy. Zabieg ten jest o tyle wygodny, że robi się go jednorazowo. Zastanawiam się, czy również się nie skusić. Lifting wykonywała w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i bardzo poleca. Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia ze SMAStherapy? Bardzo chętnie się dowiem. Pozdrawiam!

Dzień dobry! Mój problem dotyczy wiotkiej skóry twarzy. Ostatnio zastanawiałam się nad bezoperacyjnym liftingiem. Moja znajoma korzystała z zabiegu wykonywanego urządzeniem SMAStherapy. Zabieg ten jest o tyle wygodny, że robi się go jednorazowo. Zastanawiam się, czy również się nie skusić. Lifting wykonywała w SC Beauty Clinic w Sosnowcu i bardzo poleca. Czy ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia ze SMAStherapy? Bardzo chętnie się dowiem. Pozdrawiam!

Wypad z tą nachalną reklamą!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych