Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Urząd Pocztowy Świdwin

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:33:42

No comments. Chociaż przykro mówić, ale klientów o takiej kulturze też miewamy i to bardzo często.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:45:36

No comments. Chociaż przykro mówić, ale klientów o takiej kulturze też miewamy i to bardzo często.

Ty też no comentuj i nie udawaj znawcy języków obcych!
Spadaj z tego drzewka!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 13:59:27

Ty też no comentuj i nie udawaj znawcy języków obcych!
Spadaj z tego drzewka!

Po prostu spier....j, chciałeś powiedzieć? :D

#44 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 17:23:58

To se stuj!

do szkoły baranie

#45 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 17:35:15

Dzięki Sara. Toom, z czego my mamy być zadowolone, kiedy sprzęt ciągle odmawia posłuszeństwa, pensje od lat takie same, a nas ciągle się opieprza, jak nie góra to klienci, pracujemy ciągle pod presją planów do wykonania i cięcia etatów, myślisz że my nie chciałybyśmy, by kolejka przesuwała się szybciej, a klienci byli zadowoleni? Już mówiłam że ludzi jest mniej, a ci co zostali maja mniejsze etaty, a pracy wcale nie jest mniej. Ale nie przesadzałabym z tym obsługiwaniem z łaską, nie zgadzam się z tym. Robimy co do nas należy, pewnie że czasem ktoś coś burknie, przecież jesteśmy tylko ludźmi i mamy swoje problemy, które oczywiście powinniśmy zostawić za drzwiami, jednak czasem emocje biorą górę. Tobie pewnie też się zdarza warknąć na kogoś bez powodu, a potem mieć moralniaka, to normalne. To świadczy o naszym człowieczeństwie, to dowód na to że nie da się zrobić z ludzi nieomylnych automatów. pozdrawiam B)

tak godzine konto zakładałam w banku pocztowym porażka, popieram Toom

#46 ~mania~

~mania~
  • Goście

Napisano 03 maj 2011 - 18:32:10

Widzę że próżne moje wyjaśnienia do niektórych nic nie trafia, dziad swoje baba swoje. Mam nadzieję że w waszych zakładach pracy wszystko funkcjonuje idealnie, szefostwo wyrozumiałe, pensje pewnie macie w sam raz i urlopy kiedy chcecie i w ogóle same superlatywy, oby tak dalej powodzenia.

#47 ~Kama~

~Kama~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 18:22:22

Widzę że próżne moje wyjaśnienia do niektórych nic nie trafia, dziad swoje baba swoje. Mam nadzieję że w waszych zakładach pracy wszystko funkcjonuje idealnie, szefostwo wyrozumiałe, pensje pewnie macie w sam raz i urlopy kiedy chcecie i w ogóle same superlatywy, oby tak dalej powodzenia.

Łatwo krytykować, oj łatwo. Same ideały.

#48 ~Klina~

~Klina~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 18:23:42

popieram wypowiedź.

#49 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 12:44:38

tylko w którym momencie Cię obraziłam?

naczelnik poczty się odezwała????

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2017 - 14:52:29

Jesteś głupim człowiekiem ?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 19:49:32

A to u nas to jest poczta czy kram z dewocjonaliami?

#52 ~Anzelm~

~Anzelm~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 07:51:33

A to u nas to jest poczta czy kram z dewocjonaliami?

To PISOWSKA instytucja to co się dziwicie dyrekcja z łapanki nic dodać nic ująć pracownikowi zapłacić najniższą krajową bo dyrekcja musi zarabiać

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 18:42:26

tak godzine konto zakładałam w banku pocztowym porażka, popieram Toom

konto w banku pocztowym można otworzyć przez internet w kilka minut :) pozdraiam

#54 ~12033~

~12033~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 14:56:36

Dzisiaj po roku zmuszony musiałem iść na pocztę. Ludzie te babsztyle z obsługi to woła o pomstę do nieba.
Wyłapane z łapanki z urzędu pracy to od razu widać. Ruchy mają jak muchy w smole. Kolejka pod same dzwi A one zamiast zająć się swoją robotą to obrabiaja tyłki klientów.
Mam nadzieję że więcej tam nie będę musiał zawitać i patrzeć na ich mo--y

#55 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 17:17:38

A ja dzisiaj byłam na Poczcie około 12.30, nikogo nie było w kolejce, zostałam bardzo miło i szybko obsłużona. Czasami bywało, że trzeba było nieco postać , ale tak to już jest, pracownice są tylko ludźmi i trzeba nieco wyrozumiałości oraz empatii

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 07:36:31

Niektórzy klienci to ''wołają o pomstę do nieba''. I nie mówię o tylko o klientach poczty, ale o klientach supermarketów, sklepów itp.

Niektórzy są tak niecierpliwi, że ''plują się'' gdy przed nimi stoi 3-4 osoby, do tego dochodzą klienci  nieprzygotowaniu do zakupu, że zawracają tyłek obsługującej przez kilka minut, a kolejka stoi.

Przychodzisz, podchodzisz do okienka, to masz wiedzieć po co przyszedłeś/ przyszłaś, a nie grzebiesz w torebce 5 minut, szukasz ''wiatru w polu'' i zastanawiasz się droga pani/ drogi panie przez kolejne minuty.

A potem odchodzisz od okienka i masz pretensje, że nie tak miało być. Nikt z obsługujących nie jest jasnowidzem!

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 08:25:37

To szczyt braku organizacji żeby kolejka była aż do drzwi wejściowych i tylko jedno okienko czynne.

Poczta oszczędza na etatach więc tak jest.

Proszę zauważyć, że ogłoszenie do pracy, do okienka na poczcie to nie jest cały etat ale 7/8 etatu.

Czy ktoś na poczcie pracuje na cały etat? ( mam na myśli panie w okienku).

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 08:36:09

nie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 08:51:36

Poczta oszczędza na etatach więc tak jest.

Proszę zauważyć, że ogłoszenie do pracy, do okienka na poczcie to nie jest cały etat ale 7/8 etatu.

Czy ktoś na poczcie pracuje na cały etat? ( mam na myśli panie w okienku).

Na Poczcie zasada.......klient Nasz Pan,ma racje za drzwiami.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 09:28:28

nie

I za to powinnien ktoś wziąć się!

Co to jest, sztuczne wymyślanie 7/8 etatu itp. Żeby nie dawać całego etatu :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych